وزیر بهداشت چاتیسگرس تس سینگ دیو جلسه را در حزب Mla ترک می کند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، رایپور

ارسال شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در سه شنبه ، 27 ژوئیه ، 2021 1:12 PM IST

خلاصه

وزیر بهداشت TS Singhdeo مجمع را به دلیل حمله به کاروان حزب MLA خود تحریم کرد. وزیر تا دستور رسیدگی از آمدن به مجلس خودداری کرد. بگذارید به شما بگویم که روز گذشته کاروان MLA مورد حمله قرار گرفت. نام خویشاوند سینگدف در حمله ظاهر شد.

وزیر بهداشت سینگدئو خانه را تحریم می کند
– عکس: ANI

به اخبار گوش کن

بازتاب حمله به کاروان سورگوجا توسط VPA Chatisgarh Brigaspati Singh در جلسه امروز شنیده شد. درباره این موضوع سر و صدای زیادی در مجلس به وجود آمد. سپس وزیر ارشد و وزیر بهداشت رو در روی هم قرار گرفتند. وزیر بهداشت TS Singdeo در اعتراض به دولت خودش خانه را تحریم کرد. TS Singhdeo گفته است که تا زمانی که دولت تحقیق یا تحقیق در مورد حمله به Ramanujganj به کنگره Manu نکند ، اجازه عضویت در این اتاق معتبر را نخواهد داشت.

کاروان MLA حمله می کند
بگذارید به شما بگویم که کاروان کنگره MLA ، بریهاسپاتی سینگ ، اواخر شب مورد حمله قرار گرفت. برخی از جوانان به ماشین وی حمله کرده و وی را متوقف کرده بودند. در هنگام حمله نام یکی از بستگان وزیر بهداشت TS Singdev ظاهر شد. در این پرونده ، پلیس در سورگوجا سه ​​جوان را تحت بازجویی قرار داد و آنها را بازداشت کرد. در همین زمان ، MLA ادعا می کند که جناح حزب وی عصبانی است. به همین دلیل این حمله صورت گرفت.

TS Singdev درخواست اقدام کرده بود
در این حادثه ، TS Singdev از پلیس خواسته بود که مطابق قانون وارد عمل شود. سیندئو گفته بود که پلیس باید علیه کسانی که این حوادث را مرتکب شده اند اقدامات قانونی انجام دهد.

گسترش

در جلسه امروز صدای حمله به کاروان MLA Briguspati Singh Churgtisgarh شنیده شد. درباره این موضوع سر و صدای زیادی در مجلس به وجود آمد. سپس وزیر ارشد و وزیر بهداشت رو در روی هم قرار گرفتند. وزیر بهداشت TS Singdeo در اعتراض به دولت خودش خانه را تحریم کرد. TS Singhdeo گفته است تا زمان تحقیق دولت یا بیانیه در مورد حمله رامانوژگانج به کنگره MLA اجازه حضور در این اتاق معتبر را نمی دهد.

کاروان گروه MLA حمله کردند

بگذارید به شما بگویم که کاروان کنگره MLA ، بریهاسپاتی سینگ ، در اواخر شب مورد حمله قرار گرفت. برخی از جوانان به ماشین وی حمله کرده و وی را متوقف کرده بودند. در هنگام حمله نام یکی از بستگان وزیر بهداشت TS Singdev ظاهر شد. در این پرونده ، پلیس در سورگوجا سه ​​جوان را تحت بازجویی قرار داد و آنها را بازداشت کرد. در همین زمان ، MLA ادعا کرده بود که جناحی از حزب وی عصبانی است. به همین دلیل این حمله صورت گرفت.

TS Singdev درخواست اقدام کرده بود

در این حادثه ، TS Singdev از پلیس خواسته بود که مطابق قانون وارد عمل شود. سیندئو گفته بود که پلیس باید علیه کسانی که این حوادث را مرتکب شده اند اقدامات قانونی انجام دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید