پایه چهار لایه Ram Mandir با طول 400 فوت ، 24 ساعت کار به پایان رسید

[ad_1]

به طور انتزاعی

پایه معبد رام باید در 44 لایه پر شود. کارهای ساختمانی به صورت لایه لایه 24 ساعت طول می کشد. برای این کار ، تعهد بیش از 50 کارگر و مهندس در دو شیفت 12-12 ساعته وضع شده است.

کار ساخت معبد رام
– عکس: عمار یولا

اخبار را بشنوید

کار برای پر کردن گودال ، که برای زیربنای معبد Ram حدود 50 فوت عمق حفر شده است ، در حال انجام است. تاکنون مجموعاً چهار لایه زیرین به طول 400 فوت و عرض 300 فوت آماده شده است. در حالی که ساخت لایه پنجم در حال انجام است.

پایه معبد رام باید در 44 لایه پر شود. کارهای ساختمانی به صورت لایه لایه 24 ساعت طول می کشد. برای این امر ، بیش از 50 کارگر و مهندس در هر دو شیفت 12 ساعته تعهدی وضع شده است. برخی از آثار در روزهای اخیر به دلیل باران تحت تأثیر قرار گرفته اند. هدف این است که پر کردن پایه را تا پایان ماه اکتبر کامل کنید.

Champat Rai ، دبیر کل سری رام جانمابومی Teert Kshetra Trust ، با به اشتراک گذاشتن وضعیت واقعی پیشرفت معبد Ram ، گفت که کار برای ساخت لایه ها برای پر کردن پایه های معبد Ram سرعت گرفته است. یک لاک 20،000 فوت مکعب از بقایای عمق 50 فوت خارج شد.

اکنون کار پر کردن این گودال عمیق ادامه دارد. کار شبانه روز در دو شیفت ادامه دارد. برای پر کردن محراب معبد رام به طول 400 فوت و عرض 300 فوت ، کار تخمگذار چهار لایه تاکنون به اتمام رسیده است. کار روی لایه پنجم در حال انجام است. اگر در گذشته باران نمی بارید ، این کار تاکنون انجام می شد. وی گفت از تشکیل لایه تا خشک شدن چهار تا پنج روز طول می کشد. در مجموع 44 چنین لایه باید وارد شود. گفته می شود که ابتدا لایه ای از ماده مزرعه با یک پا اعمال می شود. سپس دو اینچ را از داخل غلتک عبور دهید. وقتی ضخامت لایه 10 اینچ شد ، لایه آماده است.

این سیستم بتن فشرده غلتکی RCC نامیده می شود. انتظار می رود کارهای بنیاد تا پایان ماه اکتبر به پایان برسد. وی گفت حتی در دوران کرونا نیز کارگران و مهندسان کاملاً مشغول کار هستند. آنها کار Ramlala را انجام می دهند ، بنابراین لطف خاص خداوند بر آنها وجود دارد. Ramlala قطعاً هر روز قبل از شروع کار مورد احترام قرار می گیرد.

اصلاح نقص واستو در هنگام احداث پارک
چمپات رای اعلام می کند که زمین لازم برای ساختن معبد پیچیده در رم خریداری شده است. مانع Vastu Dosh ، در ساخت Parcota ، برداشته شده است. باید یک پارک در اطراف مجموعه معبد ساخته شود. برای اصلاح پارک ، این اعتماد بین رضایی و معبد فاکر رام قراردادی منعقد کرده است.

اعتماد به اندازه زمینی که تاکنون برای مسطح شدن پارکوت لازم بوده زمین را خریداری کرده است. اکنون فقط نبش غربی اصلاح نشده است و به زودی برطرف خواهد شد. پس از اتمام کار پر کردن فونداسیون ، کارهای ساختمانی آغاز می شود.

با جزئیات

کار برای پر کردن گودال ، که برای زیربنای معبد Ram حدود 50 فوت عمق حفر شده است ، در حال انجام است. تاکنون مجموعاً چهار لایه زیرین به طول 400 فوت و عرض 300 فوت آماده شده است. در حالی که ساخت لایه پنجم در حال انجام است.

پایه معبد رام باید در 44 لایه پر شود. کارهای ساختمانی به صورت لایه لایه 24 ساعت طول می کشد. برای این امر ، بیش از 50 کارگر و مهندس در هر دو شیفت 12 ساعته تعهدی وضع شده است. در گذشته برخی از آثار تحت تأثیر باران قرار گرفته اند. هدف این است که کار در مورد پر کردن پایه ها تا پایان ماه اکتبر به پایان برسد.

Champat Rai ، دبیر کل سری رام Janmabhoomi Teert Kshetra Trust ، با به اشتراک گذاشتن وضعیت واقعی پیشرفت معبد Ram ، گفت که کار برای ساخت لایه ها برای پر کردن پایه های معبد Ram سرعت گرفته است. یک لاک 20،000 فوت مکعب از بقایای عمق 50 فوت خارج شد.

اکنون کار پر کردن این گودال عمیق ادامه دارد. کار شبانه روز در دو شیفت ادامه دارد. برای پر کردن محراب معبد رام به طول 400 فوت و عرض 300 فوت ، کار تخمگذار چهار لایه تاکنون به اتمام رسیده است. کار لایه پنجم در حال انجام است. اگر در گذشته باران نمی بارید ، این کار تاکنون انجام می شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید