100 سال از زمان لغو آزمون هیئت مدیره اوتار پرادش ، مادیامک شیکشا ، Up Board بزرگترین شورای آموزش دولتی در جهان است – Up Board

[ad_1]

دفتر آموزش ، عمار ویالا منتشر شده توسط: Devesh Sharma به روز شده در پنجشنبه ، 03 ژوئن 2021 13:25 IST

شورای آموزش متوسطه اوتار پرادش (UP Board) ، که صدمین سالگرد تأسیس خود را به اتمام می رساند ، نه تنها بزرگترین شورای آموزش در کشور ، بلکه بزرگترین شورای آموزش در جهان است. امسال 2021 نیز صدمین سالگرد هیئت UP است. اما این بار امتحانات دهم و دوازدهم جلسه 2020-2021 باید لغو شود. دلیل اصلی این امر شیوع وحشتناک همه گیری عفونی جهانی Kovid-19 است که میلیون ها نفر را به کام مرگ می کشاند و باعث کشته شدن مردم در این کشور می شود.

همچنین بخوانید: خبر بزرگ: بعد از اینکه هیئت مدیره CBSE UP نیز امتحان دوازدهم را لغو کرد

به دلیل شیوع عفونت ویروس کرونا ، در بسیاری از کشورهای کشور شرایطی مانند انسداد وجود دارد. در چنین شرایطی ، آزمون های CBSE ، ISC ، ICSE و هیئت مدیره در بسیاری از کشورها نیز باید لغو شوند. هیئت مدیره اوتار پرادش نیز یکی از آنها است. قابل ذکر است که در سال 1921 شورای اوتار پرادش به موجب قانون تأسیس شد.

در طول این 100 سال ، هیئت مدیره OP هویتی متفاوت از یک شورای آموزش منطقه ای به بزرگترین شورای آموزش دولتی ایجاد کرده است. در اینجا در این اخبار ما سفر 100 سال گذشته را در یک دوره آموزش متوسطه در اوتار پرادش به روشی جالب و مختصر بیان می کنیم. بنابراین بیایید بدانیم که شکل اصلی Board UP چه بود و تغییر ویژه چیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید