گانگستر کالا جنتی با پاداش هفت ماهه توسط صحرانپور دستگیر شد

[ad_1]

به اخبار گوش کن

سلول ویژه پلیس در دهلی موفقیت بزرگی داشته است. سلول ویژه افراد تحت تعقیب گانگستری ساندیپ ، ملقب به کالا جنتی از صحرانپور ، UP را دستگیر کرد. پلیس متهم تلاش کرد تا موفق به فرار از بازداشت پلیس شود. Gangster Jatedi دارای 7 جایزه لاک است. پرونده های زیادی علیه این گانگستر در دهلی ، پنجاب ، هاریانا ، راجستان ، پنجاب ثبت شده است. در عین حال ، بیش از 200 تیرانداز در باند جدیدی وجود دارد. اکثر تیراندازان وی در خارج از کشور هستند و تیرانداز این باند مستقر در خارج را رهبری می کند. یک سلول ویژه پلیس در دهلی ، ICRC را به کالا جاتدی تحمیل کرد و او به مدت یک دهه بر جهان جنایت حکومت می کرد.

مانیشی چاندرا ویژه سلول های DCP گفت که تیم ویژه سلول به مدت طولانی پشت سر کالا جاتدی بوده است. در این مدت ، با کمک نظارت فنی ، این تیم روز جمعه کالای جددی اهل صحرانپور را دستگیر کرد. متهم سعی کرد از دست پلیس فرار کند اما تیم وی را با تپانچه درجا گرفتند. او در حال حاضر تیم ویژه سلول را زیر سوال می برد. کالای جنتی را نماد وحشت می نامند.

به گفته پلیس دهلی ، گانگستر ساندیپ ، ملقب به کالا جاتی ، ساکن روستای جاتدی در سونپات رای ، در پنج ایالت از جمله دهلی ، هاریانا ، پنجاب و راجستان بیشترین تعقیب را دارد. کالا که تا دوازدهم تحصیل می کرد ، اولین اپراتور کابل است. در ژوئن 2009 ، او اولین قتل را در جریان سرقت در سامپلا ، روتاک مرتکب شد ، و پس از آن لیست سوء استفاده های او همچنان در حال افزایش است. کالا قبلاً برای باند لارنس بیشنوی کار می کرد ، اما اکنون او باند خود را رهبری می کند. این گروه Kala Jatedi و Lawrence Vishray نام دارد.

تحقیقات پلیس نشان می دهد که کالا از طریق نپال به تایلند فرار کرده است. به گفته پلیس ، باند کالا جاتدی در حال حاضر بزرگترین باند در NCR است. این باند متهم به ارتکاب ده ها قتل ، اقدام به قتل ، اخاذی ، سرقت و فسق است. در حین دستگیری کالا جندی ، پاداشی از هفت لاک توسط پلیس ایالت های مختلف اعلام شد.

اخیراً در سرفصل ها ظاهر شد-
کالای جدی در 4 ژوئن هنگامی که سوشیل کومار المپیکی کشتی گیر جوان ساگر دانار را کشت ، مورد توجه قرار گرفت. تحقیقات پلیس نشان داد که سوشیل کومار با کالا جنتی ارتباط دارد. او برای عروسی برادر کوچکترش به روستای او رفته بود.

نیروی انتظامی دهلی یک قانون سختگیرانه کنترل جنایات سازمان یافته ماهاراشترا (MCOCA) را علیه گاندست ساندیپ ، ملقب به کالا جنتی ، وضع کرده است. پس از تیراندازی به پلیس گوروگرام در روز روشن در فریدآباد ، حامیان وی ، کالای جنتی ، در فوریه 2020 از بازداشت پلیس آزاد شدند. از آن زمان ، جاتدی سیاه پوست فرار کرد. سپس با حدود شش باند از دهلی نوکران از جمله فریدآباد ، سونیپات ، پانی پات تماس گرفت. این گروه ها با هم کار کردند. همه آنها قلمرو خود را تقسیم کرده بودند. جنتی پس از فرار از دستگیری پلیس در هاریانا ، شبکه خود را در پایتخت ملی و ایالات همسایه گسترش داد.

یک افسر پلیس دهلی گفت که شایعه شده بود که جاتدی سیاه پوست کشور را ترک کرده و به تایلند رفته است ، اما وی با مخفی شدن در خود این کشور به افزایش جنایات خود ادامه داد. به گفته پلیس ، نام مستعار سندیپ کالا جنتی از نزدیکان گانگستر لارنس بیشنوی است و اعضای باند وی در چندین جنایت فجیع در ایالت های مختلف نقش دارند. مقامات گفتند که ایستگاه ویژه پلیس دهلی بیشنوئی و سمپات نهرا را دستگیر کرده است. وی در حال حاضر در زندان طهار به سر می برد. سلول ویژه در حال انتقال از زندان های مختلف کشور به دهلی آمده بود و آنها را در MCOCA دستگیر کرد.

کالا جنتی سوشیل کومار را تهدید کرده بود
سونو ، یکی از خویشاوندان گانگستر ساندیپ ، ملقب به کالای جنتی ، در نبردی در ورزشگاه چاتراسال در 4 ژوئن زخمی شد. گفته می شود که جنتی پس از زخمی شدن سونو جنگنده سوشیل را تهدید کرده است. اگر می توان به منابع پلیس اعتقاد داشت ، در 18 روز مخفی شدن ، سوشیل کومار به تلاش خود برای آشتی دادن گانگستر ادامه داد ، اما همه چیز درست نشد. نه تنها این ، به گفته منابع پلیس دهلی ، سوشیل کومار جان خود را با گانگستر ساندیپ ملقب به کالای جنتی تهدید کرد.

اعضای باند در آپارتمان پناه گرفتند
به گفته منابع پلیس ، سوشیل کومار دارای یک آپارتمان در شهر نمونه دهلی است که به نام همسرش نامگذاری شده است ، جایی که گانگسترهای ساندیپ کالا و باند لورنس ویشنوی در آنجا پناه گرفتند. در حالی که از اینجا افراد دو باند هزینه های شارژ را در دهلی ، UP و Haryana کنترل می کردند. گفته می شود که سندپی کالا تحت تعقیب پلیس در دهلی نیز به آپارتمان آمده است. به گفته پلیس دهلی ، فروش آپارتمان در شهر مدل باید پول را بین سوشیل کومار و جاتدی تقسیم می کرد ، اما در چند ماه گذشته ، مخالفان جاتی در زندان ، نراج باوانا و نوین بالی ، از سوشیل کومار حمایت کرده و هر دو را انجام دادند. (سوشیل و جندی) اختلافات بیشتری داشتند.

جاتدی سیاه سونو را یک پسر می داند
پس از این نام مستعار گانگستری ، سندیپ کالا جاتدی فشار را بر سوشیل کومار برای فروش آپارتمان با پول افزایش داد. هنگامی که سوشیل از ساگار دانخار و دیگر افرادی که در آنجا زندگی می کردند خواستند که آپارتمان را تخلیه کنند ، گروه جتادی شروع به سوء استفاده کردند و اختلاف بالا گرفت. سوشیل کومار و همرزمانش ساگار را در ورزشگاه چاتراسال شکستند و او را کشتند. سوشیل کومار نیز برای نشان دادن تهدید خود ویدئویی تهیه کرده بود. در همان زمان ، برادرزاده گانگستر ، کالا سونو نیز در این آپارتمان سوشیل کومار زندگی می کرد ، که در این نبرد مجروح شد. متهم در بیش از 15 مورد ، سون را پسر خود با گاندستر ساندیپ ، نام مستعار کالا جنتی می داند و با حمله سوشیل به وی بیشتر مات و مبهوت شد. سوشیل در حال حاضر در زندان است.

سندیپ ، ملقب به کالا ، ساکن روستای جاتدی در منطقه ایستگاه پلیس رای در منطقه سونیپات هاریانا ، 7 جایزه لاک دارد. کالای جنتی رهبری باند گانگستری معروف لورنس بیشنو را بر عهده دارد که در زندان های اجمر و پنجاب نگهداری می شود. این باند در 4 ایالت از جمله دهلی غالب است. لارنس بیشنوئی هنگامی که سلمان خان ستاره بالیوود را در سال 2018 تهدید به کشتن کرد ، در خط مقدم قرار گرفت. تیراندازان این باند توسط پلیس در گرگان ، که پس از تسلیم شدن خانه سلمان در بمبئی آمده بودند ، دستگیر شدند. گانگستر معروف کاپیل سنگوان ، ملقب به ناندو ، این دو گانگستر را با هم مخلوط کرده بود.

اپراتور کابل تبدیل به یک گانگستر شد
ساندیپ ملقب به کالا ، که تا کلاس دوازدهم تحصیل می کرد ، قبلاً اپراتور کابل بود ، اما در ژوئن 2009 وی قتل را در جریان سرقت در سامپلا ، روتاک مرتکب شد. سپس ، به دلیل دشمنی ، همراه با همکارانش ، در مارس 2010 در گوهانا در Sonipat ، یک FIR برای قتل و خشونت ثبت شد. گاهی دوست خود را به خاطر رقابت و گاهی به خاطر اخاذی می کشند. او در سال 2015 و 2016 به دو مورد قتل و اقدام به قتل محکوم شد. او در حال گذراندن دوران حبس ابد است اما در خارج از زندان باندی را رهبری کرد. بنابراین او از زندان جهاجر به زندان بوندسی در گوروگرام منتقل شد.

گفته می شود که وی در زندان رهبری این باند را بر عهده داشته است. بعداً ، در 1 فوریه ، ساندیپ توسط بدخواهان در جاده گوروگرام-فریدآباد پس از حمله به وانت پلیس در حالی که مراحل آن را در دادگاه فریدآباد دنبال می کرد ، نجات یافت. گورو پلیس ASI Jitendra و افسر پلیس کریشنا گوپال در این حمله زخمی شدند. تیم شاخه جنایی مدت کوتاهی پس از حمله سه مجرم را در جلسه ای در نزدیکی بانکپور دستگیر کرده بود. با این حال ، نام مستعار Sandip Cala Jatedi فرار کرده بود.

صفحه فیس بوک طرفدار گانگستر
در صفحه اجتماعی فیس بوک نیز صفحه ای با نام باشگاه هواداران کالا جاتدی وجود دارد. که بیش از 80 عضو دارد. ویدئویی از کالا جتادی ، که با پلیس سنگین در مراسم عروسی در 15 ژوئن 2019 حضور یافت ، در این صفحه به اشتراک گذاشته شده است. آهنگ ها و دیالوگ های زیادی از فیلم های بالیوود به این ویدیوی 4 دقیقه ای 46 ثانیه ای اضافه شده است. گفته می شود او برای شرکت در مراسم عروسی شریک ویژه و خانواده جددی آمده است. سوشیل سهلوان دارنده مدال المپیک نیز در این رویداد شرکت کرد. این ویدئو خود نشان می دهد که بیش از 50 بدخواه در حال شلیک سلاح و آزار و اذیت هستند.

پلیس سونپات دستگیر شد
کلاهبردار ساندیپ ، ملقب به کالا جاتدی ، در فوریه 2017 توسط CON و SIT سونیپات دستگیر شد. در آن زمان ، متهم 25000 روپیه پاداش داشت. سپس از طرف پلیس جیند پاداشی دریافت شد. متهم پیشتر در 26 مورد قتل ، اقدام به قتل ، سرقت ، فسق و فسق ، اخاذی ذکر شده بود. او به جرم قتل و اقدام به قتل به حبس ابد محکوم شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید