کشاورزان نسبت به بروزرسانی در تاریخ 9 ژانویه معترض هستند بسیاری از افراد مشهور Swara Bhaskar Harbhajan Man و دیگران برای رسیدن به مرز Tikri Singhu Ghazipur Tikri Chilla و سایر مرزها – کشاورز سمی در مرز طالع بینی می خورد ، بسیاری از ستاره ها ، از جمله Swara-Harbhajan Man حد تیکر

[ad_1]

سهرج سینگ ، یک سال و نیم ، موفق به پیوستن به جنبش مرزی سینگو شد
– عکس: عمار یولا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

یک کشاورز در مرز طالع بینی سم می خورد

یک کشاورز به نام عماریندر سینگ از Sonepat ، که مرزهای طالع بینی را دنبال می کرد ، امشب در محل dharna سم خورد. عماریندر در شرایط وخیمی در یک بیمارستان خصوصی بستری شد و در آنجا درگذشت.

سوارا گفت – من هیچ کاری با کشاورزی ندارم ، اما با نان ، بنابراین به اینجا آمدم
سوارا گفت معتبر است که من کشاورز نیستم ، هیچ ارتباطی با کشاورزی ندارم ، اما با شرکت ها ارتباط دارم و به همین دلیل به این جنبش آمدم. وی گفت اگر کشاورز نبود هیچ اتفاقی نمی افتد. هرکسی که غذا می خورد با این حرکت ارتباطی دارد. کشاورزان قانون کشاورزی را به خوبی توضیح داده اند. دولت باید به آنها گوش فرا دهد. وی گفت: چنین روزی نباید فرا رسد كه كشاورزان مجبور شوند از این طریق در خیابان ها اعتراض كنند.

کنگره در روز پانزدهم تظاهرات در مقابل محل اقامت استاندار در سراسر کشور برگزار می کند
در 15 ژانویه ، کنگره در حمایت از کشاورزان معترض به قوانین کشاورزی در خارج از محل سکونت همه فرمانداران سراسر کشور تظاهرات خواهد کرد: منابع

برنامه هنرمند کشاورز ، سازمان یافته در مرز تیکاری
کشاورزان معترض در مرز دهلی از هر بخش پشتیبانی می شوند. امروز بسیاری از هنرمندان برای تشویق کشاورزان در مرز با تیکاری کنسرتی ترتیب می دهند. مجریانی مانند Tikari Border Harbhajan Man ، Rabi Shergill ، Swara Bhaskar ، Jazzy Bains ، Kanwar Grewal ، Arya Babbar ، Harf Cheema ، Gurpreet Saini ، Jas Bajwa ، Nor Chahal ، Gurshabad Kular و Madara Music امروز در حال اجرای برنامه هستند. سوارا باسکار نیز این اطلاعات را از طریق حساب کاربری توییتر خود ارائه داده است.

به طور انتزاعی

علیرغم همه مشکلاتی مانند سرما ، باران ، خاک ، آشفتگی کشاورزان معترض به قانون کشاورزی امروز وارد چهل و پنجمین روز خود شد. حتی پس از دور هشتم مذاکرات ، هیچ راه حلی برای مشکل کشاورزان یافت نشده است. کشاورزان می گویند تا وقتی دولت ما را نشنود و دولت نگوید که قوانین بازگردانده نمی شوند ، بخشهایی که مشکلی وجود دارد را می توان تغییر داد ، ما مبارزات خود را متوقف نخواهیم کرد. در همین حال ، کشاورزان در مورد افزایش حرکت خود صحبت می کنند. از طرف دیگر ، کشاورزان از هر بخش پشتیبانی دریافت می کنند. امروزه هنرمندانی مانند Tikari Border Harbhajan Man ، Rabi Shergill ، Swara Bhaskar ، Jazzy Bains ، Kanwar Grewal ، Arya Babbar ، Harf Cheema ، Gurpreet Saini ، Jas Bajwa ، Nor Chahal ، Gurshabad Kular و Madara موسیقی آنها کشاورزان را با ارائه سخنرانی تشویق می کنند. با این کار ، کنگره در تاریخ 15 ژانویه تظاهراتی را در مقابل محل استقرار فرمانداران در سراسر کشور اعلام کرد. به روزرسانی ها را برای کل روز بخوانید …..

با جزئیات

یک کشاورز در مرز طالع بینی سم می خورد

یک کشاورز به نام عماریندر سینگ از Sonepat ، که مرزهای طالع بینی را دنبال می کرد ، امشب در محل درنا سم خورد. عماریندر در شرایط وخیمی در یک بیمارستان خصوصی بستری شد و در آنجا درگذشت.

سوارا گفت – من هیچ کاری با کشاورزی ندارم ، اما با نان ، بنابراین به اینجا آمدم

سوارا گفت معتبر است که من کشاورز نیستم ، هیچ ارتباطی با کشاورزی ندارم ، اما با شرکت ها ارتباط دارم و به همین دلیل به این جنبش آمدم. وی گفت اگر کشاورز نبود هیچ اتفاقی نمی افتد. هرکسی که غذا می خورد با این حرکت ارتباطی دارد. کشاورزان قانون کشاورزی را به خوبی توضیح داده اند. دولت باید به آنها گوش کند. وی گفت: چنین روزی نباید فرا رسد كه كشاورزان مجبور شوند از این طریق در خیابان ها اعتراض كنند.

کنگره در روز پانزدهم تظاهرات در مقابل محل اقامت استاندار در سراسر کشور برگزار می کند

در 15 ژانویه ، کنگره به کشاورزان معترض به قوانین کشاورزی در خارج از محل سکونت همه فرمانداران سراسر کشور اعتراض خواهد کرد: منابع

برنامه هنرمند کشاورز ، سازمان یافته در مرز تیکاری

کشاورزان معترض در مرز دهلی از هر بخش پشتیبانی می شوند. امروز بسیاری از هنرمندان برای تشویق کشاورزان در مرز با تیکاری کنسرتی ترتیب می دهند. مجریانی مانند Tikari Border Harbhajan Man ، Rabi Shergill ، Swara Bhaskar ، Jazzy Bains ، Kanwar Grewal ، Arya Babbar ، Harf Cheema ، Gurpreet Saini ، Jas Bajwa ، Nor Chahal ، Gurshabad Kular و Madara Music امروز در حال اجرای برنامه هستند. سوارا باسکار نیز این اطلاعات را از طریق حساب کاربری توییتر خود ارائه داده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید