هنوز خرید تخفیفی در این کشور به نام “جاب جاب فول خیله” و ششی کاپور وجود دارد.

[ad_1]
تخفیف خرید هنوز در این کشور به نام “جاب جاب فول خیله” و ششی کاپور ارائه می شود. پادکست سرگرمی

برای تجربه بهتر ، به تنظیمات خود بروید و حالت بالا را انتخاب کنید.

وقتی گلها شکوفا می شوند


بازی

3:50

دوستان بالیوود ، امروز در مورد یک فیلم هندی 55 ساله صحبت می کنیم که هنوز در یک کشور نمایش داده می شود … مغازه ها به کسانی که به شهر قهرمان فیلم تعلق دارند ، تخفیف می دهند. مانند متن متن مسیر موفقیت و Laxmikant Pyarelal به عنوان دستیار به موسیقی … اجازه دهید زمان زیادی را از دست ندهیم و نام این فیلم را بگوییم … ما در مورد فیلم اکران شده در سال 1965 صحبت می کنیم ، زمانی که- Jab Phool خیله کی … موسیقی ملودیک ، داستان عاشقانه و جفت شدن شاشی کاپور ناندا همه را با این فیلم مجذوب کرد. اجازه دهید امروز در مورد برخی از داستانهای جالب مربوط به این فیلم برای شما بگوییم … ادامه مطلب

هنوز خرید تخفیفی در این کشور به نام “جاب جاب فول خیله” و ششی کاپور وجود دارد.

ایکس

همه 57 قسمت

وقتی گلها شکوفا می شوند

دوستان بالیوود ، امروز در مورد یک فیلم هندی 55 ساله صحبت می کنیم که هنوز در یک کشور نمایش داده می شود … مغازه ها به کسانی که به شهر قهرمان فیلم تعلق دارند ، تخفیف می دهند. مانند متن متن مسیر موفقیت و Laxmikant Pyarelal به عنوان دستیار به موسیقی … اجازه دهید زمان زیادی را از دست ندهیم و نام این فیلم را بگوییم … ما در مورد فیلم اکران شده در سال 1965 صحبت می کنیم ، زمانی که- Jab Phool خیله کی … موسیقی ملودیک ، داستان عاشقانه و جفت شدن شاشی کاپور ناندا همه را مجذوب این فیلم کرد. اجازه دهید امروز چند مورد از داستانهای جالب مربوط به این فیلم را برای شما بازگو کنیم.

بهارات بوشان

بهارات بوشان یکی از بهترین بازیگران سینمای هندی است. او در دهه 50 قرن گذشته قلب قلب های جوان بود. بازیگران باسابقه ای چون راج کاپور ، دیو آناند و دیلیپ کومار تحت سلطه آن بودند ، اما بوشان همچنان موفق به یافتن طاقچه ای شد. او در کارنامه کاری خود حدود 30 فیلم ساخته است که از بین آنها بایجو باورا ، آناندامانت ، میرزا غالیب و مود مودکه نا دخ بهترین فیلم های سینمای هندی محسوب می شوند. اما زندگی او اثبات این بود که شهرت و محبوبیت کوتاه مدت است ، زیرا بعدها یک ستاره خوب مانند او مجبور شد نقش های کوچکی در فیلم ها بازی کند. زمان آن فرا رسید که او پای را روشن کرد.

مینا کوماری

مینا بازیگر زن ملکه تراژدی در صنعت فیلم لقب گرفته است. مینا کوماری ، که صفحه نمایش را کنترل می کرد ، نمی توانست در تمام عمر عشق دریافت کند. مینا کوماری همیشه به عنوان یک هنرپیشه ، خواننده و شاعر بسیار زیبا از او یاد می شود. داستانهای معروف زیادی درباره مینا کوماری وجود دارد. از کودکی تا سفر به سینما ، از عشق به زندگی زناشویی و اعتیاد به الکل ، مینا کوماری در زندگی خود رنج های زیادی کشید.

فیلم ها

یک دوره 70-80 ساله در سینمای هندی وجود داشت ، زمانی که اشرار در کنار قهرمانان نقش مهمی ایفا کردند. در همان زمان ، بیندو بازیگر وارد شد و پس از دیدن او ، هویت خود را ساخت. خون آشام های زیادی در سینمای هندی وجود داشت ، که سالها توسط افرادی با یک شخصیت یا آهنگ به یاد می آید و همچنان باقی خواهد ماند. یکی از این vamp ها bindu است ، یعنی “مونا عزیزم.”

راهنما

امروز در مورد مدیریت فیلم صحبت خواهیم کرد … مدیریت به عنوان شاهکار فیلمهای هندی در نظر گرفته می شود و نسخه انگلیسی آن نیز 42 سال پس از اکران در سال 2007 در کن سر و صدا کرد … اگرچه نسخه انگلیسی آن منتشر شد پس از انتشار مو در حالی که تد دانیلوسکی کارگردان نیز صحنه برهنه ای از وحیده رحمان را در این فیلم قرار می دهد که روی بدنه دوتایی فیلمبرداری شده است. بازیگری از هر نظر تاریخ می آفریند.

بالیوود

دوستان ، امروز در مورد آن فیلم بالیوودی صحبت می کنیم ، که برای اولین بار در خارج از کشور فیلمبرداری شد … این فیلم اولین طولانی ترین فیلم کشور بود. زمانی بود که تهیه کنندگان و کارگردانان ترجیح می دادند در کشور فیلم بسازند بودجه کم. … فیلم سنگم راج کاپور در سال 1964 اولین فیلمی بود که در خارج از کشور در هند ساخته شد. نه تنها این … سنگام اولین فیلم طولانی کشور شد که 238 دقیقه طول کشید ، یعنی. حدود چهار ساعت …

بدرالدین جمال الدین

امروز ما در مورد هنرمند و کمدین معروف زمان خود جانی واکر صحبت خواهیم کرد … اگرچه نام اصلی او بدرالدین جمال الدین کازی بود … جانی واکر در میان معدود کمدین های تاریخ سینمای هندی به یادگار مانده است. او با کمدی خود در بسیاری از فیلم های بزرگ بالیوود قلب تماشاگران را به دست آورد. هنر گفتگوی او با ابروهای بالا و لبخند عجیبش او را از دیگران متمایز می کند … او در حدود 300 فیلم بازی کرد … بنابراین بیایید سفر یک عمر را آغاز کنیم …

خون آشام

دوستان ، امروز ما در مورد ساسیکالا ، بازیگر معروف زمان خود صحبت می کنیم … به محض شنیدن نام ساسیکالا ، تصویری از یک زن بد را می بینید که در فیلم ها نقش یک خون آشام را بازی می کرد … اما آیا شما بدانید که ساسیکالا او آنطور که روی صفحه ظاهر شده بود نبود … در زندگی واقعی ، او بسیار ملایم ، نرم زبان و مهربان بود.

محمد رفیع

دوستان ، امروز در مورد خواننده بزرگ محمد رفیع صحبت خواهیم کرد … او خواهد گفت که فرزندانش او را دوست ندارند و چگونه در 13 سالگی به دنیا آمد و چرا چهار سال با لاتا منگشکار نمی خواند گایا … رفیع سحاب اولین استراحت خود را در فیلم پنجابی “گولبالوچ” دریافت کرد. نوشاد و حسین لن باگاترم استعداد رفیع را تشخیص می دهند و خیام در فیلم بیوی برای او می خواند.

آشا پره

دوستان ، امروز ما در مورد آشا پره ، بازیگر معروف و زیبای زمان خود صحبت می کنیم … نحوه ظاهر شدن او در فیلم ها … که بازیگر همکارش عمویش را صدا کرد و عاشق او شد که تا آخر عمر با او ازدواج نکرد. .. شروع کنیم او در بدو تولد متولد شد. آشا پاره در 2 اکتبر 1942 در گجرات به دنیا آمد. شروع کرد به دادن …

انتخابات

© 2020-21 Amar Ujala Limited

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید