Aus Vs Ind Bcci از کریکت استرالیا می خواهد تا در قوانین قرنطینه در بریزبن آرامش یابد – Bcci با نوشتن نامه ای درخواست خود را برای معافیت از قوانین قرنطینه می خواهد

[ad_1]

دفتر ورزش ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در پنجشنبه ، 07 ژانویه 2021 17:57 IST

گابا گراوندز از بریزبن
– عکس: twitter @ cricket.com.au

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

سومین مسابقه از سری مسابقات چهار مسابقه هند و استرالیا امروز در سیدنی آغاز شد. در همان زمان ، هنوز عدم اطمینان در مورد مسابقه چهارم آزمون وجود دارد. آخرین مسابقه این مجموعه قرار است طبق برنامه در Gaba BABBEN برگزار شود ، اما برای اولین بار BCCI رسماً در مورد پروتکل سخت Kovid-19 در کریکت استرالیا نامه نوشت.

BCCI خواستار تعدیل قوانین قرنطینه از Cricket Australia در بریزبن شده است. هیئت مدیره هند برای هیئت مدیره استرالیا روشن کرده است که تیم هند با توجه به مکالمه قبل از تور ، دوره قرنطینه اجباری را به اتمام رسانده و دیگر این کار را انجام نخواهد داد.

در واقع ، مسابقه چهارم و آخرین آزمون باید در 15 ژانویه در بریزبن ، کوئینزلند برگزار شود ، قبل از اینکه رسانه ها شروع به صحبت کنند که تیم هند بخاطر قوانین سختگیرانه تفکیک ، چهارمین مسابقه را به جای بریزبن در سیدنی می خواهد برگزار کند. . وزیر بهداشت راس بیتس سخت گفته بود که اگر تیم هند نمی خواهد طبق قوانین بازی کند ، پس به اینجا نیایید. اعتقاد بر این است که BCCI از اظهارات بیتس ناراضی است.

به طور قابل توجهی ، مسابقه بعدی در کوئینزلند برگزار می شود ، جایی که دولت پروتکل های سختگیرانه ای را برای کسانی که از خارج می آیند ساخته است. طبق قوانین ، کسانی که از خارج می آیند باید وقت خود را در اینجا بگذرانند. همچنین محدودیت های شدیدی در اتاق های هتل و عمل وجود خواهد داشت.

سومین مسابقه از سری مسابقات چهار مسابقه هند و استرالیا امروز در سیدنی آغاز شد. در عین حال ، هنوز در مورد مسابقه آزمون چهارم بلاتکلیفی وجود دارد. مسابقه نهایی این مجموعه قرار است طبق برنامه در Gaba بابا بریزبن برگزار شود ، اما برای اولین بار BCCI رسماً در مورد پروتکل سخت Kovid-19 در کریکت استرالیا نامه نوشت.

BCCI خواستار تعدیل قوانین قرنطینه از Cricket Australia در بریزبن شده است. هیئت مدیره هند برای هیئت مدیره استرالیا روشن کرده است که تیم هند با توجه به مکالمه قبل از تور ، دوره قرنطینه اجباری را به اتمام رسانده است و دیگر این کار را انجام نخواهد داد.

در واقع ، مسابقه چهارم و آخرین آزمون باید در 15 ژانویه در بریزبن ، کوئینزلند برگزار شود ، قبل از اینکه رسانه ها شروع به صحبت کنند که تیم هند بخاطر قوانین سختگیرانه تفکیک ، می خواهد به جای بریزبن ، مسابقه چهارم را در سیدنی برگزار کند. . وزیر بهداشت راس بیتس سخت گفته بود که اگر تیم هند نمی خواهد طبق قوانین بازی کند ، پس به اینجا نیایید. اعتقاد بر این است که BCCI از اظهارات بیتس ناراضی است.

به طور قابل توجهی ، مسابقه بعدی در کوئینزلند برگزار می شود ، جایی که دولت پروتکل های سختگیرانه ای را برای کسانی که از خارج می آیند ساخته است. طبق قوانین ، کسانی که از خارج می آیند باید در اینجا هزینه کنند. همچنین محدودیت های شدیدی در اتاق های هتل و عمل وجود خواهد داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید