پلیس هاریانا در راهپیمایی Karnal Ahead Manohar Lal از توپ های آبی برای کشاورزان استفاده کرد

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پلیس هاریانا در راهپیمایی Karnal Ahead Manohar Lal از توپ های آبی برای کشاورزان استفاده کرد

[ad_1]

کشاورزان در نخست وزیر مانوهار لعل کیسان ماهاپانچایات ، که در کارنالا ، روستای کارنال در هاریانا برگزار می شود ، سر و صدا ایجاد کرده اند. پس از شکستن کلیه بلوک های پلیس ، کشاورزان از طریق مزارع به روستای کملا رسیدند و محل را خراب کردند. در این مدت ، سیستم امنیتی پلیس از بین رفته بود. علم این بود که سازمان دهندگان BJP نیز پس از دیدن جمعیت کشاورزان در محل ، متفرق شدند.

با توجه به این شرایط ، Kisan Mahapanchayat از رئیس وزیر نیز باید لغو شود و هلی کوپتر رئیس وزیر ارشد در روستای کایملا فرود نیاید. ماهاپانچای کشاورزان روز یکشنبه در روستای کایملا سازماندهی شد. در این ارتباط ، منوهار لعل ، وزیر ارشد هاریانا ، باید مستقیماً با کشاورزان ارتباط برقرار کند ، از چند روز گذشته مقدمات آن در جریان است.

کشاورزان همچنین بارها به SM هشدار داده اند که با این ماهپانچایات مخالفت نکند. بنابراین ، روز شنبه جلسه ای با دهیاران دهیاری از افسران اداری و پلیس برگزار شد که در آن مقامات به کشاورزان هشدار دادند که حق اعتصاب مسالمت آمیز دارند ، اما اگر کشاورزان در هنگام Mahapanchaya در کایملا مزاحمت ایجاد کنند ، با آنها برخورد شدیدی خواهد شد با وجود این هشدار ، دسته ای از هزاران کشاورز روز یکشنبه به سمت کاملا حرکت کردند.


مقابله با نیروی بلوک دوم

در کملا ، جایی که قرار بود SM mahapanchay در آنجا برگزار شود ، منطقه در هفت مکان توسط پلیس محاصره شد ، اما هزاران کشاورز از منطقه خارج گاراوندا شروع به حرکت به سمت Kamla کردند ، کشاورزان بلوک اول را شکستند اما محاصره دوم را انجام دادند اما کشاورزان درگیر شدند با زور ، که منجر به هیجان زیادی شد.پوسته های گاز اشک آور به مدت دو ساعت و نیم باقی مانده است

در طی سر و صدا در بلوک دوم ، نیروهای پلیس با دیدن موج کشاورزان شروع به شلیک گلوله های گاز اشک آور کردند. اینجا دو ساعت و نیم سر و صدا بود. سپس کشاورزان شروع به دویدن به مزارع کردند و پلیس آنها را دنبال کرد و آنها را با خود راند. اوضاع بسیار متشنج شد و طی آن پلیس نیز مجبور به پرداخت هزینه شد.

ناگهان نفس مأموران مزرعه به کاملا رسید

از طرف دیگر ، کاروان کشاورزان ناگهان به محلی که برنامه SM در آن برگزار می شود ، رسیدند. کشاورزان پس از رسیدن به آنجا ناگهان شروع به سر و صدا کردند و در آنجا سر و صدای زیادی ایجاد کردند. با مشاهده اینکه برگزارکنندگان نیز فرار از آنجا را مناسب دانسته اند. پس از بررسی وضعیت ، تیم تحت سرپرستی وزیر ارشد به CM توصیه كردند كه برنامه را لغو كند. سپس CM به محل نیامد و برنامه لغو شد.

کشاورزان همچنین در حصار اعتراض کردند

از طرف دیگر ، افراد مرتبط با تشکل های کشاورزان در اعتراض به اردوگاه آموزشی BJP در مجتمع سالاسار در هیسار اعتراض کردند. در این مدت ، تعداد زیادی از نیروهای پلیس در محل مستقر شده بودند. توضیح اینکه به دلیل مقاومت روز شنبه کشاورزان در باروالا ، BJP مجبور شد اردوی آموزشی خود را به تعویق بیندازد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *