گزارش کرونا از یک کشاورز معترض فقید در Sonipat از هاریانا مثبت شد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، سونیپات (هاریانا)

منتشر شده توسط: دفتر روتک
آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ، 19 مه 2021 23:16 IST

به طور انتزاعی

دولت بارها و بارها از کشاورزان خواسته است تا آزمایش کرونا را انجام دهند و واکسن بزنند. کشاورزان عصبانی توسط دولت واکسینه می شوند ، اما ظاهرا آنها از انجام تحقیقات خودداری کرده اند. در چنین شرایطی ، هنگامی که گزارش کشاورز متوفی مثبت باشد ، خطر افزایش می یابد.

اخبار را بشنوید

آشفتگی کشاورزان در مرز طالع بینی بر خلاف قوانین کشاورزی حتی در دوره تاج نیز ادامه داشت. با وجود درخواست دولت ، کشاورزان در مورد تاج تحقیق نمی کنند. یک کشاورز اواخر سه شنبه شب در محل اعتراض کشته شد. گزارش تاج کشاورز متوفی پس از مرگ مثبت اعلام شد.

کشاورز بالبیر سینگ 51 ساله به مدت دو روز تب داشت. جدا از آن ، او دیابت داشت. پس از دریافت گزارش دهقان به طور مثبت ، کشاورز به سرعت به بیمارستان رسید و سر و صدا کرد. وی می گوید که چرا تاج کشاورز پس از مرگ وی مورد تحقیق قرار گرفت. کشاورزان هشدار داده اند که در صورت تحقیق مجدد در مورد کسی در این روش ، علیه دولت Sonepat مبارزه کنند.

کشاورز بالبیر سینگ ، 51 ساله ، از دهکده شکرپور در منطقه پاتیالا پنجاب ، در 16 مه به جنبش روستا پیوست. وی سه شنبه شب درگذشت. همکاران وی به پلیس گفته بودند که بالبیر سینگ چند روز است که از تب رنج می برد و دیابت دارد. جسد وی سه شنبه شب توسط پلیس در دفتر پس از مرگ بازداشت شد. تحقیقات درباره تاج در روز چهارشنبه انجام شد و گزارش مثبت شد. PMO بیمارستان عمومی ، دکتر Jayabhagwan Jatan ، گفت که گزارش در مورد تاج Balbir مثبت است. اما مواد معدنی داخلی آن برای تحقیق محفوظ مانده است. وقتی به رهبران کشاورزان گفته شد گزارش کرونا مثبت است ، خشمگین شدند. اهالی روستا که به همراه رهبر کشاورز جاجیت سینگ دالوال وارد شدند ، غوغا کردند.

دالوال ادعا می کند به این ترتیب ، پس از مرگ کشاورز ، تحقیقات تاج بدون بحث انجام شد ، که به هیچ وجه صحیح نیست. وی گفت که اگر این کار دوباره انجام شود ، تحریک علیه دولت Sonepat آغاز می شود. اگرچه جسد مرد کشاورز با آمبولانس به روستایش فرستاده شد ، اما کشاورز نیز آنجا را ترک کرد.

از زمان انتشار گزارش مثبت کرونا ، یک همزن قبلاً درگذشته است
از همان آغاز جنبش روستایی ، سه روز پیش كشاورزی كه در مرز افتاده بود جان خود را از دست داد. هنگامی که سلامتی این رهبر دهقان خراب شد ، او به روستای خود در پاتیالا ، پنجاب رفت. گزارشات وی درباره تاج مثبت گزارش شده است. به کسی در این باره گفته نشده است زیرا تحقیقات وی در اینجا نیست. در عین حال ، به دلیل مثبت بودن گزارش تاج کشاورز بالبیر ، بسیاری از کشاورزان با توجه به این موارد اقدامات احتیاطی را انجام می دهند.

با جزئیات

آشفتگی کشاورزان در مرز طالع بینی بر خلاف قوانین کشاورزی حتی در دوره تاج نیز ادامه داشت. با وجود درخواست دولت ، کشاورزان در مورد تاج تحقیق نمی کنند. یک کشاورز اواخر سه شنبه شب در محل اعتراض کشته شد. گزارش تاج کشاورز متوفی پس از مرگ مثبت اعلام شد.

کشاورز بالبیر سینگ 51 ساله به مدت دو روز تب داشت. جدا از آن ، او دیابت داشت. وی پس از دریافت گزارش دهقان ، سریع به بیمارستان شتافت و سر و صدا کرد. وی می گوید چرا تاج کشاورز پس از مرگ وی مورد تحقیق قرار گرفت. کشاورزان هشدار داده اند که در صورت تحقیق مجدد در مورد کسی در این روش ، علیه دولت Sonepat مبارزه کنند.

کشاورز بالبیر سینگ ، 51 ساله ، از دهکده شکرپور در منطقه پاتیالا پنجاب ، در 16 مه به جنبش روستا پیوست. وی سه شنبه شب درگذشت. همکاران وی به پلیس گفته بودند که بالبیر سینگ چند روز است که از تب رنج می برد و دیابت دارد. جسد وی سه شنبه شب توسط پلیس در دفتر پس از مرگ بازداشت شد. تحقیقات درباره تاج در روز چهارشنبه انجام شد و گزارش مثبت شد. PMO بیمارستان عمومی ، دکتر Jayabhagwan Jatan ، گفت که گزارش در مورد تاج Balbir مثبت شناخته شده است. اما مواد معدنی داخلی آن برای تحقیق محفوظ مانده است. وقتی به رهبران کشاورزان گفته شد گزارش کرونا مثبت است ، خشمگین شدند. اهالی روستا که به همراه رهبر کشاورزان جاجیت سینگ دالوال وارد شدند ، غوغا کردند.

دالوال ادعا می کند به این ترتیب پس از مرگ کشاورز ، تاج بدون صحبت صحبت شد ، که به هیچ وجه صحیح نیست. وی گفت که اگر این کار دوباره انجام شود ، تحریک علیه دولت Sonepat آغاز می شود. اگرچه جسد مرد کشاورز با آمبولانس به روستای وی فرستاده شد ، اما کشاورز نیز آنجا را ترک کرد.

از زمان انتشار گزارش مثبت کرونا ، یک همزن قبلاً درگذشته است

از همان ابتدا ، سه روز پیش كشاورزی كه در مرز افتاده بود در جنبش روستا جان خود را از دست داد. هنگامی که سلامتی این رهبر دهقان خراب شد ، او به روستای خود در پاتیالا ، پنجاب رفت. گزارشات وی درباره تاج مثبت گزارش شده است. به کسی در این مورد گفته نشده است زیرا تحقیقات وی در اینجا نیست. در عین حال ، با توجه به مثبت بودن گزارش تاج Farmer Balbir ، بسیاری از کشاورزان با توجه به این موارد اقدامات احتیاطی را انجام می دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید