Shok To Bjp در بنگال غربی Mukul Roy به همراه پسرش به Tmc می پیوندد Subhrangshu Roy با ماماتا بانرجی ملاقات می کند

[ad_1]

به طور انتزاعی

موکول روی امروز بعد از ظهر به همراه پسرش سوبرانشو وارد مقر کنگره ترینامول شد و با مامه بانرجی دیدار کرد. سپس به TMC پیوست.

موکول روی ، مامان بانرجی
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

BJP پس از شکست در انتخابات کنگره در بنگال غربی ، دوباره شکست خورد. در حقیقت ، رهبر بزرگ BJP ، موکول روی ، به خانه بازگشت. او به TMC بازگشت. در واقع ، او و پسرش Subhranshu به مقر کنگره در ترینامول رسیدند و با رئیس TMC ، ماما بانرجی دیدار کردند. وی در ساعت 3:30 بعد از ظهر عضویت TMC را به دست گرفت. آبیشک بانرجی نیز حضور داشت.

شایان ذکر است که وقتی صف رهبران درحال حرکت از TMC به BJP وجود داشت ، Mukul Roy اولین نفر در آن بود. وی از نظر مامان بانرجی مهمترین فرد محسوب می شد ، اما با ادعای فعالیت ضد حزبی توسط TMC اخراج شد. بگذارید به شما بگویم که در حال حاضر رهبران زیادی در BJP هستند که آماده بازگشت به TMC هستند. در چنین شرایطی دائماً در مورد موکول روی حدس و گمان می شد.

منابع می گویند که وضعیت Suvendu Adhikari به طور مداوم در بنگال غربی در حال افزایش است. وی همچنین به عنوان رهبر مخالف انتخاب شد. در چنین شرایطی اضطراب موکول روی بیشتر شد ، بنابراین تصمیم گرفت به مهمانی قدیمی خود برگردد.

رهبر TMC ساگا روی نیز این موضوع را مطرح کرده بود. وی گفته بود: “افراد زیادی هستند که با ابیشک بانرجی در ارتباط هستند و می خواهند برگردند. من فکر می کنم کسانی که از حزب برمی گردند را می توان به دو دسته تقسیم کرد. این نرم افزارها و تندروها هستند. سافت لاینر کسانی هستند که حزب را ترک کردند اما هرگز به مامان بانرجی توهین نکردند. تندروها کسانی هستند که درمورد ماما بانرجی اظهارات عمومی کرده اند. نکته مهم ، موکول روی هیچگونه اتهام شخصی علیه مامتا بانرجی مطرح نکرده است. به همین ترتیب ، آنها نرم کننده هستند.

با جزئیات

BJP پس از شکست در انتخابات مجلس در بنگال غربی ، دوباره شکست خورد. در حقیقت ، رهبر بزرگ BJP ، موکول روی ، به خانه بازگشت. او به TMC بازگشت. در واقع ، او و پسرش ، Subhranshu ، به مقر کنگره ترینامول رسیدند و با رئیس TMC ، ماما بانرجی دیدار کردند. وی در ساعت 3:30 بعد از ظهر عضویت TMC را به دست گرفت. ابیشک بانرجی نیز حضور داشت.

ادامه مطلب

TMC اولین کسی بود که رفت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید