گزارش های Cm Media Advisor ، گزارش های Navjot Singh Sidhu ، که به دنبال وقت برای ملاقات با Amarinder Singh هستند ، کاملاً غیر واقعی است.

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار ویالا ، چندیگر

منتشر شده توسط: آجی کومار
به روز شده در سه شنبه ، 20 ژوئیه 2021 10:35 بعد از ظهر IST

به طور انتزاعی

کنگره پنجاب ممکن است رئیس جمهور جدید خود را بدست آورده باشد ، اما نزاع بین کاپیتان عماریندر سینگ و ناجوت سینگ سیدو همچنان ادامه دارد. برخی از گزارش های رسانه ای می گویند که ناجوت سینگ سیدهو درخواست ملاقات با ناخدا را داشته است ، اما سه شنبه شب ، راوین توکرال ، مشاور رسانه ای کاپیتان عماریندر سینگ ، بیانیه ای صادر کرد و کل اوضاع را روشن کرد.

کاپیتان عماریندر سینگ ، ناجوت سینگ سیدهو.
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

ناوجت سینگ سیدهو ممکن است فرماندهی کنگره پنجاب را به دست گرفته باشد ، اما نارضایتی کاپیتان وزیر ارشد آمیندر سینگ از وی کاهش نیافته است. راوین توکرال ، مشاور رسانه ای کاپیتان عماریندر سینگ ، بیانیه ای صادر کرد و گفت که گزارش ها درباره اینکه ناویوت سینگ به دنبال زمان برای ملاقات با کاپیتان عماریندر سینگ است ، نادرست است. بدون نیاز به زمان تغییری در سمت سرپرست وزیر کاپیتان عماریندر سینگ ایجاد نمی شود. وی تا زمانی که صیدهو به دلیل حمله به ناخدا در شبکه های اجتماعی عذرخواهی نکند ، با وی ملاقات نخواهد کرد

کاپیتان عماریندر سینگ پاسخ صریح به هریش راوات داد
وزیر ارشد پنجاب ، کاپیتان عماریندر سینگ ، موافقت کرد تا ناجوت سینگ سیدو را به عنوان رئیس کنگره ایالتی تعیین کند ، اما کینه او نسبت به سیدو همچنان دست نخورده باقی ماند.

در حقیقت ، هریش راوات روز شنبه در ملاقات خود با کاپیتان عماریندر سینگ در مزرعه خانه سیسوان ، از سیدو خواسته بود که به گفتگوهای قدیمی و بیگانگی پایان دهد. در این مدت ، کاپیتان آشکارا به راوات گفت که با سیدو ملاقات نخواهد کرد.

کاپیتان گفت که سیدو در گذشته نه چندان دور اظهارات ناخوشایند زیادی را علیه وی در ملا public عام انجام داده و همچنین در شبکه های اجتماعی سخنان نفرت برانگیز زیادی علیه وی نوشته است که به او آسیب رسانده است. اکنون بدون عذرخواهی ، هیچ صحبتی با سیدهو انجام نخواهد شد.

با جزئیات

نوجو سینگ سیدو ممکن است فرماندهی کنگره پنجاب را بر عهده گرفته باشد ، اما نارضایتی کاپیتان وزیر ارشد وزیر امور خارجه از وی کاهش نیافته است. راوین توکرال ، مشاور رسانه ای کاپیتان عماریندر سینگ ، بیانیه ای صادر کرد و گفت که گزارش ها درباره اینکه ناویوت سینگ به دنبال وقت برای ملاقات با کاپیتان عماریندر سینگ است ، نادرست است. بدون نیاز به زمان تغییری در سمت سرپرست وزیر کاپیتان عماریندر سینگ ایجاد نمی شود. وی تا زمانی که صیدهو به دلیل حمله به ناخدا در شبکه های اجتماعی عذرخواهی نکند ، با وی ملاقات نخواهد کرد.

کاپیتان عماریندر سینگ پاسخ صریح به هریش راوات داد

وزیر ارشد پنجاب ، کاپیتان عماریندر سینگ ، موافقت کرد که ناجوت سینگ سیدو را به عنوان رئیس کنگره ایالتی منصوب کند ، اما کینه او نسبت به سیدو دست نخورده باقی ماند.

در حقیقت ، هریش راوات روز شنبه در ملاقات خود با کاپیتان عماریندر سینگ در مزرعه خانه سیسوان ، از سیدو خواسته بود که به گفتگوهای قدیمی و بیگانگی پایان دهد. در این مدت ، کاپیتان آشکارا به راوات گفت که با سیدو ملاقات نخواهد کرد.

کاپیتان گفت که سیدو در گذشته نه چندان دور اظهارات ناخوشایند زیادی را علیه وی در ملا public عام انجام داده و همچنین در شبکه های اجتماعی سخنان نفرت انگیزی زیادی علیه وی نوشته است که باعث آزار وی شده است. اکنون بدون عذرخواهی ، هیچ صحبتی با سیدهو انجام نخواهد شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید