10 کیلوگرم Ied بهبود یافته در Pulwama Jammu کشمیر سازمان تروریستی جیش محمد است که قصد حمله دارد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در شنبه ، پانزدهم مه 2021 در ساعت 19:15 بعد از ظهر IST

به طور انتزاعی

سازمان های مبارز از فضای آرام دره متحیر شده بودند. قطعات برای لرزش در آمده اند. طرح مشابهی در روز شنبه در محله پولواما انجام شد. که با هوشیاری آژانس های اطلاعاتی و نیروهای امنیتی خنثی می شود.

اخبار را بشنوید

در منطقه پولواما ، نیروهای امنیتی یک فاجعه بزرگ را به تعویق انداختند و توطئه ترور را خنثی کردند. 10 کیلوگرم IED (وسیله منفجره دست ساز) بازیابی شد. نقشه حمله توسط سازمان تروریستی جیش محمد ابداع شد.

در اوایل روز جمعه ، اسلحه ها با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به آن طرف مرز ریخته شدند. از یک سو ، نیروهای امنیتی هند در عید میلان به تکاوران پاکستانی هدایایی پیشنهاد می کردند ، از سوی دیگر ، با پرتاب سلاح از طریق پهپاد پاک رنجر در بخش سامبا ، اهداف خود را ابراز می کردند. به بهانه آتش بس ، پاکستان فعالیت های کثیف خود را در منطقه سامبا شدت بخشیده است.

حتی در حین آتش بس ، محیط بانان پاکستانی حوادث پراکنده ای را مرتکب شدند. این اولین بار نیست که پاک رنجرز با کمک هواپیماهای بدون سرنشین سلاح به زمین می اندازد. در اوایل ماه مه سال 2020 ، سلاح ها با کمک تعداد زیادی هواپیمای بدون سرنشین در منطقه Ratua در مرز هیراگاناگار ریخته شدند. سپس این پهپاد توسط BSF کشته شد.

در ژوئن سال 2020 ، اسلحه از هواپیماهای بدون سرنشین در باسانت داریا ، سامبا پرتاب شد. در آگوست سال 2020 ، اسلحه از هواپیماهای بدون سرنشین در راسانا ، کوتا پرتاب شد. ارتش همچنین تلاش های دوازده هواپیمای بدون سرنشین Pak را خنثی کرد. منطقه ای که سلاح ها از آن در روز جمعه 22 نوامبر سال گذشته کشف شد ، پاکستان یک تونل در آن منطقه حفر کرده بود. در 5 مه 2021 ، یک متخلف پاک در همان منطقه انباشته شد. این مسیر مسیر قدیمی مجرمان پاک است که دوباره فعال می شود.

همچنین بخوانید- این پلیس جامو و کشمیر است: کودک در حین ممنوعیت عبور و مرور اسباب بازی می فروخت ، پس از آن SSP ساخت …

با جزئیات

در منطقه پولواما ، نیروهای امنیتی یک فاجعه بزرگ را به تعویق انداختند و توطئه ترور را خنثی کردند. 10 کیلوگرم IED (وسیله منفجره دست ساز) بازیابی شد. نقشه حمله توسط سازمان تروریستی جیش محمد ابداع شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید