کنفرانس مطبوعاتی Adg Law and Order در مورد دستگیری تروریست ها. – برترین ها: ADG در یک کنفرانس خبری گفت – تروریست ها می خواستند قبل از 15 آگوست شهرها را لرزاند ، استاد آنها در پاکستان است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار یویالا ، لاکنو

منتشر شده توسط: ایشوار ایشیش
به روز شده در یکشنبه ، 11 ژوئیه 2021 5:42 PM IST

به طور انتزاعی

ADG Law and Order Prashant Kumar کنفرانس مطبوعاتی در مورد پرونده تروریست های دستگیر شده توسط ATS در Lucknow برگزار کرد. وی گفت تروریست ها می خواستند قبل از 15 آگوست شهرها را وحشت کنند.

ADG Law and Order Prashant Kumar در کنفرانس مطبوعاتی.

ADG Law and Order Prashant Kumar در کنفرانس مطبوعاتی.
– عکس: amar ujala

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

به اخبار گوش کن

با جزئیات

پراشانت كومار از طرف ADG گفت هر دو تروريست دستگير شده توسط لاكنو با انصار گوياتل هند مورد حمايت القاعده مرتبط بودند. این افراد قصد داشتند قبل از 15 آگوست شهرها را به لرزه درآورند. ATS مواد منفجره را از آنها بازیابی کرد.

هر دو تروریست دستگیر شده در عملیات ATS در لاكنو با گاجواتول هند مورد حمایت القاعده مرتبط بودند. این سازمان توسط شخصی به نام عمر اداره می شد.

طبق گفته UP ADG ، سازمان تروریستی مورد حمایت القاعده توسط پیشاور و کویته اداره می شود.

وی گفت عمر در حال آماده سازی افرادی با گرایش به جهاد در لاكنو است. وی گفت: منهاج احمد و مشیرالدین ، ​​ملقب به مشیر ، اعضای این سازمان بودند. این افراد قصد داشتند قبل از 15 آگوست در نقاط مختلف شهرها منفجر شوند.

ADG گفت مقدار زیادی مواد منفجره بر اساس ورودی از خانه منهاج پیدا شده است.

ADG گفت که با دریافت اطلاعات ، تیمی به خانه منهاج احمد در لکنو حمله کرده و وی را در خانه پیدا کردند. مقدار زیادی مواد منفجره در خانه وی پیدا شد. ATS یک اسلحه و یک بمب دست ساز از خانه او پیدا کرد. در همان زمان ، IED های حاصل با استفاده از BDDS غیرفعال می شوند.

تیم دوم به خانه متهم مشیرالدین در لاكنو وارد شد. مقدار زیادی مواد منفجره در خانه وی پیدا شد. طبق ADG ، ATS هر دو متهم را زیر سال برد.

وی گفت که تیم های دیگر برای جستجوی همدستان تروریست ها به مکان های مختلف حمله کرده اند. در طی بازجویی ادعا می شود که بازداشت شدگان از خانه همکارانشان فرار کرده اند. بر اساس آن تیم ATS یک کمپین بازرسی فشرده را در این مناطق انجام می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید