Ipl 2021: Ipl برای این فصل به امارات متحده عربی منتقل شده است: معاون رئیس جمهور Bcci Rajeev Shukla – Ipl 2021: مسابقات IPL باقی مانده در امارات برگزار می شود ، تصمیم در جلسه BCCI گرفته شد

[ad_1]

دفتر ورزش ، عمار اوجالا ، دهلی نو

منتشر شده توسط: دیپتی میشرا
به روز شده در شنبه 29 مه 2021 ساعت 1:15 بعد از ظهر IST

به طور انتزاعی

خبرهای خوبی برای طرفداران لیگ برتر هند وجود دارد. مسابقات باقیمانده IPL 2021 در امارات برگزار می شود.

به اخبار گوش کن

خبرهای خوبی برای طرفداران لیگ برتر هند (IPL) وجود دارد. مجمع عمومی ویژه (SGM) هیئت کریکت هند (BCCI) تصمیم گرفت که مسابقات باقیمانده IPL-2021 در امارات متحده عربی (امارات) برگزار شود. راجیو شوکلا معاون رئیس BCCI در این باره خبر داد.

BCCI امروز ساعت 12 ظهر یک جلسه عمومی ویژه تشکیل داده بود تا در مورد موضوعات مهم بحث کند. به همین دلیل رئیس هیئت مدیره سوراو گنگولی جمعه شب از کلکته وارد بمبئی شد. در این جلسه ، تصمیم میزبانی مسابقات باقیمانده IPL 2021 در امارات متحده عربی تصویب شد. پس از جلسه BCCI ، راجیو شوکلا ، معاون رئیس BCCI این اطلاعات را ارائه داد.

گفته می شود که BCCI نیز این تصمیم را اتخاذ کرده است ، زیرا در هند در سپتامبر-اکتبر هوا بد است. به شما اطلاع دهیم که در تاریخ 4 مه ، هیئت مدیره پس از مشخص شدن تاج مثبت چند بازیکن در حباب آلی ، فصل چهاردهم لیگ برتر هند را به مدت نامعلومی به تعویق انداخت.

جام جهانی T20: هیئت مدیره از ICC تا ژوئن زمان می خواهد
در این جلسه ، BCCI همچنین تصمیم گرفت از ICC بخواهد قبل از تصمیم گیری درباره جام جهانی T20 منتظر بررسی اوضاع Kovid-19 در هند باشد. جلسه ICC قرار است در تاریخ 1 ژوئن برگزار شود.

با جزئیات

خبرهای خوبی برای طرفداران لیگ برتر هند (IPL) وجود دارد. مجمع عمومی ویژه (SGM) هیئت کریکت هند (BCCI) تصمیم به برگزاری مسابقات باقیمانده IPL-2021 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) گرفت. راجیو شوکلا ، معاون رئیس BCCI این اطلاعات را داد.

BCCI امروز ساعت 12 ظهر یک جلسه عمومی ویژه تشکیل داده بود تا در مورد موضوعات مهم بحث کند. به همین دلیل رئیس هیئت مدیره سوراو گنگولی جمعه شب از کلکته وارد بمبئی شد. در این جلسه ، تصمیم برای برگزاری مسابقات باقیمانده IPL 2021 در امارات متحده عربی تصویب شد. پس از جلسه BCCI ، راجیو شوکلا ، معاون رئیس BCCI این اطلاعات را ارائه داد.

گفته می شود که BCCI نیز این تصمیم را اتخاذ کرده است ، زیرا در سپتامبر تا اکتبر هوا در هند بد است. به شما اطلاع دهیم که در تاریخ 4 مه ، هیئت مدیره پس از مشخص شدن تاج گل در بالون آلی ، چهاردهمین دوره لیگ برتر هند را به مدت نامعلومی به تعویق انداخت.

جام جهانی T20: هیئت مدیره از ICC تا ژوئن زمان می خواهد

در این جلسه ، BCCI همچنین تصمیم گرفت از ICC بخواهد قبل از تصمیم گیری درباره جام جهانی T20 منتظر بررسی اوضاع Kovid-19 در هند باشد. جلسه ICC قرار است در تاریخ 1 ژوئن برگزار شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید