Pm Narendra Modi Address Nation Mann Ki Baat 10 چیز عالی از Man Ki Baat نسخه 77

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو

منتشر شده توسط: تانوجا یداو
یکشنبه ، 30 مه 2021 ، 1:00 بعد از ظهر IST به روز شده است

به طور انتزاعی

نخست وزیر نارندرا مودی امروز با پخش رادیویی خود من کی باتت خطاب به مردم صحبت کرد. در این مدت نخست وزیر مودی در مورد فاصله دو یاردی صحبت کرد ، نه در مورد شل شدن ماسک های لازم.

ده نکته جالب درباره من کی باات

ده نکته جالب درباره من کی باات
– عکس: گرافیک عمار اوجالا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر جا و هر زمان

به اخبار گوش کن

با جزئیات

نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه از طریق پخش رادیویی خود من کی بات به مردم کشور خطاب کرد. در این زمان نخست وزیر مودی از کارگران و پزشکان خط مقدم تشکر کرد. نخست وزیر مودی گفت که جهان طی 100 سال چنین اپیدمی را دیده بود ، اما هند کاملاً در برابر نبرد پیشرو بود. نه تنها این ، نخست وزیر مودی همچنین گفت که در طول موج دوم ، تقاضا برای اکسیژن رسانی بسیار افزایش یافته است ، پس از آن اکنون از نظر اکسیژن رسانی با سرعت بالایی کار می کند و تأکید بر آماده سازی کارخانه جدید است. جدا از آن ، نخست وزیر مودی نیز از فاصله دو متری بر مانترا تأکید کرد و ماسک مورد نیاز است و گفت که در این مورد هیچ گونه فسق و شکنجه ای وجود ندارد. امروز ، نخست وزیر مودی به هفتاد و هفتمین دوره برنامه رادیویی خود Man Man Ba ​​Baat پرداخت ، بیایید ده چیز بزرگ را از Man Ki Baat تا نخست وزیر مودی بدانیم …

ده نکته جالب در مورد Man Ki Baat نخست وزیر مودی:

  • نخست وزیر مودی گفت که در موج اول ما نیز با شهامت کامل جنگیدیم ، این بار هند نیز در مبارزه مداوم علیه ویروس پیروز خواهد شد. خواه این قانون دو حیاط باشد ، ماسک یا واکسن ، ما مجبور به تسلیم شدن نیستیم. این مسیر ما برای پیروزی است.
  • نخست وزیر مودی گفت که دولت مرکزی ، دولت های ایالتی و اداره محلی در حال همکاری با یکدیگر برای مقابله با این فاجعه هستند. من به همه کسانی که عزیزانشان را از دست داده اند تسلیت می گویم.
  • نخست وزیر مودی در برنامه Man Ki Baat اعلام کرد که در ابتدای کرونا در هند تنها یک آزمایشگاه آزمایش وجود دارد ، اما امروز بیش از دو و نیم هزار آزمایشگاه آزمایش وجود دارد. نخست وزیر مودی گفت که در ابتدا حدود 100 تست وجود داشت ، اما اکنون 20 آزمایش به طور همزمان انجام می شود. تاکنون بیش از 33 کرور در کشور آزمایش شده است.
  • نخست وزیر نارندرا مودی گفت که تنها در 10 روز گذشته ، این کشور دوباره دو طوفان بزرگ Taute و Cyclone Yas را در سواحل شرقی تجربه کرده است. کشور و مردم کشور با تمام قدرت با آنها جنگیدند و حداقل تلفات را تأمین کردند.
  • نخست وزیر گفت که شما فکر می کنید چنین بحران بزرگی در کشور ما وجود داشت ، این سیستم همه کشورها را تحت تأثیر قرار داد. سیستم کشاورزی تا حد زیادی در برابر این حمله مصون بود. او نه تنها در امان بود ، بلکه در حال پیشرفت بود و به جلو می رفت.
  • نخست وزیر مودی به مناسبت اتمام هفت سال اداره مرکز گفت که در 30 مه ما در مورد مانکی باات صحبت می کردیم و زمان آن رسیده است که دولت هفت ساله شود. در طول سال ها ، این کشور از دنباله های “Sabka Saath، Sabka Vikas، Sabka Vishwas” پیروی کرده است.
  • نخست وزیر گفت که در طول این هفت سال با هم ما معاینات بسیار دشواری را انجام داده ایم و هر بار همه با قدرت تر بیرون می آییم.
  • نخست وزیر گفت که در طول این هفت سال ، بسیاری از اختلافات قدیمی در کشور نیز با صلح و هماهنگی کامل حل شده است. از شمال شرقی تا کشمیر ، اطمینان جدیدی به صلح و توسعه پدید آمده است.
  • نخست وزیر با شمارش دستاوردها گفت که همه ما افتخار می کنیم که می بینیم هند اکنون روی عزم خود کار می کند و تحت فشار کشورهای دیگر نیست. وقتی می بینیم که هند در حال پاسخ مناسب به توطئه گران علیه خود است ، اعتماد به نفس ما حتی بیشتر می شود.
  • نخست وزیر گفت که وقتی هند در مورد مسائل امنیت ملی سازش نمی کند ، وقتی قدرت نیروهای ما افزایش می یابد ، احساس می کنیم که بله ، در مسیر درست قرار داریم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید