گروه کنگره Mlas از هاریانا با دبیرکل کنگره Kc Venugopal در دهلی دیدار می کند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، چندیگر

منتشر شده توسط: آجی کومار
آخرین بروزرسانی در سه شنبه ، 06 ژوئیه 2021 02:37 IST

به طور انتزاعی

هنوز سر و صدای کنگره پنجاب تمام نشده بود و گردباد جدیدی در هاریانا آغاز شد. MLA های کنگره به درخواست تغییر رهبری در هاریانا ظاهر شدند. روز دوشنبه ، 10 MLA با دبیرکل سازمان ، KC Venugopal ، در دهلی نو دیدار کردند. 10 عضو MLA روز سه شنبه مجدداً ملاقات می کنند. سپس Haryana CM Bhupinder Singh Hooda و پسرش Deepender Hooda نیز می توانند دیدار کنند. درخواست همه برکناری رئیس جمهور ایالت کوماری سلیا است.

بوپیندر سینگ هودا ، سروان عماریندر سینگ ، کوماری سلجا.
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

جنبش در کنگره هاریانا بر سر تقاضای تغییر رهبری شدت گرفته است. کنگره وسایل نقلیه موتوری روز دوشنبه در دهلی با دبیرکل سازمان احزاب KC Venugopal دیدار کرد. ICA برای تغییر رهبری به فرماندهی عالی فشار می آورد. 10 IGO ، متحد علیه Kumari Selya ، با Venugopal ، رهبر حزب در محل اقامت خود در دهلی دیدار کردند و خواستار تغییر رهبری در Haryana شدند.

دیگر رهبران حزب در این جلسه ، از جمله دکتر راغبیر قادیان ، گیتا بوکال ، آفتاب احمد ، بی بی باترا ، رائو دان سینگ ، جاگبیر مالک ، جاویر والمیکی ، شکونتالا هاتاک ، بیشانلال صائنی ، بالبیر والمیکی ، یونگند داهراندرام رهبران دیگر حزب با رهبر دیدار کردند . در این مدت همه با یک صدا گفتند که باید دستور هاریانا به هدی سپرده شود.

MLAs با استناد به نتایج آخرین انتخابات مجلس ، گفت که اگر هودا آخرین بار حق توزیع بلیط کامل را دریافت می کرد ، امروز دولت کنگره در هاریانا بود. بالاترین دستور باید یک بار در دست هودا داده شود. سپس تمام سود و زیان به حساب آنها وارد می شود. این کنگره ممکن است بار دیگر در هاریانا تحت فرمان هدی برگزار شود.

MLA گفت همه چیز جلوی دوربین گفته نشده است. بسیاری از اتفاقات در داخل حزب رخ می دهد ، ما نظر خود را در مقابل سازمان حزب قرار داده ایم. چیزی به نام سازمان در هاریانا وجود ندارد. بیش از دو سال از انتصاب رئیس جمهور می گذرد ، اما این سازمان کجاست؟

هدی رهبر مردم است ، او در بین مردم دارای شهرت است ، که هنوز در مورد هیچ رهبر وجود ندارد. بنابراین دستور باید به دست آنها داده شود. به گفته این وسایل نقلیه ، آنها به زودی در این زمینه با راهول گاندی دیدار خواهند کرد. با این حال ، Venugopal تضمین می کند که به زودی پس از بحث در مورد همه مسائل ، مشکل را حل خواهد کرد.

هودا و دیپندرا پس از جلسه MLA دیدار خواهند کرد
به گفته منابع ، امروز حدود 10 MLA با Venugopal صحبت کرده اند. همین تعداد MLA نیز فردا با Venugopal دیدار می کنند. پس از آن ، وزیر سابق Bupendra Huda و پسرش Dipendra Huda دیدار خواهند کرد. به طور کلی ، اردوگاه هودا در مورد درخواست تغییر رهبری در هاریانا قاطع است. اینکه فرماندهی عالی کنگره تا چه حد با این درخواست موافقت خواهد کرد ، س questionالی قابل مشاهده است.

با جزئیات

جنبش در کنگره هاریانا بر سر تقاضای تغییر رهبری شدت گرفته است. کنگره وسایل نقلیه موتوری روز دوشنبه در دهلی با دبیرکل سازمان احزاب KC Venugopal دیدار کرد. MLA ها برای تغییر رهبری به فرماندهان ارشد فشار می آورند. 10 MLA علیه کوماری سلجا متحد شدند و با رهبر حزب Venugopal در محل اقامت خود در دهلی دیدار کردند و خواستار تغییر رهبری در Haryana شدند.

دیگر رهبران حزب در این جلسه ، از جمله دکتر راغبیر قادیان ، گیتا بوکال ، آفتاب احمد ، بی بی باترا ، رائو دان سینگ ، جاگبیر مالک ، جاویر والمیکی ، شکونتالا هاتاک ، بیشانلال صائنی ، بالبیر والمیکی ، یونگند داهراندرام رهبران دیگر حزب با رهبر دیدار کردند . در این مدت ، همه یک صدا گفتند که دستور هاریانا باید به هدی سپرده شود.

MLAs با اشاره به نتایج آخرین انتخابات مجمع ، گفت که اگر دفعه گذشته به هودا حق توزیع کامل بلیط اعطا می شد ، امروز دولت کنگره در هاریانا بود. دستور top باید یک بار دستور را به هودا بدهد. سپس تمام سود و زیان به حساب آنها وارد می شود. این کنگره ممکن است بار دیگر در هاریانا تحت فرمان هدی برگزار شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید