پرواز از انگلیس به هند در میان خطر جدید تغییر شکل تاج از سر گرفته شد 256 مسافر به هند سفر می کنند – 256 مسافر پس از از سرگیری حمل و نقل هوایی امروز از انگلیس به دهلی بازگشتند ، موارد جدید فشار در کشور

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در جمعه ، ژانویه 08 ، 2021 ، 2:42 بعد از ظهر IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

بروز سویه های تاج جدید در کشور در حال افزایش است ، از یک طرف اخباری برای تسهیل واکسیناسیون وجود دارد و از سوی دیگر سویه های جدید به نگرانی مردم تبدیل شده اند. پروازهای هوایی بین هند و انگلیس امروز از سر گرفته شده است.

روز جمعه ، اولین پرواز از پادشاهی متحده به دهلی ، 256 مسافر را به پرواز در آورد. موارد جدید فشار تاج در هند به 75 مورد رسیده است. دولت آزمایش RT-PCR را برای همه مسافران و خدمه پروازهای انگلیس اجباری کرد. برای این منظور اقدامات لازم در خود فرودگاه انجام شده است.

مسافران فقط در صورت آشکار شدن گزارش تاج خود می توانند از فرودگاه خارج شوند. وزیر هواپیمایی کشوری هاردیپ سینگ پوری گفت که 30 پرواز در هفته انجام می شود. 15 نفر از هند و 15 نفر از انگلستان کار خواهند کرد. جدا از آن ، درخواست مسافرینی که در دهلی فرود می آیند درخواست می شود که حدود ده ساعت از پرواز اتصال خود فاصله داشته باشند.

در همین حال ، آرویند کیریوال ، وزیر ارشد دهلی ، از دولت مرکزی خواسته است تا پروازهای وارد شده از انگلیس به هند را تا 31 ژانویه مهلت قانونی دهد. این بدان دلیل است که سویه جدید کرونا ، که در انگلیس گسترش یافته است ، خطرناک تر از ویروس موجود است.

یکی از مسافران در 6 دسامبر بازگشت و آلوده به سویه جدید کرونا شد
وکیل دادگستری مانیش سینگ در حال تحقیق در مورد مرکز ملی کنترل بیماری در دهلی (NCDC) در یک مرد 39 ساله است که همان طراحی Kovid-19 را همانطور که در انگلستان مشاهده شد پیدا کرد. با این حال ، او گفت که مردی که در خانه ای منزوی در خانه خود در راو ، حومه ایندور زندگی می کند ، در وضعیت خوبی قرار دارد و هیچ علائمی از بیماری همه گیر ندارد.

سینگ گفت که 39 نفر از زمان بازگشت وی از انگلیس با آنها تماس گرفته اند که 34 نفر آنها از محله های خارج ایندور بودند و اطلاعات مربوط به آنها قبلاً به مقامات محلی گزارش شده بود.

وی گفت كه كوید -19 در حال تحقیق در مورد پنج نفری است كه با این مرد در ایندوره تماس گرفته اند ، از جمله دو نفر از اعضای خانواده وی. همه این افراد سالم هستند. یک مقام وزارت بهداشت گفت که این مرد 39 ساله در تاریخ 6 دسامبر از انگلستان به ایندور بازگشت ، در 23 دسامبر از دولت به دولت محلی مراجعه کرد و مشخص شد که به تاج آلوده شده است ویروس. من رفتم.

در مورد دیگری ، مردی 29 ساله در تاریخ 18 دسامبر از اسکاتلند به عنوان یک مقام آموزش پزشکی از ایندوره به ایندور بازگشت و مشخص شد که در تحقیقات محلی RT-PCR به ویروس کرونا آلوده است.

بروز سویه های جدید تاج در کشور در حال افزایش است ، از یک طرف اخباری برای تسهیل واکسیناسیون وجود دارد و از سوی دیگر سویه جدید مورد نگرانی مردم است. پروازهای هوایی بین هند و انگلیس امروز از سر گرفته شده است.

روز جمعه ، اولین پرواز از پادشاهی متحده به دهلی ، 256 مسافر را به پرواز در آورد. اکنون موارد جدیدی از سویه کرونا در هند به 75 مورد رسیده است. دولت آزمایش RT-PCR را برای همه مسافران و خدمه پروازهای انگلیس اجباری کرد. برای این منظور اقدامات لازم در خود فرودگاه انجام شده است.

مسافران فقط در صورت آشکار شدن گزارش تاج خود می توانند از فرودگاه خارج شوند. وزیر هواپیمایی کشوری هاردیپ سینگ پوری گفت که 30 پرواز در هفته انجام می شود. 15 نفر از هند و 15 نفر از انگلستان کار خواهند کرد. جدای از این ، درخواست مسافرینی که در دهلی فرود می آیند درخواست می شود که حدود ده ساعت از پرواز اتصال خود فاصله داشته باشند.

در همین حال ، آرویند کیریوال ، نخست وزیر دهلی ، از دولت مرکزی خواست که تا 31 ژانویه برای پروازهایی که از انگلیس به هند می آیند ، یک مهلت قانونی موقت اعمال کند. دلیل آن این است که سویه تاج جدید گسترش یافته در انگلیس خطرناک تر از ویروس موجود است.

یکی از مسافران در 6 دسامبر بازگشت و آلوده به سویه جدید کرونا شد

دادستان منطقه مانیش سینگ در حال تحقیق در مورد مرکز ملی کنترل بیماری در دهلی (NCDC) در یک مرد 39 ساله است که همان طرح Kovid-19 را پیدا کرد که در انگلستان ظاهر شد. با این حال ، وی گفت که مردی که در خانه ای منزوی در خانه خود در راو ، حومه ایندور زندگی می کند ، از وضعیت خوبی برخوردار است و هیچ علامتی از بیماری همه گیر ندارد.

سینگ گفت 39 نفر از زمان بازگشت وی از انگلستان با این فرد تماس گرفته اند كه 34 نفر آنها از محله های خارج ایندور بودند و اطلاعات آنها قبلاً به مقامات محلی گزارش شده بود.

وی گفت که کوید -19 در حال تحقیق در مورد پنج نفری است که با این مرد در ایندوره تماس گرفته اند ، از جمله دو نفر از اعضای خانواده او. همه این افراد سالم هستند. یک مقام وزارت بهداشت گفت که 39 ساله در تاریخ 6 دسامبر از انگلستان به ایندور بازگشت ، در 23 دسامبر از دولت به دولت محلی سفر کرد و مشخص شد که به روش RT-PCR به تاج آلوده است. ویروس. من رفتم.

در مورد دیگری ، مردی 29 ساله در تاریخ 18 دسامبر به عنوان مقام آموزش پزشکی از اسکاتلند به ایندور بازگشت و مشخص شد که در تحقیقات محلی RT-PCR به ویروس کرونا آلوده شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید