کنگره ملاس می گوید ود پراكاش سولانكی وفادار خلبان ساچین می گوید كه تلفن هایشان در حال شنود است.

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جیپور

منتشر شده توسط: دیپتی میشرا
به روز شده در یکشنبه ، 13 ژوئن 2021 07:48 IST

به طور انتزاعی

ودپراكاش سولانكی كنگره MLA ادعا می كند كه تلفنهای MLA طرفدار خلبان شنود شده است. جدا از این ، ادعاهایی مبنی بر تهدید MLAs برای اقدام برای تصرف ACB وجود دارد. به دنبال این اتهامات ، یک زلزله سیاسی در راجستان رخ داد.

MLA Ved Prakash Solanki
– عکس: ANI

به اخبار گوش کن

مبارزات سیاسی دولت راجستان متوقف شدن نام آن را نمی پذیرد. در میان نارضایتی از اردوگاه خلبانان ساچین ، دولت Gelot دوباره متهم به شنود تلفن شد. ودپراكاش سولانكی كنگره MLA ادعا می كند كه تلفنهای MLA طرفدار خلبان شنود شده است. جدا از این ، ادعاهایی مبنی بر تهدید MLAs برای اقدام برای تصرف ACB وجود دارد. به دنبال این اتهامات ، یک زلزله سیاسی در راجستان رخ داد.

Pro-Sachin Pilot MLA Ved Prakash Solanki ، “دو یا سه نفر از MLA های ما به من گفته اند که تلفن هایشان در حال شنود است. از آنها جاسوسی می شود. افراد از CID به خانه های MLA ما می روند. افسران می آیند و به ما می گویند که شما در دام خواهید افتاد. بسیاری از افسران به MLA ما آمدند و به آنها گفتند كه تهدید می كنند كه به آنها تهمت بزنند و ترس از دام ACB را نشان می دهند.

سولانکی گفت که برخی از MPP ها همچنین از وزیر امور خارجه آشوک گلوت در مورد شنود تلفن شکایت کرده اند. از زمان مطرح شدن این موضوع وحشت در میان نمایندگان به وجود آمده است. وی گفت همه اینها برای دموکراسی سالم خوب نیست. وی با متهم كردن دولت Gelot به جاسوسی و شنود تلفن MSP ، گفت كه همه اینها برای تحت فشار قرار دادن MSP انجام می شود ، كه درست نبود.

بگذارید به شما بگویم که در شورش اردوگاه خلبانان ساچین در ژوئیه گذشته ، ادعاهایی در مورد شنود تلفنی وجود داشت. BJP دولت Gelot را به شنود تلفنی متهم کرده بود. در این مورد بحث و جدال سیاسی زیادی صورت گرفته است. در ژوئیه سال گذشته ، اردوگاه Gelot چندین ضبط صدا را منتشر کرد که ادعا می کرد اسب MLA مورد معامله قرار گرفته است. BJP ادعا می کند که دولت به طور غیرقانونی از تلفن ها استفاده کرده است.

در آخرین هفته مارس سال جاری ، وزیر آب اتحادیه ، گاجندرا سینگ شکاوات ، FIR را به دلیل شنود در دهلی در دهلی دریافت کرد. در این OSD رئیس وزیر و افسران پلیس متهم شدند. نخست وزیر لوكش شارما ، OSD ، از دادگاه عالی دهلی تخفیف گرفت. جلسه دادرسی بعدی در ماه آگوست برگزار می شود.

هدف BJP دولت Gehlot است
جنجال های سیاسی پس از ادعای ود پراکاش سولانکی در مورد شنود شنود آغاز شد. رئیس BJP Satish Punia از طریق توییت هایی به دولت Gelot پرداخت. پونیا در توییتر خود نوشت: “امروز مجددا MPA کنگره می گوید که بسیاری از MPA ها می گویند تلفن هایشان شنود می شود ، جاسوسی وجود دارد. کنگره می گوید این MLA ها چه کسانی هستند؟ کنگره MLA های خود را در امتداد “So Jaa Beta Gabbar Aa Jayega” می ترساند. به کنگره بگویید که گابار کی می آید؟

به شما اطلاع دهیم که پس از یک سال ، به دلیل درگیری سیاسی بین ساچین پیلوت و آشوک گهلو ، سیاست دولت دوباره داغ شد. این روزها ، خلبان در دهلی در بحران سیاسی است ، که گمانه زنی ها برای آن همچنان ادامه دارد. گوویند سینگ دوتاسرا ، رئیس کنگره ایالتی راجستان روز شنبه گفت که ساچین خلبان نه از طرف حزب و نه از دولت عصبانی نیست. وی در مورد نارضایتی ساچین گفت که او در کنگره است و هیچ تهدیدی برای دولت در راجستان وجود ندارد.

با جزئیات

مبارزات سیاسی دولت راجستان متوقف شدن نام آن را نمی پذیرد. در میان نارضایتی از اردوگاه خلبانی ساچین ، دولت Gelot دوباره متهم به شنود تلفن شده است. ودپراكاش سولانكی كنگره MLA ادعا می كند كه تلفنهای MLA طرفدار خلبان شنود شده است. جدا از این ، ادعاهایی مبنی بر تهدید MLAs برای اقدام برای تصرف ACB وجود دارد. به دنبال این اتهامات ، یک زلزله سیاسی در راجستان رخ داد.

Pro-Sachin Pilot MLA Ved Prakash Solanki ، “دو یا سه نفر از MLA ها به من گفتند که تلفن هایشان در حال شنود است. از آنها جاسوسی می شود. افراد CID به خانه های MLA های ما می روند. افسران می آیند و به ما می گویند که شما در دام خواهید افتاد. بسیاری از افسران به MLA ما آمدند و به آنها گفتند كه تهدید می كنند كه به آنها تهمت بزنند و ترس از دام ACB را نشان می دهند.

سولانکی گفت که برخی MPP ها همچنین از وزیر امور خارجه آشوک گلوت در مورد شنود تلفن شکایت کرده اند. از زمان مطرح شدن این موضوع وحشت در میان نمایندگان به وجود آمده است. وی گفت همه اینها برای دموکراسی سالم خوب نیست. وی با متهم كردن دولت Gelot به جاسوسی و شنود كردن تلفن WFP ، گفت كه همه اینها برای تحت فشار قرار دادن WFP انجام شده است كه درست نیست.

ادامه مطلب

اتهامات شنود تلفنی حتی یک سال پیش[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید