واکسیناسیون فلج اطفال ضربه ای: 12 کودک در ماهاراشترا به جای قطره فلج اطفال ضد عفونی کننده دریافت می کنند

[ad_1]

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط با پیشنهاد 299 with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

در هنگام واکسیناسیون فلج اطفال در روستای Kapsikori در منطقه یاواتمال ماهاراشترا سهل انگاری زیادی صورت گرفت. کارکنان بهداشتی به جای یک قطره فلج اطفال ، به 12 کودک در روستای Kapasikori ضدعفونی کردند که باعث بدتر شدن وضعیت کودکان شد. وی پس از شکایت از استفراغ و ناراحتی در بیمارستان منطقه بستری شد. همه کودکان زیر پنج سال نیستند. وضعیت او پایدار است. تیم پزشکان آنها را تماشا می کنند. سری کریشنا پنچال ، مدیرعامل Zilla Parishad ، این اطلاعات را ارائه داده است.

سری کریشنا پنچال گفت که پزشکان مرکز بهداشت اولیه در بنبورا ، یک کارگر آنگنوادی و یک کارگر ASHA به دلیل تهیه مواد ضد عفونی کننده به کودکان به جای فلج اطفال ، برداشته شده اند. تحقیقات از این سه نفر آغاز شده است. در همان زمان ، کیشور تیواری ، مددکار اجتماعی منطقه گفت که او با راجش توپ وزیر بهداشت دیدار خواهد کرد و خواستار برخورد سختگیرانه با عاملان این جنایت است.

اینکه آیا کارکنان آموزش دیده اند یا خیر ، مورد بررسی قرار می گیرد
رئیس اجرایی شریکریشنا پنچال گفت که این یک سهل انگاری بزرگ است. بطری های واکسن فلج اطفال از مربع هایی با نمایشگر ویروس تشکیل شده است. رنگ خاصی دارند. شکل خاص در چنین شرایطی ، چگونگی این سهل انگاری ، نحوه مستی ضد عفونی کننده به جای یک قطره فلج اطفال بررسی خواهد شد. همچنین مشخص خواهد شد که آیا کارکنان آموزش دهنده کودکان آموزش دیده اند یا خیر. گردآورنده منطقه M. Devendra گفت كه اقدامات سختگیرانه ای علیه افراد مسئول انجام خواهد شد.

این حادثه روز یکشنبه است. پس از وخیم شدن سلامتی کودکان ، روز بعد ، دوشنبه ، به تیم فلج اطفال اطلاع داده شد ، پس از آن آنها به اشتباه خود پی بردند و برای بار دوم به آنها داروی فلج اطفال دادند. کودکان بیمار تعمید می یابند – گیرام گدام ، یوگاشری گدام ، تانوج گدم ، خشن مشرام ، ودانتا مشرام ، ردیکا مشرام ، پراچی مشرام ، ماهی مشرام ، نیشا مشرام ، آستا مشرام و باهوانا آرک.

توضیح اینکه هند بدون فلج اطفال اعلام شده است. 10 سال است که مورد جدیدی در کشور رخ نداده است. آخرین مورد در 13 ژانویه 2011 است. با این حال ، همچنان که موارد پولیو در همسایگان پاکستان و افغانستان اتفاق می افتد ، هوشیاری همچنان ادامه دارد. بنابراین ، رئیس جمهور Ram Nat Kovind یک کمپین ملی فلج اطفال را برای سال 2021 آغاز کرد و در 30 ژانویه قطره فلج اطفال را برای کودکان زیر پنج سال در Rashtrapati Bhavan تغذیه کرد.

به طور انتزاعی

  • در ماهاراشترا به جای قطره فلج اطفال باید ضد عفونی کننده به کودکان داده شود
  • 12 کودک پس از وخیم شدن در بیمارستان بستری شدند

با جزئیات

در هنگام واکسیناسیون فلج اطفال در روستای Kapsikori در منطقه یاوتمال Maharashtra سهل انگاری شدیدی صورت گرفت. کارکنان بهداشتی به جای یک قطره فلج اطفال ، به 12 کودک در روستای Kapasikori ضدعفونی کردند که باعث بدتر شدن وضعیت کودکان شد. وی پس از شکایت از استفراغ و ناراحتی در بیمارستان منطقه بستری شد. همه کودکان زیر پنج سال نیستند. وضعیت او پایدار است. تیم پزشکان آنها را تماشا می کنند. سری کریشنا پنچال ، مدیرعامل Zilla Parishad ، این اطلاعات را ارائه داده است.

سری کریشنا پنچال گفت که پزشکان مرکز بهداشت اولیه بهانبورا ، یک کارگر آنگنوادی و یک کارگر ASHA به دلیل تهیه مواد ضد عفونی کننده به کودکان به جای فلج اطفال ، برداشته شده اند. تحقیقات درباره این سه نفر صادر شده است. کیشوره تیواری ، مددکار اجتماعی منطقه گفت که او با راجش توپ وزیر بهداشت دیدار خواهد کرد و خواستار برخورد سخت با عاملان این جنایت است.

اینکه آیا کارکنان آموزش دیده اند یا خیر ، مورد بررسی قرار می گیرد

رئیس اجرایی شریکریشنا پنچال گفت که این یک سهل انگاری بزرگ است. بطری های واکسن فلج اطفال از مربع هایی با نمایشگر ویروس تشکیل شده است. رنگ خاصی دارند. شکل خاص در چنین شرایطی ، چگونگی وقوع این سهل انگاری ، چگونگی نوشیدن ضد عفونی کننده به جای یک قطره فلج اطفال بررسی خواهد شد. همچنین مشخص خواهد شد که آیا به پرسنلی که به کودکان آموزش می دهند دارو داده شده است یا خیر. گردآورنده منطقه M. Devendra گفت كه اقدامات سختگیرانه ای علیه افراد مسئول انجام خواهد شد.

ادامه مطلب

خطا پس از یک روز متوجه شد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید