PM Modi محبوب ترین رهبر جهان در مطالعه شرکت آمریکایی – PM Modi است

[ad_1]

نخست وزیر نارندرا مودی توسط یک شرکت داده آمریکایی محبوب ترین و مورد قبول ترین سیاستمدار در جهان در مطالعه خود شناخته شده است. مشاور صبح ، شرکتی که میزان محبوبیت سیاستمداران در سراسر جهان را رصد می کند ، در نظرسنجی خود اعلام کرد 75٪ مردم به رهبری نخست وزیر مودی ابراز اطمینان کرده اند. در همان زمان ، 20 درصد آن را قبول نکردند. به طور کلی ، 55 درصد مردم معتقدند که نخست وزیر هند مودی قابل قبول ترین سیاستمدار در جهان است. این مطالعه در 13 کشور دموکراتیک در سراسر جهان از جمله آمریکا ، فرانسه ، برزیل ، ژاپن انجام شده است.

بر اساس این مطالعه ، در جایگاه دوم آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان قرار دارد که تنها 24 درصد حمایت دارد. در همان زمان ، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس به دلیل کارش توسط اکثر مردم اخراج شد و مورد حمایت زیادی قرار نگرفت. JP Nadda ، رئیس جمهور BJP با ارائه این اطلاعات در توییتر ، گفت: “این اثبات رهبری ماهر نخست وزیر مودی است.” این برای هندی ها افتخار است.

نخست وزیر مودی حتی در شرایط نامساعد کشور را به بهترین شکل ممکن هدایت می کند. در این زمان پرچالش ، نخست وزیر مودی در میان رهبران جهان شماره یک انتخاب شد. اوایل آوریل گذشته ، یک نظرسنجی توسط انجمن بین المللی گالوپ ، یک سازمان انتخاباتی سوئیس ، گفت که 91 درصد از هندی ها معتقدند که دولت مودی در اپیدمی تاج کار بزرگی انجام می دهد.

یک افتخار برای هر هندی: راجنات
وزیر دفاع راجنات سینگ گفت: “این رتبه بندی که به نخست وزیر مودی داده می شود برای هر هندی افتخار است. محبوبیت و قابلیت اطمینان PM Modi شهرت جهانی پیدا کرده است. این شرکت آمریکایی از محبوبیت وی در بین رهبران جهان بیشترین قدردانی را کرد. این واقعاً برای هر هندی یک لذت است.

رهبر بصیر نخست وزیر آنچه را که می گوید انجام می دهد: Javadekar
وزیر اتحادیه پراکاش جاوادکار گفت که قرار دادن نخست وزیر نارندرا مودی در میان رهبران جهان در یک نظرسنجی از 13 کشور باعث افتخار است. Modi G یک رهبر بصیر است. آنها چشم انداز خاصی برای توسعه کشور دارند و برای این برنامه ها را می سازند و آنها را موفق می کنند.

اعتماد مردم به دولت مودی افزایش یافته است: نادا
رئیس BJP JP Nadda گفت که “نخست وزیر ما دوباره به عنوان محبوب ترین رهبر در جهان انتخاب شده است. این انتخاب با توجه به کار نخست وزیر در بسیاری از موضوعات از جمله حکمرانی عالی در بحران Kovid-19 انجام شده است. از زمان روی کار آمدن دولت مودی ، اعتماد مردم به دولت افزایش یافته است.

از طرف مردم به نخست وزیر تبریک می گویم: یوگی ها
یوگی آدییتانات ، نخست وزیر اوتار پرادش گفت که “در نظر سنجی از شرکت معتبر جهانی ، انتخاب نخست وزیر نارندرا مودی به عنوان محبوب ترین سیاستمدار جهان را به مردم کشور تبریک گفت.” رهبری که نخست وزیر مودی در جریان اپیدمی تاجگذاری معرفی کرد بی سابقه است.

لحظه ای افتخارآمیز که مودی رهبر ماست: Gyendra Singh
وزیر اتحادیه ، جیتندرا سینگ گفت که “برای همه ما لحظه ای بسیار افتخارآمیز است که نخست وزیر مودی رهبر ما است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید