پاکستان: تعامل بین نمایندگان مجلس ، زن عضو پس از پرتاب اسناد بودجه به یکدیگر زخمی شد

[ad_1]

PTI ، اسلام آباد

منتشر شده توسط: کلدیپ سینگ
به روز شده در چهارشنبه ، 16 ژوئن 2021 01:03 IST

به اخبار گوش کن

روز سه شنبه در پارلمان پاکستان ، اعضای حزب حاکم و مخالفان با اسناد رسمی بودجه خود را به سمت یکدیگر پرتاب کردند و یک زن عضو را زخمی کردند و از یکدیگر سوusing استفاده کردند.

بودجه 2221-2021 ، که توسط شوکت تارین ، وزیر دارایی در روز جمعه ارائه شد ، قرار بود در مجلس شورای ملی ، مجلس عوام پارلمان مورد بحث و بررسی قرار گیرد. هنگامی که شهباز شریف ، رهبر مخالفان سعی در سخنرانی سنتی برای آغاز بحث بودجه داشت ، نمایندگان حزب حاکم شروع به سر و صدا کردند. به زودی مجلس به میدان جنگ تبدیل شد و برخی نمایندگان رو در روی هم قرار گرفتند و بحث و جدال شدیدی درگرفت. در پایان اسناد بودجه روی هم ریخته شد.

ویدیویی از علی آوان ، رهبر حاکمیت تحریک انصاف (PTI) در پاکستان ، که علیه مخالفان فریاد می زد ، در شبکه های اجتماعی منتشر شد. پس از جلب توجه این سند ، مالکا بخاری ، نماینده PTI ، تحت درمان قرار گرفت. با این حال ، وی آسیب جدی ندید. بعداً ، رهبر اتحادیه مسلمانان پاکستان نواز (PML-N) شهباز شریف در توییتر خود نوشت که PTI حاکم یک حزب فاشیست است.

وی در توییتر خود نوشت: “امروز ، همه ملت در صفحه های تلویزیونی دیده اند كه چگونه حزب حاكم به توهین به وحشیگری و حتی سو .استفاده آشكار متوسل می شود. این نشان می دهد که عمران خان و کل حزبش از نظر اخلاقی چقدر فرومایه هستند – بدبخت!

فواد چودری وزیر اطلاعات گفت PML-N مسئول سر و صدا است زیرا یکی از اعضای آن کلمات غلط را به کار برد و باعث شد برخی از اعضای PTI با عصبانیت واکنش نشان دهند. در طول این حادثه ، مدیران ارشد PTI در حالی که لبخند می زدند مشاهده شدند.

با جزئیات

روز سه شنبه در پارلمان پاکستان ، اعضای حزب حاکم و مخالفان با اسناد رسمی بودجه خود را به سمت یکدیگر پرتاب کردند و یکی از اعضای زن را زخمی کردند و از یکدیگر سوusing استفاده کردند.

مجلس شورای ملی ، مجلس عوام پارلمان ، قرار بود در مورد بودجه 22-2021 ، که روز جمعه توسط شوکت تارین ، وزیر دارایی ارائه شد ، بحث کند. هنگامی که شهباز شریف ، رهبر مخالفان سعی در سخنرانی سنتی برای شروع بحث بودجه داشت ، نمایندگان حزب حاکم شروع به سر و صدا کردند. به زودی مجلس به میدان جنگ تبدیل شد و برخی نمایندگان رو در روی هم قرار گرفتند و بحث و جدال شدیدی درگرفت. در پایان اسناد بودجه روی هم ریخته شد.

ویدئویی از علی اعوان ، رهبر حزب تحریک انصاف (PTI) پاکستان ، که علیه مخالفان فریاد می زند ، در شبکه های اجتماعی منتشر شد. پس از جلب توجه این سند ، مالکا بخاری ، نماینده PTI ، تحت درمان قرار گرفت. با این حال ، او آسیب جدی ندید. بعداً ، رهبر اتحادیه مسلمانان پاکستان نواز (PML-N) شهباز شریف در توییتر خود نوشت که PTI حاکم یک حزب فاشیست است.

وی در توییتر خود نوشت: “امروز ، همه ملت در صفحه های تلویزیونی دیده اند كه چگونه حزب حاكم به توهین به وحشیگری و حتی سو. استفاده آشكار متوسل می شود. این نشان می دهد که عمران خان و کل حزبش از نظر اخلاقی چقدر فرومایه هستند – بدبخت!

فواد چودری وزیر اطلاعات گفت PML-N مسئول سر و صدا است زیرا یکی از اعضای آن کلمات اشتباه را به کار برد و باعث شد برخی از اعضای PTI با عصبانیت واکنش نشان دهند. در طول این حادثه ، مدیران ارشد PTI در حالی که لبخند می زدند مشاهده شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید