پانچایات پس از مرگ هفته ای 35 نفر در سه روستای هاریانا – تنداوا در کرونا: 35 کشته در سه روستای بهیوانی در یک هفته

[ad_1]

به طور انتزاعی

با یادگیری مرگ ناگهانی در روستا ، مشت مشت قفل کامل را ایجاد کرد. اکنون هیچ کس بدون دلیل نمی تواند از خانه خارج شود. همچنین ورود فروشندگان سبزیجات ممنوع است.

یک تصویر نمادین
– عکس: عمار یولا

اخبار را بشنوید

بعد از عبور تاج به روستاهای بعد از شهر ، فضای ترس در بین روستاییان ایجاد شده است. طی یک هفته در بهیوانی ، 35 نفر در هر سه روستا (موندال خرد ، موندال کالان و بندهدی) کشته شدند. تأیید نشده است که همه این افراد به تاج آلوده شده اند ، اما بسیاری از افراد آزمایش تاج را انجام داده اند که گزارش مثبت است.

پس از مرگ روستاییان به طور مداوم ، روستاییان در سطح خود به مدت پنج روز قفل کامل در روستا را تحمیل کردند. از طرف دیگر ، SDM ، DSP و BDPO پس از بازدید از دهکده راهنمایی های لازم را به کارمندان آسیب دیده ارائه دادند. پلیس خیابان های ورودی به روستا را از مناطق مختلف مسدود کرد. جدا از آن ، اهالی روستا سطح خود را در خیابان های روستا ساخته اند.

بدون کار لازم ، هیچ کس خانه خود را ترک نخواهد کرد. تا 13 مه ، ورود هر خارجی در روستا کاملاً ممنوع است. هیچ فرد خارجی برای فروش سبزیجات ، میوه ها و غیره به روستا نخواهد آمد. به هر معنی ممکن حتی اگر کسی وارد شود ، جلوی او متوقف می شوند. بنابراین ، بلوک های پلیس در جاده های اصلی خارج از روستا ایجاد شده است. جوانان در خیابان های منتهی به محله های روستا یک بلوک قرار می دهند.

آنها اجازه ملاقات با ناکاس را به افراد از محل دیگر نمی دهند. در همین رابطه ، پنچایات نامه ای به SP و معاون کمیساریا از Bhiwani فرستاد و از تصمیم گیری مطلع شد.

SDM ، DSP و BDPO از مودال بازدید می کنند

SDM Suresh Ravish Kumar به همراه DSP Virendra Kumar و BDPO Nitin Kumar برای كنترل عفونت عروق كرونر روزانه در مودال كلان و كرد از دهكده بازدید كرد. جلسه ای از سرپانچ روستا ، سرپانچ سابق و بزرگان در پست مودال برگزار شد.

SDM به مقامات مربوطه دستور داد تا کل روستا را احیا کنند ، ماسک های خانه به خانه توزیع کنند و مواد ضد عفونی کنند. SDM Suresh Ravish Kumar گفت که هرج و مرج عفونت کرونر در مودال کالان و هورد روز به روز در حال افزایش است. بنابراین ، انسان عادی باید هوشیار و محتاط باشد. برای شکستن زنجیره عفونت کرونر ، دولت باید از بلوک تحمیل شده توسط کالکتور منطقه و بخش 144 تحمیل شده توسط جمع کننده پیروی کند.

عفونت کرونر در مناطق روستایی به پا نیز منتقل می شود. تعداد قربانیان تاج در مناطق روستایی نیز دائماً در حال افزایش است. در نتیجه ، اوضاع حتی در مناطق روستایی رو به وخامت گذاشت. در خاركالان ، كالینگا ، سیپار ، دوسر ، عفونت عروق كرونر باروا به سرعت در حال افزایش است. این دلیل است که در این روستاها وضعیت قفل شدن کامل وجود دارد. به همین ترتیب ، در روستای Umravat ، سه نفر متعلق به یک خانواده به دلیل عفونت کرونر جان خود را از دست دادند. در همین زمان ، روستاییان نیز تحت کنترل عفونت سریع قرار دارند.

اوضاع حتی در روستای گودکانی نیز بدتر می شود
اعضا در هر خانوار در روستای گوکانی بیمار شدند ، اگرچه هنوز هیچ اثری از تاجگذاری آنها وجود ندارد ، اما از طرف اداره بهداشت هیچ اقدامی برای بررسی آنها انجام نشده است. روستاییان با تشخیص خطر عفونت کرونر ، اصرار دارند که هر خانه در سطح روستا آزمایش شود. اهالی روستا گفتند که در هر خانه بیمارانی بودند که از تب ، لرز و لرز رنج می بردند.

گیاه اکسیژن ده روز دیگر آماده می شود
راهول ناروال ، جمع کننده منطقه می گوید ما اکنون در نبرد تاج تاکنون آمادگی بهتری داریم. کارخانه اکسیژن ده روز آینده در پردیس بیمارستان منطقه آماده می شود. سپس تقاضای اکسیژن برآورده خواهد شد. وی گفت: خانه Gurugram Ware همچنین 100 بطری نوع B پیدا کرده است که برای بهبود سلامت تاج آلوده استفاده می شود.

با جزئیات

بعد از عبور تاج از روستاهای بعد از شهر ، فضای ترس در بین روستاییان ایجاد شده است. طی یک هفته در بهیوانی ، 35 نفر در هر سه روستا (موندال خرد ، موندال کالان و بندهدی) کشته شدند. تأیید نشده است که همه این افراد به تاج آلوده شده اند ، اما بسیاری از افراد آزمایش تاج را انجام داده اند که گزارش مثبت است.

پس از مرگ روستاییان به طور مداوم ، روستاییان در سطح خود به مدت پنج روز قفل کامل در روستا را تحمیل کردند. از طرف دیگر ، SDM ، DSP و BDPO پس از بازدید از دهکده راهنمایی های لازم را به کارمندان آسیب دیده ارائه دادند. پلیس خیابان های ورودی به روستا را از مناطق مختلف مسدود کرد. جدا از آن ، اهالی روستا سطح خود را در خیابان های روستا ساخته اند.

بدون کار لازم ، هیچ کس خانه خود را ترک نخواهد کرد. تا 13 مه ، ورود هر خارجی در روستا کاملاً ممنوع است. هیچ فرد خارجی برای فروش سبزیجات و میوه و غیره به هیچ وجه به روستا نخواهد آمد. حتی اگر کسی وارد شود ، جلوی او متوقف می شوند. بنابراین ، بلوک های پلیس در جاده های اصلی خارج از روستا ایجاد شده است. جوانان خیابان های منتهی به محله های روستا را به آتش می کشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید