واکسن Covid Coonvirus Harshvardhan می گوید که بازخورد خشک خشک بررسی های آماده شده است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده ، پنجشنبه ، 07 ژانویه 2021 15:20 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

دولت مرکزی استفاده فوری از کوویشیلد و کوواکسین را برای مقابله با ویروس کرونا در کشور تصویب کرده است. در همان زمان ، منابع دولتی ادعا می کنند که انتقال واکسن Kovid-19 امروز یا فردا آغاز می شود. دولت همچنین به هواپیماهای مسافربری اجازه انتقال واکسن را داد. علاوه بر این ، وزیر بهداشت اتحادیه ، دکتر هرشد ودهان گفت که فردا در 33 کشور و سرزمین های اتحادیه های کارگری یک اجرای خشک (تمرین) خواهد بود.

هواپیماهای مسافربری مجوز حمل واکسن را دریافت کرده اند
حمل واکسن Kovid-19 امروز یا فردا آغاز می شود. دولت حمل واکسن به هواپیماهای مسافربری را مجاز دانسته است. پونا مرکز مرکزی خواهد بود که واکسن از آنجا توزیع می شود. 41 مقصد در سراسر کشور برای تحویل واکسن نهایی شده است. دهلی و کارنال برای شمال هند مینی هاب ساخته می شوند. کلکته مرکز منطقه شرقی خواهد بود ، و یک مرکز برای شمال شرقی خواهد بود. چنای و حیدرآباد برای هند جنوبی معرفی می شوند. این اطلاعات توسط منابع دولتی ارائه شده است.

33 کشور و سرزمین های متحد خشک خواهد شد
وزیر بهداشت دکتر هارد ودان روز پنجشنبه از طریق ویدئو کنفرانس در مورد دوره خشک واکسن تاج با وزرای بهداشت از همه ایالت ها و سرزمین های اتحادیه های صنفی ملاقات کرد و وی پاسخ به عملکرد خشک واکسن Kovid را بررسی کرد. وزیر بهداشت گفت که ما براساس بازخورد اصلاحاتی انجام داده ایم. خشکبار از روز جمعه در 33 ایالت و سرزمین های اتحادیه برگزار می شود.

همچنین بخوانید – بروزرسانی ویروس کرونا در هند: افزایش موارد روزانه تاج ، 20346 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته

دکتر سخت وردان گفت: “اخیراً ، افزایش شدید ویروس کرونا در ماهاراشترا ، کرالا و چاتیسگره افزایش یافته است. او به ما هشدار می دهد که اقدامات احتیاطی را فراموش نکنیم و به مبارزه با Kovid-19 ادامه دهیم.

وزیر بهداشت با ارائه اطلاعاتی درباره در دسترس بودن واکسن های دارای تاج ، گفت که واکسن های Kovid-19 “Kovishield” و “Kovaxin” در آستانه در دسترس بودن در کشور هستند. تلاش ما این است که اطمینان حاصل کنیم واکسن به نفر آخر منتقل می شود. “

دولت مرکزی استفاده فوری از کوویشیلد و کوواکسین را برای مبارزه با ویروس کرونا در کشور تصویب کرده است. در همان زمان ، منابع دولتی می گویند که انتقال واکسن Kovid-19 امروز یا فردا آغاز می شود. دولت همچنین به هواپیماهای مسافربری اجازه انتقال واکسن را داد. علاوه بر این ، وزیر بهداشت اتحادیه ، دکتر هارد وردان گفت که یک تمرین خشک فردا در 33 کشور و سرزمین های اتحادیه کارگری برگزار می شود.

هواپیماهای مسافربری مجوز حمل واکسن را دریافت کرده اند

حمل واکسن Kovid-19 امروز یا فردا آغاز می شود. دولت حمل واکسن به هواپیماهای مسافربری را مجاز دانسته است. پونا مرکز مرکزی خواهد بود که از آنجا واکسن ها توزیع می شود. 41 مقصد در سراسر کشور برای تحویل واکسن نهایی شده است. دهلی و کارنال برای شمال هند مینی هاب ساخته می شوند. کلکته مرکز منطقه شرقی خواهد بود ، و یک مرکز برای شمال شرقی خواهد بود. چنای و حیدرآباد برای هند جنوبی نامزد می شوند. این اطلاعات توسط منابع دولتی ارائه شده است.

33 کشور و سرزمین های متحد خشک خواهد شد

وزیر بهداشت دکتر هارد ودان روز پنجشنبه از طریق ویدئو کنفرانس در مورد دوره خشک واکسن تاج با وزرای بهداشت از همه ایالت ها و سرزمین های اتحادیه های کارگری دیدار و وی واکنش خشک واکسن Kovid را بررسی کرد. وزیر بهداشت گفت ما براساس بازخورد اصلاحاتی انجام داده ایم. خشکبار از روز جمعه در 33 ایالت و سرزمین های اتحادیه برگزار می شود.

همچنین بخوانید – به روزرسانی ویروس کرونا در هند: افزایش موارد روزانه تاج ، 20346 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته

دکتر هارشروردان گفت: “اخیراً ، افزایش ناگهانی شیوع ویروس های تاج در ماهاراشترا ، کرالا و چاتیسگره وجود دارد. او به ما هشدار می دهد که اقدامات احتیاطی را فراموش نکنیم و به مبارزه با Kovid-19 ادامه دهیم.

وزیر بهداشت با ارائه اطلاعاتی درباره در دسترس بودن واکسن های دارای تاج ، گفت که واکسن های Kovid-19 “Kovishield” و “Kovaxin” در آستانه در دسترس بودن در کشور هستند. تلاش ما این است که اطمینان حاصل کنیم واکسن به نفر آخر منتقل می شود. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید