پیتوراگره: وزیر دفاع امروز چهار پل ارتباطی مرز با چین را باز می کند

[ad_1]

وزیر دفاع راجنات سینگ روز دوشنبه چهار پل تازه ساخته شده در جاده های اتصال مرز با چین را از طریق کنفرانس های ویدیویی افتتاح می کند. اینها شامل یک پل چشمه و سه پل بیلی است. این پل های مهم استراتژیک ، دستیابی ارتش به مرز با چین را آسان تر کرده و همچنین حرکت مردم در مرز را آسان می کند.

مهندس ارشد Diamond Project BRO ، MNV پراساد گفت که یک پل 70 متری در Jaunaligarh در جاده Jauljibi-Munsiyari با هزینه 6.5 کرور ساخته شده است.

پل بیلی تقویت شده 140 فوت سه تایی در Juntigad در جاده تواغات – غاتیاباگاد ، 180 بیلی پل تقویت شده دوبل دوبل بیش از Kirkutia nala در جاده Jauljibi-Munsiyari و 140 فوت بایلی تقویت شده دو برابر بیش از Laspa nala در Mustiyar-Bog ساخته شده است. وزیر دفاع راجنات سینگ روز دوشنبه این پل ها را بصورت آنلاین آزاد می کند.

پل بیلی ، ساخته شده در سراسر لاسپا نالا ، در منطقه بلند هیمالیا است. جاده های Jauljibi-Munsiyari-Milam و Tawaghat-Ghattabagad از اهمیت استراتژیک برخوردار هستند. با ساخت این پل ها ، دسترسی هند به مرز با چین بیشتر تقویت می شود. محلی های دارچولا و مونسیاری که به مهاجرت می روند از امکانات حمل و نقل بهتری برخوردار می شوند و فعالیت های گردشگری نیز افزایش می یابد.

دولت مودی ادعای بازنشستگی قدیمی One Rank One: Rajnath را رعایت کرده است
وزیر دفاع در میان روابط گرم و نرم با چین روز یکشنبه برای یک سفر سه روزه به لاداخ وارد له شد. در اینجا او با 300 سرباز سابق ، از جمله Naib Subedar (مرتد افتخاری) پیروز Ashok Chakra ، Tsering Mutup و برنده Maha Vir Chakra ، سرهنگ Sonam Wangchuk ، تعامل داشت. وی با تکرار تعهد دولت در زمینه رفاه حال نیروهای سابق ، از تعهد بی نظیر آنها در تأمین امنیت و امنیت کشور قدردانی کرد.

وی گفت: تصمیم نخست وزیر نارندرا مودی در مورد اجرای طرح بازنشستگی یک درجه ای ، پایان ده ها سال انتظار ، گواهی بر تعهد تزلزل ناپذیر دولت در زمینه رفاه و رضایت نیروهای سابق است. هدف ما مراقبت از شما به همان روشی است که همه شما از امنیت کشور مراقبت کرده اید.

وزیر دفاع با ذکر نمونه ای از اقدامات دیگر توسط دولت برای سربازان سابق ، گفت: تعدادی از اقدامات برای حل مسئله توان بخشی انجام شده است. اینها شامل برگزاری نمایشگاههای استخدامی از طریق اداره کل توانبخشی است ، که در آن تعداد زیادی از نیروهای سابق استخدام شده اند. بسیاری از خدمات آنلاین تحت دیجیتال هند برای سربازان سابق راه اندازی شده است.

این موارد شامل راه اندازی پورتال e-Sehat برای ارائه خدمات پزشکی از راه دور ، به ویژه در زمان شیوع بیماری تاجگذاری و معرفی سیستم پاسخ صوتی تعاملی (IVRS) برای رسیدگی به مشکلات نیروهای سابق است. در این مراسم ستوان فرماندار لاداخ RK Mathur ، نماینده مجلس جامیانگ تسرینگ نامگیال ، نماینده ارتش ژنرال MM MM Naravane و افسر كل ، فرمانده كل فرماندهی شمال ، سرلشكر YK Joshi حضور داشتند.

وی آمادگی امنیتی در لاداخ را بررسی خواهد کرد
به گفته منابع رسمی ، وزیر دفاع در جریان ادامه رویارویی با چین ، آمادگی عملیاتی هند در لاداخ شرقی را بررسی جامع خواهد کرد. سفر وی به منطقه حساس دو روز پس از آن برگزار شد که هند و چین دور جدیدی از گفتگوهای دیپلماتیک را برای حل یک تقابل طولانی مدت نظامی آغاز کردند که از اوایل ماه مه سال گذشته آغاز شد.

وزیر دفاع برای ارزیابی واقعیت زمینی و همچنین بالا بردن روحیه نیروهای محافظت کننده از خط کنترل واقعی در یک محیط خصمانه ، از سازندها و پایگاههای مختلف ارتفاعی منطقه بازدید خواهد کرد. از زمان بیرون کشیدن نیروهای ارتش ، تانک ، پیاده نظام و سایر تجهیزات از منطقه دریاچه پانگونگ بر اساس توافق در ماه فوریه ، وزیر دفاع به شرق لاداخ سفر کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید