کنگره در تاریخ 15 ژانویه در حمایت از کشاورز در مقابل همه استانداران در سراسر کشور اعتراض خواهد کرد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در شنبه ، 09 ژانویه 2021 15:11 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

حزب کنگره در تاریخ 15 ژانویه در مقابل کلیه جنبش های فرمانداری این کشور در حمایت از جنبش کشاورزی ادامه دار در سراسر کشور اعتراض خواهد کرد. به گفته منابع ، مقامات ارشد کنگره از هم اکنون برنامه ریزی برای موفقیت در تظاهرات را آغاز کرده اند. کنگره نمی خواهد تحت هیچ شرایطی موضوع را ترک کند ، زیرا مذاکرات بین دولت و کشاورز در 8 ژانویه ناکام ماند.

در همین حال ، سونیا گاندی ، نماینده موقت کنگره ، روز شنبه با دبیرکل حزب و کشاورزان دیدار کرد. در این جلسه بسیاری از رهبران ارشد از جمله پریانکا گاندی حضور داشتند. وی در این نشست ، از طریق ویدئو کنفرانس ، رفتار سرسختانه دولت را به عدم موفقیت در نجات مرگ هشتمین دور مذاکرات بین سازمان های کشاورزان و دولت متهم کرد.

به ما اطلاع دهید که صحبت های مداوم بین کشاورز و دولت وجود دارد ، اما نتایج به دست نمی آید. دولت به تاریخ یک تاریخ را به کشاورزان می دهد ، اما به نظر می رسد از تقاضای کشاورزان عقب مانده است. اکنون هم اتحادیه کشاورزان و هم دولت تصمیم گرفته اند که در تاریخ 15 ژانویه ساعت 12 ظهر جلسه بگذارند.

در همان زمان ، در مورد این موضوع ، وزیر کشاورزی اتحادیه می گوید که ما بارها گفته ایم که اگر اتحادیه کشاورزان گزینه دیگری به جز پس گرفتن قانون ارائه دهد ، ما آماده صحبت هستیم. همزنان معتقدند که این قوانین باید لغو شوند. اما به نظر می رسد بسیاری از مردم کشور از این قوانین حمایت می کنند.

شاخه جوانان کنگره روز شنبه کمپین “مشتی از شهدای خاک” را به احترام کشاورزانی که در جریان مبارزات علیه قوانین مرکزی کشاورزی جان خود را از دست دادند ، آغاز کرد. طبق گفته Srinivas BV ، رئیس کنگره جوانان هند ، بیش از 60 کشاورز در جنبش روستایی “شهید” شده اند و این کارزار به احترام آنها آغاز شده است.

به این ترتیب ، کارگران سازمان از هر منطقه کشور مشتی خاک جمع می کنند و آن را به دفتر ملی کنگره جوانان ارائه می دهند. خاک نیز از روستا و مزارع کشاورزان “شهید” آورده خواهد شد. سرینیواس در گفتگو با خبرنگاران گفت نخست وزیر ، كه خود را كارگری فقیر ، فرزند یك كشاورز توصیف می كند ، نگران دموكراسی در آمریكا است ، اما صدای میلیونها كشاورز را كه در چند مایلی محل سكونت خود در درنا نشسته اند نمی شنود. . در واقع ، این دولت به یک دیکتاتور تبدیل شده است.

کریشنا آلاوارو ، مسئول کنگره جوانان گفت که تعداد انگشت شماری از شهدای خاک توسط کارگران جوانان روستایی از طریق کارزاری به نمایندگی از شهدا به روستا اعزام می شوند و از آنجا یک مشت خاک جمع می کند و همچنین این پیام را می دهد که قانون اساسی به کشاورزان قدرت می بخشد. در دفاع از حقوق خود آزاد است.

وی گفت که دولت نمی تواند خودسرانه هیچ قانونی را بر خلاف میل وی وضع کند. کنگره جوانان هند در تلاش است هر سه قانون سیاه هر چه سریعتر لغو شود.

حزب کنگره در تاریخ 15 ژانویه در حمایت از ادامه حرکت کشاورزان در سراسر کشور در مقابل تمام ساختمانهای استانداری این کشور اعتراض خواهد کرد. به گفته منابع ، رهبران ارشد کنگره از قبل برنامه ریزی برای موفقیت در تظاهرات را آغاز کرده اند. کنگره نمی خواهد تحت هیچ شرایطی موضوع را ترک کند ، زیرا مذاکرات بین دولت و کشاورز در 8 ژانویه ناکام ماند.

در همین حال ، رئیس جمهور موقت کنگره ، سونیا گاندی روز شنبه با دبیرکل حزب و کشاورزان دیدار کرد. بسیاری از رهبران ارشد در این جلسه شرکت کردند ، از جمله پریانکا گاندی. وی در این نشست ، از طریق ویدئو کنفرانس ، نگرش سرسختانه دولت را به عدم باقی ماندن در دور هشتم مذاکرات بین سازمان های کشاورزان و دولت متهم کرد.

به ما اطلاع دهید که صحبت های مداوم بین کشاورز و دولت وجود دارد ، اما نتایج به دست نمی آید. دولت تاریخ را به کشاورزان می دهد ، اما به نظر می رسد از تقاضای کشاورزان عقب است. اکنون هم اتحادیه کشاورزان و هم دولت تصمیم گرفته اند که در تاریخ 15 ژانویه ساعت 12 ظهر جلسه بگذارند.

در همان زمان ، در مورد این موضوع ، وزیر کشاورزی اتحادیه می گوید که ما بارها گفته ایم که اگر اتحادیه کشاورزان فرصتی غیر از پس گرفتن قانون بدهد ، ما آماده صحبت هستیم. همزنان معتقدند که این قوانین باید لغو شوند. اما به نظر می رسد بسیاری از مردم کشور از این قوانین حمایت می کنند.

ادامه مطلب

کنگره جوانان کمپین “تعداد انگشت شماری از شهدای خاک” را آغاز می کند[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید