Aus Vs Ind Pacer T Natarajan جایگزین Umesh Yadav مصدوم در تیم تست هند می شود – Ausvind: تغییر بزرگی در تیم هند ، Rohit معاون کاپیتان می شود ، Natarajan با Umesh مصدوم جایگزین می شود

[ad_1]

میز ورزشی ، عمار Uyala ، ملبورن
به روز شده در جمعه ، 01 ژانویه 2021 ، 14:33 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

هند برای سومین بازی آزمایشی برابر استرالیا تغییرات بزرگی در تیم ایجاد کرد. روز جمعه ، BCCI در توییتر خود نوشت که بولینگ سریع T Natarajan به جای مصدوم Umesh Yadav در تیم قرار گرفت. دبیر BCCI ، جی شاه در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در اینجا گفت ، “عضلات خوک اومش یداو در روز سوم مسابقه دوم بازی آزمایشی که در ملبورن طی سری” مرز-گاواسکار “برگزار شد ، کشیده شدند. او قبل از دو بازی دیگر این مجموعه از این مصدومیت بهبود نخواهد یافت.

بر اساس این اعلامیه ، “کمیته انتخاب ارشد تمام هند T. Natarajan را به جای Yadav در تیم گنجانده است. قبل از آزمون روز بوکس ، شاردول تاکور پس از بازی سریع بولینگ سریع ، به جای محمد شامی در تیم آزمون قرار گرفت. شامی از ناحیه بازوی راست دچار شکستگی مو شد.

شامی و امش یداو در آکادمی ملی کرکت در بنگالورو خواهند ماند تا آسیب های خود را اصلاح کنند. متخصص یورکر ، ناتاراجان 29 ساله ، به عنوان بولر به تور رفت اما موفق شد به تیم T20 International و ODI برسد. او در آن دوره در چهار بازی نیز هشت ویکت گرفت (دو بازی در ODI و شش مسابقه در T20).

از طرف دیگر ، روهیت شارما پس از اتمام استراحت 14 روزه خود به تیم پیوسته است و تقریباً مطمئن است که برای سومین آزمون در سیدنی به میدان می رود. وی به عنوان معاون کاپیتان تیم BCCI منصوب شد. در حالی که قبلاً در غیاب آزمون در ملبورن ، این مسئولیت به پوجارا داده شده بود.

تیم هند:
Ajinkya Rahane (کاپیتان) ، Rohit Sharma (معاون کاپیتان) ، Mayank Agarwal ، Prithvi Shaw ، KL Rahul ، Cheteshwar Pujara ، Hanuma Vihari ، Shubman Gill ، Wriddhiman Saha (wicketker) ، Rishabh Pant (دروازه بان) ، Jaspreet Bum بومره ، Kuldeep Yadav ، Ravindra Jadeja ، R. Ashvin ، Mohamed Siraj ، Shardul Thakur ، T Natarajan.

هند برای سومین بازی آزمایشی برابر استرالیا تغییرات بزرگی در تیم ایجاد کرد. روز جمعه ، BCCI در توییتر خود نوشت که بولینگ سریع T Natarajan به جای مصدوم Umesh Yadav در تیم قرار گرفت. دبیر BCCI ، جی شاه در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در اینجا گفت: “عضلات خوک اومش یداو در روز سوم مسابقه دوم بازی آزمایشی که در ملبورن طی سری Border-Gavaskar برگزار شد ، کشیده شدند. او قبل از دو بازی دیگر این مجموعه از این مصدومیت بهبود نخواهد یافت.

براساس این اعلامیه ، “کمیته انتخاب ارشد کل هند T. Natarajan را به جای Yadav در تیم گنجانده است. قبل از آزمون روز بوکس ، شاردول تاکور پس از بازی سریع بولینگ سریع به جای محمد شامی در تیم آزمون قرار گرفت. شامی از ناحیه بازوی راست دچار شکستگی مو شد.

شامی و امش یداو در آکادمی ملی کرکت در بنگالورو خواهند ماند تا آسیب های خود را اصلاح کنند. متخصص یورکر ، ناتاراجان 29 ساله ، به عنوان یک سالن بولینگ به تور رفت اما موفق شد به تیم T20 International و ODI برسد. او در آن دوره در چهار بازی نیز هشت ویکت گرفت (دو بازی در ODI و شش مسابقه در T20).

از طرف دیگر ، روهیت شارما پس از اتمام استراحت 14 روزه خود به تیم پیوسته است و تقریباً مطمئن است که برای سومین آزمون در سیدنی به میدان می رود. وی به عنوان معاون کاپیتان تیم BCCI منصوب شد. در حالی که قبلاً در غیاب آزمون در ملبورن ، این مسئولیت به پوجارا داده شده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=o593eGQo-tY

تیم هند:

Ajinkya Rahane (کاپیتان) ، Rohit Sharma (معاون کاپیتان) ، Mayank Agarwal ، Prithvi Shaw ، KL Rahul ، Cheteshwar Pujara ، Hanuma Vihari ، Shubman Gill ، Wriddhiman Saha (wicketker) ، Rishabh Pant (دروازه بان) ، Jaspreet Bum بومره ، Kuldeep Yadav ، Ravindra Jadeja ، R. Ashvin ، Mohamed Siraj ، Shardul Thakur ، T Natarajan.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید