KL Rahul برای جراحت در مچ دست به هند می رود مشکوک به بازی با انگلیس – KL Rahul با پرواز از استرالیا به هند و همچنین در برابر انگلیس بازی می کند

[ad_1]

دفتر ورزش ، عمار اوجالا ، دهلی نو
آخرین به روز رسانی در سه شنبه ، 05 ژانویه 2021 14:24 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

KL Rahul خفاش هندی به دلیل آسیب دیدگی در مچ دست در یک جلسه تمرینی در ملبورن از دو تست دیگر مقابل استرالیا کنار گذاشته شد. شورای کریکت هند (BCCI) این اطلاعات را روز سه شنبه اعلام کرد. راهول اکنون به هند پرواز کرده و برای توانبخشی به آکادمی ملی کرکت در بنگالورو خواهد رفت.

به دلیل این آسیب دیدگی ، وی همچنین مظنون به بازی در دیدارهای ابتدایی سری چهار دیدار خانگی مقابل انگلیس است که از 5 فوریه آغاز می شود. راهول دو بازی ابتدایی سری آزمون فعلی را مقابل استرالیا انجام نداد. سومین مسابقه از چهار مسابقه روز پنجشنبه در زمین کریکت در سیدنی برگزار می شود.


بی سی سی آی در بیانیه ای گفت: “كلرنشین كل راهول در حین برخورد به تورها در حین تمرین تیم هند در MCG (ملبورن كریكت زمین) در مچ دست چپ رگ به رگ شد.” این می افزاید: “این ضرب و شتم برای دو مسابقه دیگر جام Border-Gavaskar در دسترس نخواهد بود ، زیرا سه هفته طول می کشد تا فرم کامل خود را بازیابد.”

KL Rahul خفاش هندی به دلیل آسیب دیدگی مچ دست در یک جلسه تمرینی در ملبورن ، از دو تست دیگر مقابل استرالیا حذف شده است. شورای کریکت هند (BCCI) این اطلاعات را روز سه شنبه اعلام کرد. راهول اکنون به هند پرواز کرده و برای توانبخشی به آکادمی ملی کرکت در بنگالورو خواهد رفت.

به دلیل این مصدومیت ، وی همچنین مظنون به بازی در دیدارهای ابتدایی سری چهار دیدار خانگی مقابل انگلیس است که از 5 فوریه آغاز می شود. راهول دو بازی ابتدایی سری آزمون فعلی را مقابل استرالیا انجام نداد. سومین مسابقه از چهار مسابقه روز پنجشنبه در زمین کریکت در سیدنی برگزار می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=xOoe2t8IDUY

بی سی سی آی در بیانیه ای گفت: “كلرنشین كل راهول در حین برخورد به تورها در حین تمرین تیم هند در MCG (ملبورن كریكت زمین) در مچ دست چپ رگ به رگ شد.” وی می افزاید: “این ضرب و شتم برای دو مسابقه دیگر جام Border-Gavaskar در دسترس نخواهد بود ، زیرا سه هفته طول می کشد تا فرم کامل خود را بازیابد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید