پارلمان انگلیس بحث در مورد اعتراض کشاورزان را بررسی خواهد کرد – مداخله انگلیس: پارلمان بحث در مورد عملکرد کشاورزان را بررسی خواهد کرد

[ad_1]

کمیته دادخواست پارلمان انگلیس تظاهرات نمایندگی کشاورزان و آزادی مطبوعات در هند را در محل مجلس عوام بررسی می کند. در حقیقت ، بیش از 1.06000 امضا در یک دادخواست آنلاین در این زمینه امضا شده است. این بحث می تواند در سالن وست مینستر برگزار شود.

نخست وزیر بوریس جانسون نیز در لیست امضا کنندگان دادخواست الکترونیکی که به عنوان عضوی از حزب محافظه کار در پارلمان غرب لندن انجام داد ، دیده می شود. در همین حال ، 10 داونینگ استریت ، دفتر رسمی نخست وزیر انگلیس ، روز چهارشنبه امضای دادخواست جانسون را رد کرد.

سخنگوی دولت انگلیس گفت: آزادی رسانه ها برای حمایت از حقوق بشر مهم است و روزنامه نگاران در سراسر جهان باید بتوانند آزادانه کار خود را انجام دهند و مسئولین را بدون ترس از دستگیری یا خشونت پاسخگو باشند.

سخنگو گفت مطبوعات آزاد نقش مهمی در دموکراسی های ما دارند و از طریق یکی از اعضای اتحاد برای آزادی رسانه توسط دولت پشتیبانی می شوند.

در این طومار با عنوان “اصرار بر اینكه دولت هند از ایمنی معترضان و آزادی مطبوعات در وب سایت رسمی پارلمان برای درخواست ها اطمینان حاصل كند ، از دولت انگلیس می خواهد كه در مورد تظاهرات روستایی و آزادی مطبوعات بیانیه ای علنی بگذارد.

اگر یک دادخواست الکترونیکی بیش از 10 هزار امضا در وب سایت پارلمان دریافت کند ، دولت انگلیس نیاز به بیان رسمی دارد ، در حالی که دادخواست بیش از یک امضای آسان برای بحث در مورد این موضوع دارد.

سخنگوی مجلس عوام گفت که انتظار می رود اواخر این ماه پاسخ دولت به دادخواست داده شود و بحث ها در جریان است.

سخنگوی گفت: در حال حاضر بحث ها در سالن وست مینستر در حال انجام است. درمورد دادخواست ها در اینجا بحث می شود. اما ممکن است کمیته اعلام کند که این بحث در اسرع وقت برگزار می شود.

در همین حال ، انجمن روزنامه نگاران هندی (IJA) در انگلیس به همراه سایر سازمان های رسانه ای بین المللی از دستگیری روزنامه نگاران جنبش روستایی ابراز نگرانی کرده و از دولت هند خواسته است تا امنیت روزنامه نگاران را در کشور تأمین کند.

در همین حال ، روز چهارشنبه وزارت امور خارجه دهلی گفت که قبل از اظهارات عجولانه در مورد تظاهرات باید واقعیت ها را بررسی کرد.

این وزارتخانه گفت که این وزارتخانه گفته است که برخی از گروه های خودخواه تلاش می کنند دستور کار خود را بر تظاهرات و برخی مخالفتها علیه تعداد بسیار کمی از کشاورزان برخی از مناطق کشور در مورد اصلاحات ارضی که پس از بحث کامل در پارلمان به تصویب رسیده است ، تحمیل کنند.

در بیانیه وزارت امور خارجه تأکید شده است که تظاهرات باید در متن شخصیت و سیاست های دموکراتیک هند دیده شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید