Surav Ganguly News News بروزرسانی رئیس جمهور Bcci ، Surav Ganguly پس از مشکلات قلبی از بیمارستان Woodlands در کلکته مرخص شد – Sourav Ganguly: Dada بیمارستان مرخصی گرفت

[ad_1]

دفتر ورزش ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در پنجشنبه ، 07 ژانویه 2021 13:33 IST

سوراو گانگولی پس از ترک بیمارستان
– عکس: توییترani

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

سوراو گانگولی ، رئیس BCCI و کاپیتان سابق تیم هند ، امروز از بیمارستان مرخص شد. پدربزرگ که پس از یک حمله قلبی “خفیف” در بیمارستان وودلندز در کلکته پذیرفته شد ، شنبه در اینجا بستری شد. وی همچنین پس از ترک بیمارستان با رسانه ها دیدار کرد. در طول این دادا خود را کاملا سالم توصیف کرد و از همه پزشکان برای درمان تشکر کرد.

وی پیش از این قرار بود در تاریخ 6 ژانویه به خانه بازگردد ، اما روز چهارشنبه بیانیه ای صادر شد که “گانگولی می خواهد یک روز دیگر در بیمارستان بماند ، بنابراین اکنون در 7 ژانویه برمی گردد. این تصمیم شخصی او است.

در همین حال ، یک مقام ارشد بیمارستان گفت: “او خوب است و درد قفسه سینه یا عوارض دیگری ندارد.” تیم پزشکان ما سلامتی وی را کنترل می کنند ، حتی پس از رسیدن به خانه ، وی با تیم پزشکی در تماس خواهد بود.

قابل توجه است که گنگولی 48 ساله روز شنبه پس از درد قفسه سینه در بیمارستان بستری شد و در آنجا تحت آنژیوپلاستی قرار گرفت. مشخص شد که سه رگ اصلی آن که به قلب منتهی می شوند مسدود شده و یک استنت قرار داده شده است. قرار است طی یک تا دو هفته ، دادا آنژیوپلاستی دیگری انجام دهد.

گنگولی هنگامی که بازار برای ورود وی به سیاست پیش از انتخابات پارلمانی آوریل بنگال در آوریل-مه سال جاری داغ بود ، بیمار شد. به گفته افراد مرتبط با دنیای سیاسی این کشور ، گنگولی می تواند به حزب بهاراتیا جاناتا بپیوندد. با این حال ، بتسمن سابق هرگز قصد خود را برای ورود به سیاست ابراز نکرد.

سوراو گانگولی ، رئیس BCCI و کاپیتان سابق تیم هند ، امروز از بیمارستان مرخص شد. پدربزرگ که پس از حمله قلبی “خفیف” در بیمارستان وودلندز در کلکته پذیرفته شد ، شنبه در اینجا بستری شد. وی همچنین پس از ترک بیمارستان با رسانه ها دیدار کرد. در طول این دادا خودش را کاملا سالم توصیف کرد و از همه پزشکان برای درمان تشکر کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=2igRS8JYmtY

وی پیش از این قرار بود در تاریخ 6 ژانویه به خانه بازگردد ، اما چهارشنبه بیانیه ای صادر شد مبنی بر اینکه “گنگولی می خواهد یک روز دیگر در بیمارستان بماند ، بنابراین اکنون در 7 ژانویه برمی گردد. این تصمیم شخصی او است.

در همین حال ، یک مقام ارشد بیمارستان گفت: “او خوب است و درد قفسه سینه یا عوارض دیگری ندارد.” تیم پزشکان ما سلامتی وی را کنترل می کنند ، حتی پس از رسیدن به خانه ، وی با تیم پزشکی در تماس خواهد بود.

قابل توجه است که گنگولی 48 ساله روز شنبه پس از درد قفسه سینه در بیمارستان بستری شد و در آنجا تحت آنژیوپلاستی قرار گرفت. مشخص شد که سه رگ اصلی آن که به قلب منتهی می شوند مسدود شده و یک استنت قرار داده شده است. قرار است که دادا طی یک تا دو هفته آنژیوپلاستی دیگری انجام دهد.

گنگولی هنگامی که بازار برای ورود وی به سیاست پیش از انتخابات پارلمانی آوریل بنگال در آوریل-مه سال جاری داغ بود ، بیمار شد. به گفته افراد مرتبط با دنیای سیاسی کشور ، گنگولی می تواند به حزب بهاراتیا جاناتا بپیوندد. با این حال ، بتسمن سابق هرگز قصد خود را برای ورود به سیاست ابراز نکرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید