Haryana CM Manohar Lal گفت: قوانین مزارع به نفع کشاورزان است ، دولت استعفا نخواهد داد – وزیر ارشد منوهار لعل درباره سر و صدا در کارنال گفت – پشت جنبش کمونیست کنگره

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، چندیگر
به روز شده در یکشنبه ، 10 ژانویه ، 2021 8:49 PM IST

وزیر ارشد هاریانا منوهار لعل.
– عکس:mlkhattar

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

منوهار لعل ، وزیر ارشد هاریانا ، به صراحت گفته است که دولت مرکزی قوانین کشاورزی را لغو نخواهد کرد. هر سه قانون در جریان کنگره پیشنهاد شد. آنها اکنون در مورد پرونده کنگره سیاستی را دنبال می کنند. وی گفت که کنگره و کمونیست ها پشت این جنبش هستند. من می خواهم به کسانی که از ایدئولوژی کمونیست هستند بگویم که کمونیسم در عصر امروز تمام شده است.

پس از حوادث امروز ، مردم کشور پیام را دریافت کردند. آنچه در برنامه کاملا از دست رفته است ، ماهیت کشاورز نیست. افرادی که مرتکب چنین حوادثی می شوند پشتیبانی نخواهند شد. یک فیلم ویروسی در مقابل دولت منتشر شده است ، که در آن رهبر کشاورزان Gurnam Singh Chadhuni کار نگهداری را به پایان رسانده است. با بیان چنین اظهاراتی که اجازه این جلسه را نمی دهند ، جو را خراب می کند. اگر به من بگویید که ما پیچش را برمی داریم ، همه این حوادث نشان دهنده ذهنیت چادونی بود.

در مورد حوادث روز یکشنبه ، حدود 5،000 نفر در راهپیمایی کاملا جمع شدند تا به سخنان دولت گوش فرا دهند ، اما در وسط برخی عناصر شیطانی قرار گرفتند که سر و صدا ایجاد کردند. با این حال ، ما در مورد این افراد با دولت صحبت کردیم که آنها به روشی نمادین اعتراض خواهند کرد و ما برنامه خود را خواهیم ساخت. او به دلایل امنیتی به آنجا نرفته است. CM گفت حدود 100 پروژه کرور امروز برای کارنال اعلام خواهد شد. اهالی روستا منتظر این اتفاق بودند اما این اتفاق نمی افتد. پس یک روز این پیام ها اکنون ساخته می شوند.

در مورد رای عدم اعتماد به مخالفت با رهبر مخالف و وزیر سابق بوپندرا سینگ هدی ، منوهار لال گفت رویای یک رویابین می تواند به واقعیت تبدیل شود ، اما اگر کسی در طول روز خواب ببیند ، چگونه تحقق می یابد. هودا به سرعت از قدرت خارج شد. این رشته فرنگی قابل مشاهده است.

26 ژانویه جشنواره دموکراسی است
در مورد آزادسازی راهپیمایی تراکتور در 26 ژانویه ، منوهار لعل گفت که هیچ برنامه مهمانی در روز 26 وجود ندارد. این روز یک روز افتخار ملی است. در این روز ، همه باید افتخار کنند که قانون اساسی ما نوشته شده است. اعتراض در چنین روزی مناسب نیست.

در ابتدا درگیری وجود دارد
CM گفت گرچه ممکن است در ابتدا اعتراضاتی صورت گیرد ، بعداً فهمیده می شود که این تصمیم به نفع کشاورزان است. اگر به همان الگوی خود ادامه دهید ، کار نمی کند. با تغییر در سیستم جلو برویم. اگر تغییری ایجاد نشود ، پس ما همچنان در قطارهای قدیمی حرکت خواهیم کرد ، اما امروز فرصت های زیادی داریم. وسایل نقلیه جدید در بازار موجود است. بعداً کشاورزان در مورد مزایای این قانون اطلاعات کسب خواهند کرد.

به طور انتزاعی

  • کنگره ها و کمونیست ها برای تحریک جنبش تلاش می کنند
  • اعتراض علیه ویدیوی ویروسی Choni ، بیانیه تحریک آمیز
  • پاسخ هود به درخواست بی اعتمادی ، خواب را متوقف کنید

با جزئیات

منوهار لعل ، وزیر ارشد هاریانا ، به صراحت گفته است که دولت مرکزی قوانین کشاورزی را لغو نخواهد کرد. هر سه قانون در جریان کنگره پیشنهاد شد. آنها اکنون در مورد پرونده کنگره سیاستی را دنبال می کنند. وی گفت که کنگره و کمونیست ها پشت این جنبش هستند. من می خواهم به کسانی که از ایدئولوژی کمونیست هستند بگویم که کمونیسم در عصر امروز تمام شده است.

پس از حوادث امروز ، مردم کشور پیام را دریافت کردند. آنچه در برنامه کاملا از دست رفته است ، ماهیت کشاورز نیست. افرادی که مرتکب چنین حوادثی می شوند پشتیبانی نخواهند شد. یک فیلم ویروسی در مقابل دولت منتشر شده است ، که در آن رهبر کشاورزان Gurnam Singh Chadhuni کار نگهداری را به پایان رسانده است. با بیان چنین اظهاراتی که اجازه این جلسه را نمی دهند ، جو را خراب می کند. اگر به من بگویید ما پیچش را برمی داریم ، همه این حوادث نشان دهنده ذهنیت چادونی بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=HoVtKwRvSgM

در مورد وقایع روز یکشنبه ، حدود 5،000 نفر در راهپیمایی کاملا جمع شدند تا به حرف دولت گوش دهند ، اما در وسط برخی از عناصر شیطنت آمیز ایجاد شدند که سر و صدا ایجاد کردند. با این حال ، ما در مورد این افراد با دولت صحبت کردیم که آنها به روشی نمادین اعتراض خواهند کرد و ما برنامه خود را خواهیم ساخت. او به دلایل امنیتی به آنجا نرفته است. CM گفت حدود 100 پروژه کرور امروز برای کارنال اعلام خواهد شد. اهالی روستا منتظر این اتفاق بودند اما این اتفاق نمی افتد. پس یک روز این پیام ها اکنون ساخته می شوند.

ادامه مطلب

رویاهای روز واقعیت پیدا نمی کنند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید