واکسن ویروس کرونا برای جنگ Bharat Biotechnology Chirman در سی آدار پوناوالا Cobbled covacxe Randeep Guleria – اختلاف واکسن: رئیس بیوتکنولوژی عصبانیت سرم را برای گفتن آب کوواکسین عجله می کند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در سه شنبه ، 05 ژانویه 2021 09:05 IST

دکتر کریشنا ایلا ، رئیس بهارات Biotech بهار (فایل عکس)
– عکس: توییتر

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

هند استفاده اضطراری از دو واکسن برای مبارزه با اپیدمی کرونا ویروس را تأیید کرده است. در همین حال ، دکتر کریشنا ایلا ، بنیانگذار و رئیس جمهور بهارات Biotech روز دوشنبه از کسانی که سرعت تصویب توسط سازمان اضطراری (EUA) به کوواکسین را زیر سوال می برند انتقاد کرد. وی از مردم خواست این موضوع را سیاسی نکنند و گفت: ما حق هیچ گونه انتقادی را نداریم.

ایلا بدون نام بردن از Adar Poonavala ، مدیر اجرایی موسسه سرم در هند گفت: “ما 200 درصد آزمایش بالینی صادقانه انجام داده ایم و با این حال مورد انتقاد قرار می گیریم. اگر اشتباه می کنم به من بگو برخی از شرکت ها ما (واکسن های خود) را به عنوان “آب” توصیف کرده اند. من می خواهم آن را انکار کنم. ما دانشمند هستیم کوواکسین نسخه پشتیبان نیست. این واکسن توسط برخی افراد سیاسی شده است. هیچ سیاستی در این مورد وجود ندارد.

پوناوالا روز یکشنبه در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که فقط سه واکسن اثبات شده است – Pfizer ، Moderna و Oxford-AstraZeneca ، و بقیه به سادگی “مانند آب” ایمن هستند. ایلا گفت که ایالات متحده و اروپا از پذیرش داده های آزمایشات واکسن AstraZeneca-Oxford در انگلیس امتناع کرده اند زیرا “صحیح” نبوده اند ، اما هیچکس اطلاعات آکسفورد را زیر سوال نبرد.

همچنین بخوانید – دولت یک واکسن تاج برای 200 روپیه دریافت می کند ، چقدر باید پرداخت کنید اینجا بخوانید

رئیس بیوتکنولوژی ادعا می کند که در جریان آزمایش واکسن AstraZeneca-Oxford ، داوطلبان قبل از شلیک ، پاراستامول دریافت کرده اند و اگر شرکت آنها اقدام مشابهی انجام دهد ، توسط تنظیم کننده های هند متوقف می شود. وی گفت: ما به داوطلبان پاراستامول ندادیم ، بنابراین هرگونه عارضه جانبی 100 درصد است ، چه خوب باشد و چه بد. در زمان واقعی ضبط می شود. “

نه تنها این ، ایلا همچنین مدیر AIIMS را از دهلی Randip Guleria خطاب کرد. در حقیقت ، گولریا روز یکشنبه اظهار داشت که کوواسین می تواند پشتیبان واکسن های دیگر باشد. بنیانگذار بیوتکنولوژی گفت: این واکسن است. این یک نسخه پشتیبان نیست. افراد باید قبل از بیان چنین اظهاراتی پاسخگو باشند. ”

او ادعا می کند که کواکسین در مجلات بین المللی نظرات بیشتری از Pfizer دریافت کرده است. ایلا گفت: “ما همه (داده ها) را شفاف نگه می داریم. ما آن را به هر کمیته ارائه کردیم و سپس تأیید کردیم.

هند استفاده اضطراری از دو واکسن برای مبارزه با اپیدمی کرونا ویروس را تأیید کرده است. در همین حال ، دکتر کریشنا ایلا ، بنیانگذار و رئیس Bharat Biotech ، روز دوشنبه از کسانی که سرعت تصویب Coaxin توسط EUA را زیر سوال می برند انتقاد کرد. وی از مردم خواست این موضوع را سیاسی نکنند و گفت: ما حق هیچ گونه انتقادی را نداریم.

ایلا بدون ذکر نام Adar Poonavala ، مدیر اجرایی موسسه سرم در هند گفت: “ما 200 درصد آزمایش بالینی منصفانه انجام داده ایم و هنوز هم مورد انتقاد قرار می گیریم. اگر اشتباه می کنم به من بگو برخی از شرکت ها ما (واکسن های خود) را به عنوان “آب” توصیف کرده اند. من می خواهم آن را انکار کنم. ما دانشمند هستیم کوواکسین نسخه پشتیبان نیست. این واکسن توسط برخی افراد سیاسی شده است. هیچ سیاستی در مورد این موضوع نباید وجود داشته باشد.

پوناوالا روز یکشنبه در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که فقط سه واکسن اثبات شده است – Pfizer ، Moderna و Oxford-AstraZeneca ، و بقیه به راحتی “مانند آب” ایمن هستند. ایلا گفت که ایالات متحده و اروپا از پذیرش داده های آزمایشات واکسن AstraZeneca-Oxford انگلیس امتناع کرده اند زیرا “صحیح” نبوده اند ، اما کسی داده های آکسفورد را زیر سوال نبرد.

همچنین بخوانید – دولت یک واکسن تاج برای 200 روپیه دریافت می کند ، چقدر باید پرداخت کنید اینجا بخوانید

رئیس بیوتکنولوژی ادعا می کند که در جریان آزمایش واکسن AstraZeneca-Oxford ، داوطلبان قبل از شلیک ، پاراستامول دریافت کرده اند و اگر شرکت آنها اقدام مشابهی انجام دهد ، توسط تنظیم کننده های هند متوقف می شود. وی گفت: ما به داوطلبان پاراستامول ندادیم ، بنابراین هرگونه عارضه جانبی چه خوب و چه بد 100 درصد است. در زمان واقعی ضبط می شود. ”

نه تنها این ، ایلا همچنین مدیر AIIMS را از دهلی رندیپ گولریا خطاب کرد. در حقیقت ، گولریا روز یکشنبه اظهار داشت که کوواسین می تواند پشتیبان واکسن های دیگر باشد. بنیانگذار بیوتکنولوژی گفت: این واکسن است. این یک نسخه پشتیبان نیست. افراد باید قبل از بیان چنین اظهاراتی پاسخگو باشند. ”

او ادعا می کند که کواکسین در مجلات بین المللی نظرات بیشتری از Pfizer دریافت کرده است. ایلا گفت: “ما همه (داده ها) را به روشی شفاف ذخیره می کنیم. ما آن را به هر کمیته ارائه دادیم و سپس تأیید کردیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید