Aus Vs Ind Mohammed Siraj در چهارمین روز از سومین آزمایش با سو abuse استفاده نژادی در میدان کریکت سیدنی روبرو است – انجام شد! محمد سراج با این سو ab استفاده های ناپسند تحقیر شد

[ad_1]

سو abuse استفاده نژادی از محمد سراج
– عکس: شبکه های اجتماعی

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

در آزمایش سوم در سیدنی بین هند و استرالیا ، برخی از تماشاگران از استرالیا از همه مرزها عبور کردند. طبق منابع BCCI ، برخی از تماشاگران حاضر در این زمین سپس به همراه آزار و اذیت محمد سراج که در این زمینه بود ، به میمون بزرگ و سگ قهوه ای فریاد زدند.

بگذارید به شما بگویم که پرونده جاسپریت بومرا و محمد سراج در روز شنبه برای شکایت از سو abuse استفاده نژادی توسط مردم هنوز مطمئن نبود که روز یکشنبه دوباره یک حادثه مشابه در زمین مشاهده شده است. تماشاگران که برای دومین روز متوالی در سیدنی حضور داشتند ، از سراج بدرفتاری کردند و از او بدرفتاری کردند.

پس از پایان دوره 86 قبل از وقت چای در روز چهارم مسابقه ، همه چیز در زمین طبیعی به نظر نمی رسید. پس از بولینگ ، سراج ، که دوباره به سمت عکس ها رفت ، دوباره با نظرات نژادپرستانه روبرو شد.

سراج در روز چهارم بلافاصله موضوع را با داوران میدانی در میان گذاشت. او در تمام پرونده شکایت کرد. در این مدت ، بازی نیز به مدت 10 دقیقه متوقف شد و پس از آن مأموران امنیتی به گالری تماشاگران رفتند و شروع به جستجوی سوer استفاده کننده کردند و سپس از گروهی از تماشاگران خواسته شد تا جایگاه را ترک کنند. در این دوره ، ارتش نیز دیده می شود که با بازیکنان صحبت می کند. با این حال چیزی به سمت بازیکنان پرتاب نشد.

نکته قابل توجه این است که روز قبل از پایان بازی در روز سوم شنبه ، مدیریت تیم هند از داور مسابقه برای سراج و بومرا شکایت کرد. تیم هند به سرپرستی کاپیتان آژینکیا رهانه گفت که برخی از تماشاگران در منبر Rakwind از این دو بازیکن نژادی سوused استفاده کرده اند. به دنبال شکایت تیم هندی ، کل ماجرا برای بررسی به ICC ارسال شد.

از طرف دیگر ، رئیس كریكت استرالیا ، شان كارول ، گفت كه شورای استرالیا مخالف هرگونه تخلف است. اگر کسی این کار را انجام دهد ، جایی برای او در کریکت استرالیا وجود ندارد. وی گفت: “CA هنوز منتظر تحقیقات ICC است و فقط در این صورت اقدام می کند.

جدا از آن ، کریکت استرالیا همچنین از تیم کریکت هند و هواداران به عنوان میزبان عذرخواهی کرد و اطمینان داد که اقدامات سختگیرانه ای در این مورد انجام خواهد شد.

راجیو شوکلا ، معاون رئیس جمهور ، به نمایندگی از BCCI ، در مورد این حادثه روز شنبه گفت که کریکت یک بازی نجیب زاده است و دیگر جایی برای چنین رفتاری وجود ندارد. شکلا گفته بود که دبیر هیئت مدیره ، شاه شاه از موضوع مطلع بوده و با بازیکنان در تماس است.

وی گفت: چنین رفتاری در بازی کریکت قابل تحمل نیست. مدیریت تیم در حال بررسی موضوع است. BCCI و همچنین ICC از پرونده مطلع هستند. ICC همچنین قوانینی دارد که به او اجازه می دهد از هر نوع اظهار نظر نژادی خودداری کند.

ICC ، نهاد بین المللی کریکت ، واقعیت نژادپرستی در سیدنی را کاملاً متذکر شد و متوجه این موضوع شد. دادگاه بین المللی کیفری گفت این تحمل نیست. ما در حال بررسی این موضوع هستیم و به کریکت استرالیا کمک خواهیم کرد تا با آن مقابله کند.

در آزمایش سوم در سیدنی بین هند و استرالیا ، برخی از تماشاگران از استرالیا از همه مرزها عبور کردند. طبق منابع BCCI ، برخی از تماشاگران حاضر در این زمین ، سپس میمون بزرگ و سگ قهوه ای را صدا زدند ، همراه با سو the استفاده از محمد سراج ، که در مزرعه بود.

بگذارید به شما بگویم که پرونده جاسپریت بومرا و محمد سراج در روز شنبه ، برای شکایت از سو abuse استفاده نژادی توسط مردم ، هنوز راحت نبود که یک واقعه مشابه روز یکشنبه دوباره در زمین مشاهده شود. حضار ، که برای دومین روز متوالی در سیدنی حضور داشتند ، از سراج بدرفتاری کردند و از او بدرفتاری کردند.

ادامه مطلب

چه زمانی این حادثه رخ داده است؟[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید