کیسان آندولان: راکش تیکایت رهبر رهبر کشاورز اعلام کرد ، اعتراض کشاورزان تا 35 ماه آینده ادامه خواهد داشت

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، Revari (هاریانا)

ارسال شده توسط: نیویدیتا ورما
به روز شده در شنبه 24 ژوئیه 2021 2:06 بعد از ظهر IST

خلاصه

تیكایت در پاسخ به سوالی درباره جدایی گورنام سینگ چادونی از كیسان مورچا گفت كه مورچا طرفدار رقابت در انتخابات نیست.

راکش تیکایت به مرز هدا رسید.
– عکس: فایل عکس

به اخبار گوش کن

راکش تیکایت ، سخنگوی اتحادیه بهاراتیا کیسان ، روز شنبه به جنبش کشاورزان در مرز هدا در بزرگراه دهلی – جیپور رسید. وی گفت که دولت در مورد لجبازی خود قاطع است ، بنابراین اکنون حرکت کشاورزان تا 35 ماه آینده ادامه خواهد داشت. دولت می خواهد با شرایط صحبت کند ، اما کشاورزان این کار را کمتر از لغو سه قانون نمی دانند.

تیکایت در پاسخ به سوالی درباره ریاضت دولت هاریانا گفت که کشاورزان انتظار دارند ریاضت دولت هاریانا باشد. کشاورزان به هیچ وجه نمی ترسند. تیکایت در مورد مسئله کاهش تعداد کشاورزان در مرز گفت که طبق استراتژی ، اگر دولت بخواهد دولت ما را ببیند ، این کار یک بار انجام می شود. 5 تراکتور لاکی دوباره به دهلی می رسند.

وی در مورد جدایی Gurnam Chadhuni Tikait گفت که این کار به دلیل تقسیم نظرات انجام شده است. کیسان مورچا از رقابت در انتخابات حمایت نمی کند ، اما چادونی می خواست انتخابات را به چالش بکشد. او نیز به زودی خواهد آمد ، و افکار او نیز تغییر خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوال میناکشی لخی ، نماینده BJP ، که کشاورزان را موالی می نامد ، گفت که کشاورزان به زنان احترام می گذارند ، اما برخی از مردم این کار را انجام می دهند. کشاورز به مبارزه برای حقوق خود ادامه خواهد داد.

در پارلمان 200 نماینده کشاورزان در جانتار مانتار در دهلی سر و صدا کردند. رهبر کشاورز Ravneet Singh Brar ، که به عنوان مدافع دولت به عنوان وزیر کشاورزی انتخاب شد ، در محاصره موضوعات مخالفت قرار داشت. وقتی پاسخی نداد بالاخره استعفا داد. از طرف دیگر ، برای دومین روز متوالی ، بحث در مورد قانون مندی در پارلمان کیسان ادامه یافت.

در این مدت ، نمایندگان کشاورزان صریحاً قانون دولت مرکزی را رد کردند. کشاورزان همچنین بیانیه وزیر اتحادیه میناکشی لکی را مورد انتقاد قرار دادند. در پایان عصر ، جلسه Kisan Sansad به صبح روز دوشنبه موکول شد. فقط زنان روز دوشنبه در Kisan Sansad شرکت می کنند. 200 نماینده از کشاورزان زن مسئول هر فعالیت جلسه خواهند بود.

گسترش

راکش تیکایت ، سخنگوی اتحادیه بهاراتیا کیسان ، روز شنبه به جنبش کشاورزان در مرز هدا در بزرگراه دهلی به جیپور رسید. وی گفت که دولت در مورد لجبازی خود قاطع است ، بنابراین اکنون تحریک کشاورزان تا 35 ماه آینده ادامه خواهد داشت. دولت می خواهد با شرایطی صحبت کند ، اما کشاورزان این کار را کمتر از لغو سه قانون نمی دانند.

تیکایت در پاسخ به سوالی درباره ریاضت دولت هاریانا گفت که کشاورزان انتظار ریاضت دولت هاریانا را دارند. کشاورزان به هیچ وجه نمی ترسند. تیکایت در مورد مسئله کاهش تعداد کشاورزان در مرز گفت که طبق استراتژی ، این کار در صورتی انجام می شود که دولت بخواهد دولت ما را ببیند ، یک بار آن را بگویید. 5 تراکتور لاکی دوباره به دهلی می رسند.

در مورد مسئله جدایی گورنام چادونی ، تیكایت گفت كه این كار به دلیل تقسیم نظرات انجام شده است. کیسان مورچا از رقابت در انتخابات حمایت نمی کند ، اما چادونی می خواست انتخابات را به چالش بکشد. او نیز به زودی خواهد آمد ، و افکار او نیز تغییر خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوال میناکشی لخی ، نماینده BJP ، که کشاورزان را موالی می نامد ، گفت که کشاورزان به زنان احترام می گذارند ، اما برخی از مردم این کار را انجام می دهند. کشاورز به مبارزه برای حقوق خود ادامه خواهد داد.

ادامه مطلب

Kisan Sansad در دهلی ادامه دارد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید