واکسیناسیون در هند: شرکت های هواپیمایی در مورد خطر یخ خشک در هنگام واکسن هشدار دادند – واکسیناسیون در هند: DGCA به شرکت های هواپیمایی در مورد خطر یخ خشک در هنگام واکسن هشدار می دهد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در شنبه ، 09 ژانویه 2021 ، 01:26 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) روز جمعه دستورالعمل هایی را برای کلیه شرکت های هواپیمایی که قصد دارند واکسن های Kovid-19 بسته بندی شده در “یخ خشک” را به مناطق مختلف کشور تحویل دهند ، صادر کرد. در هنگام تحویل واکسن از هواپیما ، تهدید یخ خشک نیز هشدار داده شد ، به عنوان مثال. یخ خشک

DGCA اقدامات ایمنی و شرایط لازم برای این کار را بیان کرد. DGCA خاطرنشان كرد كه اگر واكسن های بسته بندی شده در یخ خشك به “كابین مسافر” هواپیما منتقل شوند ، اعضای خدمه پرواز باید برای مقابله با خطرات و خطرات حمل و نقل ، آموزش های لازم را ببینند. .

در گروه “کالاهای خطرناک” است
DGCA گفت یخ خشک در دمای بالاتر از “-78 درجه سانتیگراد” در فشار جوی طبیعی به دی اکسید کربن تبدیل می شود و توسط سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی (ICAO) به عنوان “کالای خطرناک” طبقه بندی می شود.

DGCA گفت: “تمام اپراتورهایی كه در حمل واكسنهای Kovid-19 بسته بندی شده در یخ خشك فعالیت می كنند ، از حداكثر كیفیت یخ خشك قابل ذخیره در محفظه بار یا برای همه نوع عملیات بار اطمینان حاصل می كنند. قابل حمل در عرشه (کابین مسافر). این کشور در حال آماده سازی برای واکسیناسیون با Kovid-19 است و دومین تمرین ملی برای این در 8 ژانویه برگزار شد.

اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) روز جمعه رهنمودهایی را برای کلیه شرکتهای هواپیمایی که قصد دارند واکسنهای Kovid-19 بسته بندی شده در “یخ خشک” را به مناطق مختلف کشور تحویل دهند ، صادر کرد. در هنگام تهیه واکسن از هواپیما ، تهدید یخ خشک نیز هشدار داده شد ، به عنوان مثال. یخ خشک

DGCA اقدامات ایمنی و شرایط لازم را برای این کار بیان کرد. DGCA خاطرنشان كرد: اگر واكسن های بسته بندی شده در یخ خشك به “كابین مسافر” هواپیما منتقل شوند ، اعضای خدمه پرواز باید برای مقابله با خطرات و خطرات حمل و نقل ، آموزش های لازم را ببینند. .

در گروه “کالاهای خطرناک” است

DGCA گفت یخ خشک در دمای بالاتر از “-78 درجه سانتیگراد” در فشار جوی طبیعی به دی اکسید کربن تبدیل می شود و توسط سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی (ICAO) به عنوان “کالای خطرناک” طبقه بندی می شود.

DGCA گفت ، “تمام اپراتورهایی كه در حمل و نقل واكسن های Kovid-19 بسته بندی شده در یخ خشك مشاركت دارند ، از حداكثر كیفیت یخ خشك قابل ذخیره در محفظه بار یا انواع عملیات بار اطمینان خواهند داشت. قابل حمل در عرشه (کابین مسافر). این کشور در حال آماده سازی برای واکسیناسیون با Kovid-19 است و دومین تمرین ملی برای این در 8 ژانویه برگزار شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید