هواپیمای اندونزیایی پس از پرواز از جاکارتا با 62 فروند سقوط کرد ، هواپیمای سریوجایا 182 ، اتصال گمشده – سقوط اتصال اندونزی: امدادگران بقایای بدن و پارچه را از دریای جاوا خارج کردند

[ad_1]

دفتر جهانی ، عمار اوجالا ، جاکارتا.
به روز شده در 10 ژانویه 2021 08:40 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

هواپیمای Srivijaya Air پس از پرواز از جاکارتا ، پایتخت اندونزی به دریا سقوط کرد. این هواپیما 62 مسافر را حمل می کند. عملیات نجات برای جستجوی هواپیما آغاز شده است. یک روز پس از سقوط هواپیما ، تیم های نجات اندونزی یک بدن و لباس را از دریای جاوه بیرون کشیدند. آسوشیتدپرس این اطلاعات را روز یکشنبه ارائه داد.

طبق اطلاعات ، هواپیما از پایتخت جاکارتا به پونتیاناک در حرکت بود. شماره پرواز SJ182 حدود 15.6 ساعت انجام شد و در ساعت 14.40 ارتباط خود را با کنترل ترافیک هوایی (ATC) قطع کرد.منابع ادعا می کنند که تیم امداد و نجات آوارهایی را در دریا پیدا کردند. اگرچه این لاشه هواپیماها متعلق به این هواپیما است اما تایید رسمی نشده است. گفته می شود که بوئینگ 737-500 که مسافر جابجا می کند حدود 27 سال قدمت داشته است. این هواپیما همچنین بسیار قدیمی تر از خط هوایی بوئینگ 737 مکس بود که در سال 2018 در جاکارتا سقوط کرد.

وزیر حمل و نقل اندونزی ، بودی کارایا گفت که هواپیما 62 نفر از جمله ده کودک از جمله 12 خدمه را حامل بود. باگوس پوروهیتو ، رئیس آژانس جستجو و نجات کشور در باسارناس ، گفت که حدود 50 تیم در عملیات جستجو تحت فشار قرار گرفته اند. در همان زمان ، سخنگوی شرکت گفت که ما از نزدیک وضعیت را کنترل می کنیم و اطلاعات مربوط به پرواز را جمع می کنیم. در همین حال رسانه های محلی با استناد به صیادان ادعا می کنند لاشه هواپیمای شمال جاکارتا را پیدا کرده اند. در همین حال ، فرمانده ناو گارد ساحلی تریسولا ، کاپیتان اکو سوریا هادی ، همچنین گفت که اعضای بدن و آوار در دریا دیده می شود.

حوادث قبلی
قابل توجه است که در اکتبر 2018 ، تنها چند دقیقه پس از پرواز از جاکارتا ، یک بوئینگ 737 مکس 8 Lion Air به دریای جاوا سقوط کرد و منجر به کشته شدن 189 سرنشین شد. این هواپیما که روز شنبه مفقود شد ، به سیستم کنترل پرواز خودکار مجهز نبود که دلیل اصلی سقوط هواپیمای Lion Air بود. Srivijay Air از ارزانترین خدمات پرواز در اندونزی است که ده ها پرواز داخلی و خارجی را انجام می دهد.

هواپیمای Srivijaya Air پس از پرواز از جاکارتا ، پایتخت اندونزی به دریا سقوط کرد. این هواپیما 62 مسافر را حمل می کند. عملیات نجات برای جستجوی هواپیما آغاز شده است. یک روز پس از سقوط هواپیما ، تیم های نجات اندونزی جسد و لباس را از دریای جاوه بیرون کشیدند. آسوشیتدپرس این اطلاعات را روز یکشنبه ارائه داد.

طبق اطلاعات ، هواپیما از پایتخت جاکارتا به پونتیاناک در حرکت بود. پرواز شماره SJ182 حدود 15.6 ساعت انجام شد و در ساعت 14.40 ارتباط خود را با کنترل ترافیک هوایی (ATC) قطع کرد.منابع ادعا می کنند که تیم امداد و نجات در دریا بقایایی پیدا کردند. اگرچه این لاشه هواپیما متعلق به این هواپیما است اما تایید رسمی نشده است. گفته می شود که بوئینگ 737-500 که مسافر جابجا می کند حدود 27 سال قدمت داشته است. این بسیار قدیمی تر از خط هوایی بوئینگ 737 مکس بود که در سال 2018 در جاکارتا سقوط کرد.

وزیر حمل و نقل اندونزی ، بودی کارایا گفت که هواپیما 62 نفر از جمله ده کودک از جمله 12 خدمه را حامل بود. باگوس پوروهیتو ، رئیس آژانس جستجو و نجات کشور در باسارناس ، گفت که حدود 50 تیم در عملیات جستجو تحت فشار قرار گرفته اند. در همان زمان ، سخنگوی شرکت گفت که ما از نزدیک وضعیت را کنترل می کنیم و اطلاعات مربوط به پرواز را جمع آوری می کنیم. در همین حال ، رسانه های محلی می گویند که آنها لاشه هواپیما را به نقل از ماهیگیران در شمال جاکارتا پیدا کردند. در همین حال ، فرمانده ناو گارد ساحلی تریسولا ، کاپیتان اکو سوریا هادی ، همچنین گفت که اعضای بدن و آوار در دریا دیده می شود.

حوادث قبلی

قابل توجه است که در اکتبر 2018 ، تنها چند دقیقه پس از پرواز از جاکارتا ، یک بوئینگ 737 مکس 8 Lion Air به دریای جاوا سقوط کرد و منجر به کشته شدن 189 سرنشین شد. این هواپیما که روز شنبه مفقود شد ، به سیستم کنترل پرواز خودکار مجهز نبود ، که عامل اصلی سقوط هواپیمای Lion Air بود. Srivijay Air یکی از ارزان ترین خدمات پرواز در اندونزی است که ده ها پرواز داخلی و خارجی را انجام می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید