Delta Variant در بیش از 99 درصد بیماران آلوده به تاج روزانه در کشور یافت می شود

[ad_1]

آشیش تیواری ، عمار اوجالا ، دهلی نو

منتشر شده توسط: هرندرا چوداری
به روز شده در چهارشنبه ، 14 ژوئیه 2021 13:39 IST

به طور انتزاعی

دکتر NK آرورا ، یکی از اعضای گروه ویژه ملی کوید ، گفت که این همان گزینه ای است که در ماه آوریل و مه به کشور وی خسارت عمده وارد کرد. از بین انواع کرونا که تاکنون ارائه شده اند ، نوع دلتا خطرناک ترین و مسری ترین است.

انواع تاج دلتا
– عکس: istock

به اخبار گوش کن

پس از ویرانی در کشور ما ، گزینه Delta که باعث ایجاد هرج و مرج در سراسر جهان می شود ، هنوز کشور ما را ترک نکرده است. نوع دلتا در بیش از 99 درصد بیماران تاج دار آلوده روزانه در کشور وجود دارد. به همین دلیل نگرانی نخست وزیر نارندرا مودی در مورد دانشمندان تحقیق درباره ویروس افزایش یافته است. از آنجا که کارشناسان می ترسند اگر یک بار دیگر افراد را به روش کیفی آلوده کند ، وضعیت می تواند بسیار بد باشد.

ICMR در گزارش خود که روز چهارشنبه ارسال شد مبنی بر اینکه تهدید همچنان در کشور وجود دارد ، وزارت بهداشت اتحادیه را به روز کرد. دکتر NK آرورا ، عضو گروه ویژه ملی کوید ، گفت که نوع دلتا هنوز بیشترین تعداد بیماران آلوده را در کشورش دارد. این همان گزینه ای است که در ماه آوریل و مه در کشور وی هرج و مرج ایجاد کرد. دکتر آرورا می گوید کاهش تعداد افراد آلوده مسئله دیگری است اما آنقدر کم نیست که بتوانیم آرام بنشینیم. وی می گوید از بین انواع تاج که تاکنون ارائه شده ، نوع دلتا خطرناک ترین و مسری ترین آن بوده است.

طبق داده های وزارت بهداشت اتحادیه ، از همه بیماران آلوده در کشور ما و تعداد بیماران آلوده که روزانه پذیرش می شوند ، بیش از 99 درصد افراد گزینه دلتا را تأیید می کنند. به گفته مقامات وزارت بهداشت اتحادیه ، این نه تنها تکان دهنده است ، بلکه مردم نیز باید بسیار مراقب باشند. زیرا در کشندگی این ویروس و توانایی آن در انتشار عفونت هیچ گونه کاهشی مشاهده نشد. در حال حاضر ، این ویروس باعث ایجاد هرج و مرج در کشورهای مختلف جهان شده است. دانشمندان می گویند مردم باید کاملا مراقب این چیز باشند.

خطر لامبدا

دکتر NK Arora می گوید علاوه بر گزینه دلتا ، خطر لامبدا نیز وجود دارد. اگرچه تاکنون چنین مواردی در بلغارستان ثبت نشده است ، اما ICMR و کل تیم دانشمندان آن را رصد می کنند.

با جزئیات

پس از ایجاد هرج و مرج در کشور ما ، گزینه Delta که باعث ایجاد هرج و مرج در سراسر جهان می شود ، هنوز کشور ما را ترک نکرده است. نوع دلتا در بیش از 99 درصد بیماران روزانه آلوده به تاج در کشور رخ می دهد. به همین دلیل نگرانی نخست وزیر نارندرا مودی در مورد دانشمندان تحقیق درباره ویروس افزایش یافته است. زیرا کارشناسان می ترسند که به محض شروع دوباره آلوده سازی افراد به روشی با کیفیت ، اوضاع می تواند بسیار بد باشد.

ICMR در گزارش خود که روز چهارشنبه ارسال شد مبنی بر اینکه تهدید همچنان در کشور وجود دارد ، وزارت بهداشت اتحادیه را به روز کرد. دکتر NK آرورا ، عضو گروه ویژه ملی کوید ، گفت که نوع دلتا هنوز بیشترین تعداد بیماران آلوده را در کشورش دارد. این همان گزینه ای است که در ماه آوریل و مه در کشور هرج و مرج ایجاد کرد. دکتر آرورا می گوید مسئله کاملاً دیگری است که تعداد افراد آلوده کاهش یافته است ، اما آنقدر کم نیست که بتوانیم آرام بنشینیم. او می گوید از بین انواع مختلف کرونا که تاکنون ارائه شده اند ، نوع دلتا خطرناک ترین و مسری ترین است.

طبق داده های وزارت بهداشت اتحادیه ، از همه بیماران آلوده در کشور ما و تعداد بیماران آلوده که روزانه پذیرش می شوند ، بیش از 99 درصد افراد گزینه دلتا را تأیید می کنند. به گفته مقامات وزارت بهداشت اتحادیه ، این نه تنها تکان دهنده است ، بلکه مردم نیز باید بسیار مراقب باشند. زیرا در کشندگی این ویروس و توانایی آن در انتشار عفونت هیچ گونه کاهشی مشاهده نشد. در حال حاضر ، این ویروس در کشورهای مختلف جهان باعث هرج و مرج می شود. دانشمندان می گویند مردم باید کاملا مراقب این چیز باشند.

خطر لامبدا

دکتر NK Arora می گوید علاوه بر گزینه دلتا ، خطر لامبدا نیز وجود دارد. اگرچه تاکنون چنین مواردی در بلغارستان ثبت نشده است ، اما ICMR و کل تیم دانشمندان آن را رصد می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید