هند اولین کشور در جهان است که همزمان دو واکسن علیه تاج را تأیید می کند – دولت گفت: هند اولین کشور در جهان است که همزمان دو واکسن را تصویب می کند – “110٪ ایمن”

[ad_1]

انتظار برای واکسن Kovid-19 برای مبارزه با اپیدمی به پایان رسیده است. کنترل کننده داروی هند ، DCGI VG Somani ، استفاده اضطراری از دو واکسن موضعی Kovid-19 را در روز یکشنبه تصویب کرد.

DCGI گفت که “کوویشیلد” از انستیتوی سرم در هند و “کوواکسین” از بهارات بیوتک به طور همزمان تأیید شده اند. این امر هند را به عنوان اولین کشور در جهان تصویب کرد که همزمان دو واکسن را تصویب می کند.

ژنرال کنترل داروی هند VG سومانی گفت که م Indiaسسه ​​محصولات هندی سرم هند و واکسن Bharat Biotech می توانند در دمای دو تا هشت درجه ذخیره شوند. هر دو واکسن مجاز به استفاده محدود در موارد اضطراری هستند. نخست وزیر پس از تأیید استفاده اضطراری از دو واکسن محلی ، در توییتر نوشت و به دانشمندان هندی تبریک گفت.

وی از رزمندگان ولیعهد ، از جمله پزشکان ، کارمندان بهداشت ، دانشمندان ، پلیس و پیراپزشکان تشکر کرد. DCGI با تصویب انستیتوی سرم و واکسن های بهارات Biotech در هند ، زمینه را برای کشوری سالم و بدون تاج هموار کرد. تبریک به هند. تبریک به دانشمندان سخت کوش ما. هر هندی افتخار می کند که دو واکسنی که برای استفاده اضطراری تأیید شده اند در هند ساخته شده است. تمایل دانشمندان ما نشان می دهد که دقت و عطوفت در قلب تحقق رویای هند مستقل است.

این کشور روز یکشنبه پیروزی بزرگی در جنگ علیه ویروس کرونا بدست آورد و همچنین مهر آخر را به کوویشیلد م Instituteسسه سرم و واکسن محلی کواراسین Bovarat Biotech گذاشت. استفاده محدود اورژانسی از این واکسن ها تأیید شده است.

مدیر کل پزشکی هند (DCGI) ، با تکیه بر واکسن ها ، گفت 110٪ آنها بی خطر هستند. این تصمیم به زودی راه را برای بزرگترین کمپین واکسیناسیون جهان در این کشور باز کرد. پس از این تصویب ، جایی که نخست وزیر نارندرا مودی با افتخار آن را گفت ، سازمان بهداشت جهانی از این تصمیم استقبال کرد.

دکتر DCGI دکتر VG سومانی در یک کنفرانس خبری گفت که کوویشیلد و کواکسین بر اساس توصیه های هیئت حق استفاده مشترک در موارد اضطراری را دارند. در همان زمان ، آزمایش مرحله III واکسن Jaikov-D بهداشت و درمان Zius Cadila تأیید شد.

دکتر سومانی در مورد س safetyال ایمنی کوویچیلد و کواکسین در پاسخ به این سوال گفت: “اگر حتی یک نگرانی امنیتی جزئی وجود داشت ، ما هرگز آن را تأیید نمی کردیم.” تنها پس از بررسی کافی ، هیئت کنترل مرکزی مواد مخدر با توصیه های کمیته کارشناس موضوعی واکسن های تاج موافقت کرد. هر دو واکسن کاملاً ایمن بوده و در مواقع اضطراری قابل استفاده هستند. برخی از عوارض جانبی مانند تب ، درد و آلرژی در هر واکسن شایع است.

وی حتی گفت که طبق نتایج کوویشیلد ، تاکنون 70.42٪ موثر بوده است. Kovishield توسط Oxford-AstraZeneca و موسسه سرم در هند ، پونا توسعه داده شد. در همان زمان ، کوواکسین یک واکسن موضعی است که توسط بهارات بیوتک و با همکاری شورای تحقیقات پزشکی هند تولید شده است. دولت مرکزی قصد دارد طی 6 تا 8 ماه آینده حدود 30 کرون در مرحله اول واکسیناسیون واکسینه کند.

شایعات ناتوانی جنسی با واکسن ها بی معنی است
شایعه عدم توانایی افراد در استفاده از این واکسن ها کاملاً بی معنی است. وی گفت ، دو دوز از دو واکسن به عنوان تزریق تزریق می شود. می توان آنها را در دمای 2 تا 8 درجه نگه داشت. در حال حاضر ، شش آزمایش بالینی کرونا ، از جمله کوویشیلد و کواچسین ، در حال حاضر تحت آزمایشات بالینی در هند هستند.

واکسن چقدر ایمن است؟
مشخص شد که کوویشیلد در مطالعات انجام شده بر روی 23،745 نفر موثر است. این آزمایش بر روی 1600 نفر در هند انجام شده است.
.-کوواکسین بر روی 25800 نفر سوم آزمایش خواهد شد. تاکنون 22500 نفر ثبت نام کرده اند. مشخص شد که واکسن در دو آزمایش اول بیش از 60 درصد موثر است.

این شرایط در مورد کوواکسین نیز صدق می کند
Bharat Biotech در حال حاضر تحت آزمایش کووکسین قرار دارد ، بنابراین دولت اجازه استفاده از آن را تحت شرایط خاص داده است. قبل از تجویز دوز کوواکسین ، رضایت ذی نفع الزامی است. جدا از آن ، تمام حقایق مربوط به آزمون باید پر شود. تنها در این صورت است که می توان این واکسن را به انسان داد.

مودی گفت – دانشمندان روح هند مستقلی را نشان داده اند
هر هندی افتخار می کند که این دو واکسن تایید شده در هند ساخته شده است. این نشان دهنده روح جامعه علمی ما برای تحقق رویای هند مستقل است. این هند مستقل که پایه و اساس آن است – مطالعه بهوانتو سوخین: مطالعه سانتو نیرامایا. پس از پاکسازی ، راه رسیدن به یک کشور آزاد تاجگذاری پاک شد. این نقطه عطف جنگ علیه تاج است.-نارندرا مودی ، نخست وزیر

اولین واکسن در هفته های آینده روی شما قرار می گیرد: سرم
سال نو مبارک به همه. تمام خطراتی که انستیتوی سرم برای ذخیره سازی واکسن انجام داد ، در نهایت منجر به نتایج بهتر شد. اولین واکسن هندی Kovid 19 طی هفته های آینده پیش روی شما خواهد بود. کاملا بی خطر و موثر است.-آدار پونوالا ، مدیرعامل ، موسسه سرم

این یک جهش بزرگ برای کشف و توسعه در کشور است: بیوتک
تأیید Kovaxin برای استفاده اضطراری یک جهش بزرگ برای کشف و توسعه محصولات عمده در هند است. این یک لحظه افتخار برای ملت و یک موفقیت بزرگ در توان علمی هند است.-Krishna Ella ، رئیس و مدیر عامل Bharat Biotech

تاج جنگ را تشدید خواهد کرد: WHO
از تصمیم هند استقبال می شود. تصمیم هند در مورد واکسن جنگ با تاج را تشدید خواهد کرد. انتظار می رود که عفونت کوید -19 پس از واکسیناسیون به میزان قابل توجهی کاهش یابد. -دکتر. پونام ختراپال ، مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی (WHO) جنوب شرقی آسیا

اکنون وقت آن است که به تأمین و ذخیره سازی بپردازیم: سخت وردان
اکنون زمان تمرکز بر تأمین و ذخیره سازی است. این باعث افتخار کشور است که ما پس از 11 ماه جنگ به موفقیت های بزرگی دست یافته ایم. تاکنون هند با کمک کارکنان بهداشت و پرسنل خط مقدم جبهه توانسته است بحران کرونر را کنترل کند.دکتر هارث وردهان ، وزیر بهداشت اتحادیه

هند از واکسن بیوتکنولوژی به عنوان پشتیبان استفاده می کند: گولریا
دکتر Randip Guleria ، مدیر AIIMS ، گفت: “هر زمان که به طور ناگهانی موارد تاج افزایش یابد و ما نیاز به واکسیناسیون داشته باشیم ، هند از واکسن های بیوتکنولوژی استفاده خواهد کرد.” از این واکسن می توان به عنوان پشتیبان نیز استفاده کرد. من هنوز مطمئن نیستم که واکسن انستیتوی سرم چقدر موثر خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید