WhatsApp شرایط جدید سیگنال به روزرسانی مشاهده بارگیری های عظیم در هند آیا از Whatsapp امن و ایمن است ، به طور کامل بخوانید – بارگیری سیگنال ها پس از سیاست جدید Whatsapp 38٪ افزایش یافته است ، آیا Signal واقعا بهترین است؟

[ad_1]

میز فناوری ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در شنبه ، 09 ژانویه 2021 13:07 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

یک برنامه پیام رسان چندرسانه ای متعلق به فیس بوک واتس اپ سیاست حفظ حریم خصوصی جدید از 8 فوریه اعمال می شود که طبق آن داده های کاربران واتس اپ با فیس بوک ، اینستاگرام و شرکت های شریک به اشتراک گذاشته می شود. کارشناسان سیاست جدید واتس اپ را نقض حریم خصوصی کاربران می دانند. WhatsApp در تلاش برای کنترل آسیب های آلی ، گفت که سیاست جدید برای راحتی حساب کاربری است. گپ های خصوصی تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

به دنبال اعلام سیاست جدید واتس اپ ، ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا و ثروتمندترین مرد جهان ، برنامه سیگنال را ایمن اعلام کرد. همچنین از مردم خواسته می شود تا از برنامه Signal استفاده کنند. کاربران که از حریم خصوصی جدید واتس اپ عصبانی شده اند ، از برنامه عملی سیگنال استقبال می کنند ، اگرچه بسیاری از کاربران از تلگرام نیز استفاده می کنند ، اما بارگیری برنامه سیگنال در هفته گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

پس از اعلام حریم جدید WhatsApp ، بارگیری برنامه Signal گزارش داد که 38٪ افزایش در هند وجود دارد ، فقط در عرض یک هفته. سیگنال در فروشگاه App در بالا ذکر شده است. روز چهارشنبه ، Signal توسط حدود 2200 نفر در هند بارگیری شد ، در حالی که Signal در هفته آخر دسامبر 1600 بارگیری داشت.

همچنین بخوانید: وضعیت WhatsApp ، مذاکره در مورد شرایط جدید یا حذف حساب ، خواندن شرایط کامل

کل برداشت سیگنال در دسامبر 51،000 بود که 11٪ بیشتر از ماه نوامبر است. کل بارگیری سیگنال در ماه نوامبر 46000 بود. اگر روند بارگیری سیگنال در بازار هند ادامه یابد ، مشکل بزرگی برای واتس اپ وجود دارد ، زیرا هند بزرگترین بازار واتس اپ با بیش از 400 میلیون کاربر است.

هرگاه کسی به شما توصیه کند از برنامه سیگنال به جای WhatsApp استفاده کنید ، این سوال در ذهن شما ایجاد می شود که اگر سیگنال نیز در آینده از داده های پول ما استفاده کند ، چه اتفاقی می افتد؟ بنابراین برای اطلاعات خود ، به ما اطلاع دهید که طبق اطلاعات ارائه شده در Google Play-Store ، Signal یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال 2014 راه اندازی شده است. برنامه Signal از طریق تبلیغات ، بلکه از طریق کمک های مالی برنده نمی شود.

برنامه Signal توسط بسیاری از متخصصان بزرگ فضای مجازی بی خطر اعلام شده است. سیگنال حتی از WhatsApp ایمن تر است زیرا فقط پیام ها و تماس های WhatsApp رمزگذاری شده از پایان به انتها هستند ، در حالی که فراداده های سیگنال نیز رمزگذاری شده پایان به انتها هستند. ادوارد اسنودن ، افشاگر شناخته شده ای که از اطلاعات ایالات متحده درز کرده و همچنین امنیت سیگنال را ستوده است.

یک برنامه پیام رسان چندرسانه ای متعلق به فیس بوک واتس اپ سیاست حفظ حریم خصوصی جدید از 8 فوریه اعمال می شود ، بر اساس آن داده های کاربران واتس اپ با فیس بوک ، اینستاگرام و شرکت های شریک به اشتراک گذاشته می شود. کارشناسان سیاست جدید واتس اپ را نقض حریم خصوصی کاربران می دانند. واتس اپ در تلاش برای کنترل آسیب های آلی ، گفت که سیاست جدید برای راحتی حساب کاربری است. گپ های خصوصی تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

به دنبال اعلام سیاست جدید واتس اپ ، ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا و ثروتمندترین مرد جهان ، برنامه سیگنال را ایمن اعلام کرد. همچنین از مردم خواسته می شود تا از برنامه Signal استفاده کنند. کاربران که از حریم خصوصی جدید واتس اپ عصبانی شده اند ، از برنامه مفید سیگنال استقبال می کنند ، اگرچه بسیاری از کاربران از تلگرام نیز استفاده می کنند ، اما بارگیری برنامه Signal در هفته گذشته رشد چشمگیری داشته است.

ادامه مطلب

بازیابی سیگنال در هند 38 درصد افزایش یافت[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید