Bihar Cm Nitish Kumar ، آماده گسترش کابینه ، این چهره ها ممکن است تعجب آور باشد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار یویالا ، پتنا
به روز شده در دوشنبه ، 18 ژانویه ، 2021 4:35 بعد از ظهر IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

چشم همه به گسترش کابینه نخست وزیر نیتیش کومار در بیهار است. هر رهبر درگیر در اردوگاه BJP و JDU در تلاش است بداند آیا نام او در لیست وزرا است یا نه؟ علاقه مندان برای گسترش این کابینه در محافل سیاسی نیز باقی مانده اند ، زیرا Harmite نیز با Makar Sankranti انجام می شود. باید دید آیا نیتیش کومار قادر است در کابینه به علاقه مندان خود جا باز کند یا رهبران BJP نیز می توانند مقاومت خود را در کابینه نشان دهند.

به طور قابل توجهی ، با وجود زمستان سخت ، گرما در سیاست پاتنا به طور قابل توجهی افزایش یافته است. انتظار می رود کابینه نیتیش کومار طی روزهای آینده گسترش یابد. در حال حاضر ، منابع نزدیک به راج بهوان تاریخ سوگند را اعلام نمی کنند ، اما می گویند کابینه می تواند هر زمان تمدید شود. در همین حال ، رئیس جمهور ایالت BJP ، سانجی جیسوال با وزیر ارشد نیتیش کومار دیدار کرد و مرحله گمانه زنی ها آغاز شده است.

تصور می شود که شهنواز حسین ، که برای انتخابات MLC در بیهار نامزد شده است ، می تواند وارد کابینه نیتیش کومار شود. همچنین در مورد نام MJ از BJP Samrat Chaudhari بحث های زیادی وجود دارد. در واقع ، امپراطور پسر شاكونی چودهاری بود كه بنیان محكم معادله لوو-كوش لومن كومار لنین محسوب می شود. بگذارید به شما بگویم که بسیاری از گمانه زنی ها با نام JDU Shravan Kumar ، که از نزدیکان وزیر ارشد نیتیش کومار محسوب می شود ، وجود دارد. در حقیقت ، شروان کومار طبق معادلات اجتماعی در کابینه مناسب شناخته می شود ، زیرا وی نماینده جامعه کورمی است. نام های Sunil Kumar و Maheshwar Khazari از JDU نیز مورد بحث قرار گرفته است. هر دو از سهمیه دالیت هستند. لطفاً بگویید که سونیل کومار IPS سابق است و دقیقاً قبل از انتخابات به JDU پیوست. در همین حال ماهشوار خزری نماینده سابق قانونگذار و وزیر دولت قبلی نیتیش کومار است. ماهشوار خزری همچنین یکی از اقوام Ram Villas Pasuan است. به گفته منابع ، معادله کاست همچنان مرکز گسترش کابینه بیهار خواهد بود. در چنین شرایطی ، سامیت سینگ ، پسر وزیر سابق نارندرا سینگ ، می تواند از سهمیه راجپوت در کابینه کرسی بگیرد. لطفاً بگویید که سومیت به عنوان یک کاندیدای مستقل در انتخابات پیروز شد و سپس به JDU پیوست. نکته قابل توجه این است که نیتیس در حال حاضر 13 وزیر کابینه دارد. در همان زمان ، پس از گسترش کابینه ، انتظار می رود کابینه 23 وزیر دیگر را نیز شامل شود.

چشم همه به گسترش کابینه نخست وزیر نیتیش کومار در بیهار است. هر رهبر درگیر در اردوگاه BJP و JDU در تلاش است بداند آیا نام او در لیست وزرا است یا نه؟ علاقه مندان برای گسترش این کابینه در راهروهای سیاسی نیز باقی مانده اند ، زیرا Harmite نیز با Makar Sankranti انجام می شود. باید دید آیا نیتیش کومار قادر است در کابینه به علاقه مندان خود جا باز کند یا رهبران BJP نیز می توانند مقاومت خود را در کابینه نشان دهند.

ادامه مطلب

دائماً گرمای سیاسی در حال رشد است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید