پلیس هاریانا در راهپیمایی Karnal Ahead Manohar Lal از توپ های آبی برای کشاورزان استفاده کرد

[ad_1]

کشاورزان در نخست وزیر مانوهار لعل کیسان ماهاپانچایات ، که در کارنالا ، روستای کارنال در هاریانا برگزار می شود ، سر و صدا ایجاد کرده اند. پس از شکستن کلیه بلوک های پلیس ، کشاورزان از طریق مزارع به روستای کملا رسیدند و محل را خراب کردند. در این مدت ، سیستم امنیتی پلیس از بین رفته بود. علم این بود که سازمان دهندگان BJP نیز پس از دیدن جمعیت کشاورزان در محل ، متفرق شدند.

با توجه به این شرایط ، Kisan Mahapanchayat از رئیس وزیر نیز باید لغو شود و هلی کوپتر رئیس وزیر ارشد در روستای کایملا فرود نیاید. ماهاپانچای کشاورزان روز یکشنبه در روستای کایملا سازماندهی شد. در این ارتباط ، منوهار لعل ، وزیر ارشد هاریانا ، باید مستقیماً با کشاورزان ارتباط برقرار کند ، از چند روز گذشته مقدمات آن در جریان است.

کشاورزان همچنین بارها به SM هشدار داده اند که با این ماهپانچایات مخالفت نکند. بنابراین ، روز شنبه جلسه ای با دهیاران دهیاری از افسران اداری و پلیس برگزار شد که در آن مقامات به کشاورزان هشدار دادند که حق اعتصاب مسالمت آمیز دارند ، اما اگر کشاورزان در هنگام Mahapanchaya در کایملا مزاحمت ایجاد کنند ، با آنها برخورد شدیدی خواهد شد با وجود این هشدار ، دسته ای از هزاران کشاورز روز یکشنبه به سمت کاملا حرکت کردند.


مقابله با نیروی بلوک دوم

در کملا ، جایی که قرار بود SM mahapanchay در آنجا برگزار شود ، منطقه در هفت مکان توسط پلیس محاصره شد ، اما هزاران کشاورز از منطقه خارج گاراوندا شروع به حرکت به سمت Kamla کردند ، کشاورزان بلوک اول را شکستند اما محاصره دوم را انجام دادند اما کشاورزان درگیر شدند با زور ، که منجر به هیجان زیادی شد.پوسته های گاز اشک آور به مدت دو ساعت و نیم باقی مانده است

در طی سر و صدا در بلوک دوم ، نیروهای پلیس با دیدن موج کشاورزان شروع به شلیک گلوله های گاز اشک آور کردند. اینجا دو ساعت و نیم سر و صدا بود. سپس کشاورزان شروع به دویدن به مزارع کردند و پلیس آنها را دنبال کرد و آنها را با خود راند. اوضاع بسیار متشنج شد و طی آن پلیس نیز مجبور به پرداخت هزینه شد.

ناگهان نفس مأموران مزرعه به کاملا رسید

از طرف دیگر ، کاروان کشاورزان ناگهان به محلی که برنامه SM در آن برگزار می شود ، رسیدند. کشاورزان پس از رسیدن به آنجا ناگهان شروع به سر و صدا کردند و در آنجا سر و صدای زیادی ایجاد کردند. با مشاهده اینکه برگزارکنندگان نیز فرار از آنجا را مناسب دانسته اند. پس از بررسی وضعیت ، تیم تحت سرپرستی وزیر ارشد به CM توصیه كردند كه برنامه را لغو كند. سپس CM به محل نیامد و برنامه لغو شد.

کشاورزان همچنین در حصار اعتراض کردند

از طرف دیگر ، افراد مرتبط با تشکل های کشاورزان در اعتراض به اردوگاه آموزشی BJP در مجتمع سالاسار در هیسار اعتراض کردند. در این مدت ، تعداد زیادی از نیروهای پلیس در محل مستقر شده بودند. توضیح اینکه به دلیل مقاومت روز شنبه کشاورزان در باروالا ، BJP مجبور شد اردوی آموزشی خود را به تعویق بیندازد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید