213 مورد جدید از تاج در اوتار پرادش کشف شده است. – برترین ها: در 24 ساعت گذشته تنها 213 فرد آلوده در ایالت مشاهده شده است ، هیچ موردی در ماهوبا یافت نشده است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار یویالا ، لاکنو

منتشر شده توسط: ایشوار ایشیش
به روز شده در دوشنبه ، 21 ژوئن 2021 15:59 IST

به طور انتزاعی

تاج آلوده در 24 ساعت گذشته در محله ماهوبا UE یافت نشده است. در همین زمان ، تعداد مبتلایان در این ایالت نیز به سرعت در حال کاهش است.

وزیر ارشد یوگی آدیتانات
– عکس: amar ujala

به اخبار گوش کن

عفونت کرونر در UP به سمت پایان خود حرکت می کند. در 24 ساعت گذشته ، تنها 213 فرد آلوده در این ایالت پیدا شده است. در همان زمان ، هیچ فرد آلوده ای در منطقه ماهوبا یافت نشد. یوگی آدییتانات ، وزیر ارشد ، با ابراز خوشحالی در مورد این موضوع گفت که امروز هیچ بیمار آلوده ای در منطقه ماهوبا وجود ندارد. تاکنون کلیه بیماران آلوده به تاج پس از درمان سالم شده اند.

شایستگی این دستاورد به همه مردم منطقه اعم از افراد جامعه ، کارمندان بهداشت ، کارمندان خط مقدم ، کمیته های نظارت ، مدیریت محلی می رسد. سلام بر همه وی گفت که این توالی خویشتنداری و آگاهی هنوز باید حفظ شود.

وی گفت که این دستاورد منطقه ماهوبا الهام بخش سایر مناطق است. اگر در هفته آینده مورد جدیدی از عفونت در منطقه شناسایی نشود ، آن منطقه پاداش می گیرد. با این حال ، او همچنین گفت که آزمایش تهاجمی باید در منطقه ادامه یابد. آزمون را از دست ندهید.

وزیر ارشد یوگی گفت که به دلیل تلاش های مداوم برنامه ریزی شده ، هیچ مورد جدیدی از عفونت در 18 ولسوالی پیدا نشده است ، در حالی که موارد جدید در 52 منطقه به این واحد رسیده است. میزان بهبودی کوید در این کشور به 98.5٪ رسیده است ، در حالی که مثبت بودن آن 0.1٪ است. تاکنون 5 آزمایش تاج با 54 لاک در کشور انجام شده است. در حال حاضر در مجموع 4163 مورد فعال وجود دارد که 2542 مورد در منزل منزوی هستند. تعداد افرادی که از این تاج در این ایالت معالجه شده اند به 16 هزار و 78 هزار نفر افزایش یافته است.

وزیر ارشد گفت که در اوتار پرادش ، جایی که عفونت کووید کنترل می شود ، موارد عفونت کووید در بسیاری از کشورها به سرعت در حال رشد است. در چنین شرایطی مردم کشور باید بسیار هوشیار باشند. افرادی که با قطار ، اتوبوس ، هوا به ایالت می آیند باید مورد تحقیق قرار گیرند. اقدامات ویژه آزمایش آنتی ژن باید در این سایتها انجام شود. دولت مصمم است که تمام اقدامات لازم را برای محافظت از کشور در برابر کوید انجام دهد. همه رفتارهای گاه به گاه را دنبال می کنند. گشت های پلیس باید افزایش یابد.

وزیر ارشد دستور داد تا امامزاده ها در طول هفته باز بمانند. 5 نمازگزار می توانند به طور هم زمان شرکت کنند. واحدهای صنعتی نیز باید به کار خود ادامه دهند. کارگران و کارگران حق جابجایی دارند. رفتار پلیس باید حساس باشد. باید اطمینان حاصل شود که در هیچ کجا جمعیت غیرضروری وجود ندارد.

وی گفت که یک کمپین ویژه برای توزیع کیت های پزشکی از در به خانه برای تأمین امنیت بهداشت کودکان آغاز شده است. این داروها از 27 ژوئن به خانه به خانه توزیع می شود. بسته های دارو باید از طریق نمایندگان جامعه محلی در مناطق به کمیته های نظارت ارائه شود. مردم را در مورد ایمنی بهداشت آگاه کنید. روند روان کمپین باید دائماً کنترل شود.

با جزئیات

عفونت کرونر در UP به سمت پایان خود حرکت می کند. در 24 ساعت گذشته تنها 213 فرد آلوده در کشور یافت شده است. در همان زمان ، هیچ فرد آلوده ای در منطقه ماهوبا یافت نشد. یوگی آدییتانات ، وزیر ارشد ، با ابراز خوشحالی در مورد این موضوع گفت که امروز هیچ بیمار آلوده ای در منطقه ماهوبا وجود ندارد. تاکنون کلیه بیمارانی که به تاج آلوده شده اند پس از درمان سالم شده اند.

اعتبار این دستاورد به همه مردم منطقه اعم از افراد جامعه ، کارمندان بهداشت ، کارمندان خط مقدم ، کمیته های نظارت ، مدیریت محلی تعلق می گیرد. سلام بر همه وی گفت که این توالی خویشتنداری و آگاهی هنوز باید حفظ شود.

وی گفت که این دستاورد منطقه ماهوبا الهام بخش سایر مناطق است. اگر در هفته آینده مورد جدیدی از عفونت در منطقه شناسایی نشود ، آن منطقه پاداش می گیرد. با این حال ، او همچنین گفت که آزمایش تهاجمی باید در منطقه ادامه یابد. آزمون را از دست ندهید.

وزیر ارشد یوگی گفت که به دلیل تلاش های مداوم برنامه ریزی شده ، هیچ مورد جدیدی از عفونت در 18 ولسوالی پیدا نشده است ، در حالی که موارد جدید در 52 منطقه به این واحد رسیده است. میزان بهبودی ایالت Kovid به 98.5٪ افزایش یافته است ، در حالی که مثبت بودن آن 0.1 است. تاکنون 5 آزمایش تاج با 54 لاک در کشور انجام شده است. در حال حاضر در مجموع 4163 مورد فعال وجود دارد که 2542 مورد در منزل منزوی هستند. تعداد افرادی که از این تاج بهبود یافته اند در این ایالت به 16 هزار و 78 هزار نفر رسیده است.

ادامه مطلب

مردم کشور باید بسیار هوشیار باشند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید