Mahakumbh Mela 2021 in Haridwar News: Dgp Ashok Kumar Said Kumbh Mela به مدت 60 روز برگزار می شود – Kumbh Mela 2021: 48 بدون Kumbh که 60 روز باشد ، Kovid از استانداردها پیروی می کند

[ad_1]

هاریدوار
– عکس: عکس پرونده عمار اوجالا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

آشوک کومار ، مدیر کل پلیس اوتاراخند گفت که چهار حمام سقوط شده قبل از Kumbha طبق استانداردهای Kovid تکمیل می شوند. مراقبت خواهد شد تا عفونت کرونر منتشر نشود. وی گفت به زودی SOP صادر خواهد شد.

روز جمعه ، مدیرکل پلیس ، آشوک کومار ، در یک برنامه تعامل عمومی در ساختمان کنترل عادلانه گفت که برخی از افراد می گویند كومب ملا برای 48 روز آنجا خواهد بود. او گفت كومب 48 ساله خواهد بود ، نه 60 روزه.

اخطار Kumbh Mela تا 27 یا 28 فوریه صادر می شود. بر اساس گزارش منفی کوید پنج روز قبل از تاریخ غسل ، فدائیان می توانند در گنگ استحمام کنند. وی گفت: قوانین مختلف ترافیک و پارکینگ برای جشنواره حمام کومب و رویال حمام اعمال می شود.

همچنین بخوانید: Kumbh Mela 2021: 155 سال پیش در Kumbh فاصله جسمی وجود داشت ، دلیل این امر بود

همچنین اطمینان حاصل شود که کالاهای اساسی می توانند به راحتی به شهر برسند. وی گفت که یک صفحه فیس بوک برای تبلیغ کمب ملا ایجاد شده است. مطالب مربوط به Coombe در این صفحه در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. در کنار شبکه های اجتماعی ، طرفداران می توانند نقشه های ترافیک و اطلاعات پارکینگ را در صفحه فیس بوک پیدا کنند.

وی نمایندگان شوراهای تجارت و سازمانهای اجتماعی را به همکاری در كومب فراخواند. رئیس جمهور گانگا صباها پرادیپ جها گفت جشنواره Kumbh باید قبل از غسل دادن باشد. کمیته سابق شهرداری Satpal Brahmachari گفت تاجران به دلیل عفونت تاج از قبل با مشکلات مالی بزرگی روبرو شده اند.

برای تسکین معامله گران ، باید این شک و تردید وجود داشته باشد که Kumbh Mela از 11 مارس آغاز می شود ، در حالی که باید اعلام شود Kumbh Mela با جشنواره حمام Makar Sankranti شروع می شود.

سونیل ستی رئیس شورای تجارت منطقه ماهاناگر و نراژ سینگال رئیس منطقه شورای صنعت استان و سانجی آگروال رهبر بازرگانی گفتند كه همه جشنواره های حمام ، از جمله ماكار سنكرانتی ، باید در سطح وسیعی برگزار شود. ایست های بازرسی واحدی باید در سطح شهر ترتیب داده شود. پاندیت آجیت کومار ، کشیش معبد Maa Mansa Devi ، باید روشنایی مسیر عابر پیاده و راه پله را ترتیب دهد.

DGP به آرژانتین نیرنجانی رسید
مدیر کل پلیس Ashok Kumar و Kumb Mela IG با رئیس شورای هند ماهانت نارندرا گیری و دیگر مقدسین دیدار کردند تا در مورد مقدمات Kumb صحبت کنند. ماهانت نارندرا گیری در بیانیه ای که پس از ملاقات مقامات و مقدسین برای مطبوعات صادر شد ، گفت كه اداره عادلانه و اداره جنگل باید 13 اهارا را در دسترس قرار دهند و چوب پرچم دارما را در اولین فرصت مشاهده كنند.

وی گفت خشک شدن درخت روی پرچم دین حدود دو ماه طول کشید. وی گفت برای راه اندازی Kumbh Mela زمان بسیار کمی باقی مانده است. یک اداره عادلانه باید در اسرع وقت چادرها و کمپ ها را برپا کند. ماهانت نارندرا گیری گفت که او با افسر صادق دیپاک راوات از طریق تلفن صحبت کرده است.

در آن کارگر نمایشگاه اطلاع داد که خاک در کل منطقه نمایشگاه ، از جمله اردوگاه بایراگی برای چادرها و پارکینگ مرتب شده است. وزیر ارشد Trivendra Singh Rawat خواستار این است که تنظیمات مناقصه و اردوگاه در اسرع وقت از طریق انتشار مناقصه ها انجام شود.

Mahant Narendra Giri گفت که مگ Mela ، که در Prayagraj برگزار می شود ، به شکلی الهی و عالی برگزار می شود. مانند گذشته ، همه مقدمات به مقدسین داده شده است. Mahant Narendra Giri به مقدسین هر سیزده اهارا ، Acarya Mahamandaleshwar ، Mahamandaleshwar و مقدسین همه اشرم ها گفت که Kumb Mela عالی خواهد بود و همه دنیا از سال 2021 Kumb را می بینند. دولت دولت مقدس و وزیر ارشد سیزده آخری تمام تلاش خود را برای حفظ الهی بودن كومب ملا انجام خواهند داد.

آكاریا مهاماندالشوار سوامی كایلاشاناند گیری گفت كه این قراردادها باید به گونه ای منعقد شود كه كومب ملا به روشی منحصر به فرد در عرصه جهانی اثر بگذارد. رئیس شركت معبد معبد Maa Mansa Devi Shrimhant Ravindrapuri گفت كه كومب ملا مركز ایمان بسیاری از فدائیان است. که بعد از یک دوره طولانی دوازده ساله می آید.

دلو با نظم و انضباط خوب عمل خواهد کرد
وزیر آموزش و پرورش و نماینده مردم در Haridwar ، دکتر رامش پهریال نیشنک ، گفت که Haridwar Mahakumb در زمینه این رشته عملکرد خوبی خواهد داشت. وی از مردم خواست با توجه به شرایط همکاری کنند تا دولت آنها بتواند کومب را به طرز خوبی ساماندهی کند.نیشانک گفت کومب جذاب ترین مقصد در جهان برای اتحاد مردم است.

Kumbh چنین جشنواره ای همه مرزها را می شکند و همه جهان را جمع می کند. ورود بیش از 100 کشور به Coombe در سال 2010 اثبات این است که Maa Ganga یک ضرورت ملی نیست بلکه یک میراث جهانی است. وی گفت که خوشبختی ما این است که گنگ از این حالت به سمت رفاه جهان در حال حرکت است.

به طور انتزاعی

  • DJP در برنامه گفتگوی عمومی گفت كه استانداردهای كوید در هر چهار حمام قبل از كومب رعایت می شود

با جزئیات

آشوک کومار ، مدیر کل پلیس اوتاراخند گفت که چهار حمام سقوط شده قبل از Kumbha طبق استانداردهای Kovid تکمیل می شوند. مراقبت خواهد شد تا عفونت کرونر منتشر نشود. وی گفت که به زودی SOP صادر خواهد شد.

روز جمعه ، مدیرکل پلیس ، آشوک کومار ، در یک برنامه تعامل عمومی در ساختمان کنترل عادلانه گفت که برخی از افراد می گویند كومب ملا برای 48 روز آنجا خواهد بود. وی گفت كومب 48 ساله و نه 60 روزه خواهد بود.

اخطار Kumbh Mela تا 27 یا 28 فوریه صادر می شود. بر اساس گزارش منفی کوید پنج روز قبل از تاریخ غسل ، فدائیان می توانند در گنگ استحمام کنند. وی گفت: قوانین مختلف ترافیک و پارکینگ برای جشنواره استحمام و حمامهای سلطنتی در کومب اعمال می شود.

همچنین بخوانید: Kumbh Mela 2021: 155 سال پیش ، فاصله فیزیکی در Kumbh مشاهده شد ، دلیل این امر بود

همچنین اطمینان حاصل شود که کالاهای اساسی می توانند به راحتی به شهر برسند. وی گفت که یک صفحه فیس بوک برای تبلیغ کمب ملا ایجاد شده است. مطالب مربوط به Coombe در این صفحه در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. همراه با شبکه های اجتماعی ، طرفداران می توانند اطلاعاتی در مورد برنامه های ترافیک و پارکینگ در صفحه فیس بوک پیدا کنند.

ادامه مطلب

از سازمانهای تجاری و اجتماعی همکاری می کند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید