گسترش کابینه یددیوراپا ممکن است امروز اعلام شود ، مراسم تحلیف در تاریخ 13 ژانویه برگزار می شود – کارناتاکا: ممکن است امروز توسعه کابینه یددیوراپا اعلام شود

[ad_1]

آژانس ، دهلی نو / بنگلور
به روز شده در دوشنبه ، 11 ژانویه 2021 02:03 IST

وزیر ارشد کارناتاکا BS یدورپا
– عکس: ANI

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

هفت عضو جدید کابینه در کارناتاکا می توانند صبح روز دوشنبه منصوب شوند. وزیر ارشد کارناتاکا ، BS یددیوراپا گفت که تصمیم نهایی صبح دوشنبه گرفته خواهد شد. مراسم تحلیف اعضای جدید کابینه در تاریخ 13 ژانویه برگزار می شود.

وزیر ارشد کارناتاکا BS Yeddyurappa روز یکشنبه با آمیت شاه وزیر کشور اتحادیه و JP Nadda رئیس BJP دیدار کرد. وی پس از ملاقات با مقامات ارشد گفت که به زودی تغییرات در کابینه ایالتی انجام می شود.

رئیس جمهور مسئول آرون سینگ نیز در جلسه یک ساعته در محل اقامت شاه شرکت کرد. پس از جلسه ، یدوراپا گفت که بحث مفصلی در مورد گسترش کابینه وجود دارد. بزودی خبرهای خوبی خواهیم گرفت وی گفت افرادی که به کابینه منصوب شده اند به محض بحث مثبت ، معنی دار و رضایت بخش ، تصویب می شوند. او از گفتگو کاملاً راضی است … منتظر راهنمایی های او هستیم. وی افزود که رهبری مرکزی همه کمک های ممکن را انجام داده است.

وی در پاسخ به سوالی گفت که این آخرین جلسه 101 درصدی برای گسترش کابینه است. اسامی در اسرع وقت تأیید می شوند. انتظار می رود کابینه در سال گذشته در این ایالت گسترش یابد. به دلیل این تأخیر ، نارضایتی در بین رهبران BJP شروع به گسترش کرد. وزیر ارشد گفت که برخی از اسامی را برای این نشست پیشنهاد داده و اطمینان دارد که رهبری مرکزی پاسخ مثبت می دهند.

آیا این یک توسعه کابینه خواهد بود یا یک تغییر؟ وی گفت به زودی اطلاعات دریافت خواهد کرد. وی گفت که در این جلسه همچنین در مورد انتخابات میان دوره ای که باید در مکان های ملاقات بلاگاوی لوک سبها و ماسکی و بساواکالیان برگزار شود ، بحث شد. رهبری مرکزی خواست نامزدها را به زودی معرفی کند. رهبران ارشد حزب همچنین از نتایج انتخابات گذشته در گرام پنچایات ابراز خوشحالی کردند.

این رهبران در حال رقابت هستند
این رقابت وزرا شامل MLA های Umesh Kutty ، Muniratna ، Basangowda Patil Yatnal ، MP Renukacharya ، Arvind Limbavali و SR Vishwanath و همچنین اعضای CP Yogeshwar ، MTB Nagaraj و R Shankar است. MLC AH Vishwanath نیز برای بندر وزرا جنگید ، اما با حکم دادگاه عالی کارناتاکا امیدهای او ناکام ماند. کابینه ایالت می تواند 34 وزیر داشته باشد و در حال حاضر 27 وزیر دارد.

هفت عضو جدید کابینه در کارناتاکا می توانند صبح روز دوشنبه منصوب شوند. وزیر ارشد کارناتاکا BS یددیوراپا گفت که تصمیم نهایی صبح دوشنبه گرفته خواهد شد. مراسم تحلیف اعضای جدید کابینه در تاریخ 13 ژانویه برگزار می شود.


وزیر ارشد کارناتاکا BS Yeddyurappa روز یکشنبه با آمیت شاه وزیر کشور اتحادیه و JP Nadda رئیس BJP دیدار کرد. وی پس از جلسه ای با مقامات ارشد گفت که به زودی تغییراتی در کابینه ایالتی انجام می شود.

رئیس جمهور مسئول آرون سینگ نیز در جلسه یک ساعته در محل اقامت شاه شرکت کرد. پس از جلسه ، یدوراپا گفت که بحث مفصلی در مورد گسترش کابینه وجود دارد. بزودی خبرهای خوبی خواهیم گرفت وی گفت کسانی که به کابینه منصوب می شوند به محض اینکه جلسه مثبت ، معنادار و رضایت بخش باشد ، تصویب می شوند. او از گفتگو کاملاً راضی است … منتظر راهنمایی های او هستیم. وی افزود که رهبری مرکزی همه کمک های ممکن را انجام داده است.

وی در پاسخ به سوالی گفت که این آخرین جلسه 101 درصدی برای گسترش کابینه است. اسامی در اسرع وقت تأیید می شوند. انتظار می رود کابینه در سال گذشته در این ایالت گسترش یابد. به دلیل این تأخیر ، نارضایتی در میان رهبران BJP آغاز شد. وزیر ارشد گفت که برخی از اسامی را برای این نشست پیشنهاد داده و اطمینان دارد که رهبری مرکزی پاسخ مثبت می دهند.

آیا توسعه کابینه خواهد بود یا تعدیل مجدد؟ وی گفت به زودی اطلاعات دریافت خواهد کرد. وی گفت که در این جلسه همچنین در مورد انتخابات میان دوره ای که باید در مکان های ملاقات بلاگاوی لوک سبها و ماسکی و بساواکالیان برگزار شود ، بحث شد. رهبری مرکزی خواست نامزدها را به زودی معرفی کند. رهبران ارشد حزب همچنین از نتایج آخرین انتخابات در گرام پنچایات ابراز خوشحالی کردند.

این رهبران در حال رقابت هستند

این رقابت وزرا شامل MLA های Umesh Kutty ، Muniratna ، Basangowda Patil Yatnal ، MP Renukacharya ، Arvind Limbavali و SR Vishwanath و همچنین اعضای CP Yogeshwar ، MTB Nagaraj و R Shankar است. MLC AH Vishwanath نیز برای بندر وزرا جنگید ، اما با حکم دادگاه عالی کارناتاکا امیدهای او ناکام ماند. کابینه ایالت می تواند 34 وزیر داشته باشد و در حال حاضر 27 وزیر دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید