13 روز خطرناک پیش رو برای آمریکا عنوان CNN – CNN نوشت: 13 روز آمدن به آمریکا خطرناک است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در پنجشنبه ، 07 ژانویه 2021 20:20 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

CNN ، یک گروه خبری بزرگ و مشهور در ایالات متحده ، 13 روز آینده را برای کشور خود بسیار خطرناک توصیف کرد. در حقیقت ، آنچه ساختمان Capitol در 7 ژانویه در ساختمان پارلمان ایالات متحده دیده است در سراسر جهان محکوم است. ترامپ طرفداران خود را برانگیخت و در نتیجه یک گروه غیرقابل کنترل به پارلمان حمله کردند. گلوله ها در برابر قدیمی ترین دموکراسی جهان شلیک ، خراب شده و خیس شدند. افتخار کاخ سفید لکه های سیاه دریافت کرد.

این تیتر CNN پیامی برای کل جهان است. این نشانگر این است که چگونه یک فرد قدرتمند به تهدیدی برای کشور تبدیل می شود. ترامپ تا 20 ژانویه رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود و در این مدت می تواند هر دستوری صادر کند. وی همچنین به عنوان فرمانده کل نیروهای آمریکایی می تواند از ارتش برای ماندن در قدرت استفاده کند.

دونالد ترامپ دائما روند انتخابات را زیر سوال می برد. سپس آنها نیز از پذیرش نتایج خودداری کردند. اما پافشاری آرام نشد. وقتی به نظر نمی رسد از راه درست از قدرت صرفه جویی شود ، آشوبها حتی با توسل به مشکلات از دست نمی روند. همین بدبختی آمریکا است که باعث می شود جهان برای دموکراسی گریه کند.

CNN ، یک گروه خبری بزرگ و مشهور در ایالات متحده ، 13 روز آینده را برای کشور خود بسیار خطرناک توصیف کرد. در واقع ، آنچه ساختمان Capitol در 7 ژانویه در ساختمان پارلمان ایالات متحده دیده است در سراسر جهان محکوم است. ترامپ طرفداران خود را تحریک کرد و در نتیجه گروهی غیرقابل کنترل به پارلمان حمله کردند. گلوله ها در برابر قدیمی ترین دموکراسی جهان شلیک ، خراب شده و خیس شدند. افتخار کاخ سفید لکه های سیاه دریافت کرد.

این تیتر CNN پیامی برای کل جهان است. این نشان می دهد که چگونه مرد قدرت در حال تبدیل شدن به تهدیدی برای کشور است. ترامپ تا 20 ژانویه رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود و در این مدت می تواند هر دستوری صادر کند. وی همچنین به عنوان فرمانده کل نیروهای آمریکایی می تواند از ارتش برای ماندن در قدرت استفاده کند.

دونالد ترامپ دائما روند انتخابات را زیر سوال می برد. سپس آنها نیز از پذیرش نتایج خودداری کردند. اما پافشاری آرام نشد. هنگامی که به نظر می رسد از قدرت به روش صحیح در امان نمانده است ، در آن صورت شورش ها نیز دست به دامان مشکلات نشده اند. همین بدبختی آمریکا است که جهانیان را به دموکراسی گریاند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید