Assam: رئیس Bjp Jp Nadda وارد Silchar خواهد شد سخنرانی در این تجمع – آسام: رئیس BJP Nadda وارد فرودگاه Silchar

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار یویالا ، سیلچار
به روز شده در دوشنبه ، 11 ژانویه 2021 15:14 IST

رئیس BJP JP Nadda
– عکس: توییتر / @ BJP4India

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

رئیس حزب ملی بهاراتیا جاناتا (BJP) JP Nadda روز دوشنبه در یک سفر دو روزه به آسام وارد فرودگاه سیلچار شد. JP Nadda در یک جلسه عمومی در رژه پلیس Silchar سخنرانی خواهد کرد. وی سپس در سایر فعالیت های حزب شرکت خواهد کرد.

در جریان رالی سیلچار ، نادا همچنین با رهبری کشور از جمله وزیر ارشد آسام ، سارباناندا سونووال دیدار خواهد کرد. به ما اطلاع دهید که احتمال برگزاری انتخابات برای جلسه ای در ماه آوریل در آسام وجود دارد. BJP که برای اولین بار در سال 2016 در این ایالت به قدرت رسید ، اطمینان دارد که به عملکرد چشمگیر خود در آخرین انتخابات محلی ادامه خواهد داد. در همان زمان ، کنگره اصلی مخالفت در غیاب نخست وزیر سه بار و نماینده قدرتمند حزب تارون گوگوئی به پای صندوق های رای خواهد رفت. گوگویی سال گذشته درگذشت.

رئیس حزب ملی بهاراتیا جاناتا (BJP) JP Nadda روز دوشنبه برای یک سفر دو روزه به آسام وارد فرودگاه سیلچار شد. JP Nadda در یک جلسه عمومی در رژه پلیس Silchar سخنرانی خواهد کرد. وی سپس در سایر فعالیت های حزب شرکت خواهد کرد.

در طی این راهپیمایی ، سیلچار نادا همچنین جلسه ای با رهبری ایالتی از جمله وزیر ارشد آسام ، سارباناندا سونووال برگزار خواهد کرد. به ما اطلاع دهید که احتمال برگزاری انتخابات برای جلسه ای در ماه آوریل در آسام وجود دارد. BJP که برای اولین بار در سال 2016 در این ایالت به قدرت رسید ، اطمینان دارد که در آخرین انتخابات محلی نیز عملکرد چشمگیر خود را ادامه خواهد داد. در همان زمان ، کنگره اصلی مخالفت در غیاب نخست وزیر سه بار و نماینده قدرتمند حزب تارون گوگوئی به پای صندوق های رای خواهد رفت. گوگویی سال گذشته درگذشت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید