Bharat Biotech اعلام کرد که موفقیت پذیرش داوطلبانه برای آزمایشات بالینی فاز 3 Covaxin با موفقیت انجام شده است – ‘Covaxin’: عیب یابی های فاز III ، این وظیفه عالی انجام شده است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در پنجشنبه ، 07 ژانویه 2021 15:39 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

بهارات بیوتک پس از جنجال در مورد تأیید واکسن کرونا توسط کشور ، مانع بزرگی شد. در واقع ، Bharat Biotech از آغاز مرحله سوم آزمایش “Covaxine” خود خبر داده است. به گفته این شرکت ، نامزدی داوطلب را برای این مرحله با موفقیت به پایان رسانده است.

توضیح اینکه بهارات بیوتک پیش از این گفته بود که برای مرحله سوم فرآیند نیاز به جذب 26000 داوطلب دارد. 23000 داوطلب از آنها استخدام شدند. این شرکت گفت که مرحله سوم آزمایشات بالینی کوکائین بر روی انسان از اواسط ماه نوامبر با حضور 26000 داوطلب در سراسر کشور آغاز شد.

این تنها مطالعه موثر در مورد مراحل اول و سوم واکسن Kovid 19 در هند است. این همچنین بزرگترین مطالعه در مورد مرحله سوم واکسن در هند است.

تأیید تأیید برای استفاده اضطراری
از طرف دیگر ، کمیسیون تخصصی مرکز داروهای مرکزی هند قبلاً تصویب کوواکسین را برای استفاده اضطراری تحت شرایط خاص توصیه کرده است. کمیسیون مربوطه خبرگان (SEC) در مورد Kovid-19 سازمان مرکزی کنترل دارو (CDSCO) همچنین تصویب استفاده مشروط از واکسن ضد تاج ویروس آکسفورد را توصیه کرده است. سپس سازمان کنترل مرکزی دارو ، استفاده اضطراری از واکسن را تأیید کرد.

بگذارید به شما بگویم که کوواکسین توسط بهارات بیوتک و با همکاری شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) ساخته شد. بهارات بیوتک در 7 دسامبر درخواستی را برای تأیید واکسن کوویسین کوویسین به کنترل کننده عمومی محصولات دارویی در هند (DCGI) ارائه داد.

رهبر کنگره ، ششی تارور نیز س raisedالاتی را مطرح کرد
لطفاً بگویید که بدون تکمیل مرحله سوم Kovacsin ، این روند توسط مرجع صدور مجوز تأیید شد و پس از آن ، رهبر کنگره ، Shashi Tarur آن را زیر سال برد. وی گفت ما فقط می گفتیم اگر واکسن به طور م workedثر کار کند ، افتخار بزرگی برای ما خواهد بود. اما تأیید آن قبل از آزمون مرحله III نقض پروتکل علمی است که هرگز در جهان اتفاق نیفتاده است.

بهارات بیوتک پس از جنجال در مورد تأیید واکسن کرونا توسط کشور ، مانع بزرگی شد. در واقع ، Bharat Biotech از آغاز مرحله سوم آزمایش کوواکسین خود خبر داده است. به گفته این شرکت ، نامزدی داوطلب را برای این مرحله با موفقیت به پایان رسانده است.

توضیح اینکه بهارات بیوتک قبلاً گفته بود که برای مرحله سوم فرآیند نیاز به جذب 26000 داوطلب دارد. 23000 داوطلب از آنها استخدام شدند. این شرکت گفت که مرحله سوم آزمایشات بالینی کوکائین بر روی انسان از اواسط ماه نوامبر با حضور 26000 داوطلب در سراسر کشور آغاز شد.

این تنها مطالعه موثر در مرحله اول و سوم واکسن Kovid 19 در هند است. این همچنین بزرگترین مطالعه در مورد مرحله سوم واکسن در هند است.

تأیید تأیید برای استفاده اضطراری

از طرف دیگر ، کمیسیون تخصصی اداره داروهای مرکزی هند قبلاً تصویب کوواکسین را برای استفاده اضطراری تحت شرایط خاص توصیه کرده است. کمیسیون مرکزی کنترل دارو (CDSCO) کمیسیون خبره Kovid-19 (SEC) همچنین تصویب استفاده مشروط از واکسن ضد تاج ویروس آکسفورد را توصیه کرده است. سپس سازمان کنترل مرکزی دارو ، استفاده اضطراری از واکسن را تأیید کرد.

به ما اطلاع دهید که کوواکسین توسط بهارات بیوتک و با همکاری شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) ساخته شده است. Bharat Biotech در تاریخ 7 دسامبر برای تأیید واکسن covicin covicin به کنترلر عمومی محصولات دارویی هند (DCGI) مراجعه کرد.

رهبر کنگره ، ششی تارور نیز س raisedالاتی را مطرح کرد

توضیح اینکه مرجع صدور مجوز مرکزی بدون اتمام مرحله سوم روند Covaxin آن را تأیید کرد ، پس از آن رهبر کنگره Shashi Tarur آن را زیر سال برد. وی گفت ما فقط می گفتیم اگر واکسن به طور م workedثر کار کند ، افتخار بزرگی برای ما خواهد بود. اما تأیید آن قبل از آزمون مرحله III نقض پروتکل علمی است که هرگز در جهان اتفاق نیفتاده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید