نخست وزیر نارندرا مودی با وزیران ارشد همه کشورها در مورد وضعیت و شیوع Covid19 دیدار می کند – Covid-19: نخست وزیر مودی در گفتگو با سران وزیران ، واکسن ما مقرون به صرفه ترین است

[ad_1]

دیدار نخست وزیر مودی با وزیران ارشد
– عکس: ANI

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

مقدمات کارزار واکسیناسیون ، که از 16 ژانویه در کشور علیه بیماری همه گیر ویروس کرونا آغاز می شود ، که مدتها برای جهانیان یک بحران بود ، ادامه دارد. نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه در این باره با وزیران ارشد همه کشورهای این کشور گفتگو کرد.

در این مدت ، نخست وزیر مودی در مورد وضعیت همه گیر ویروس کرونا در کشورهای مختلف بحث و بررسی کرد و آماده سازی آنها برای واکسیناسیون را بررسی کرد. به ما اطلاع دهید که تنظیم کننده دارو در هند اجازه استفاده اضطراری از دو واکسن (Kovishield و Kovaxine) را داده است.

وی گفت: دو واکسن ویروس کرونا ، که برای استفاده اضطراری توسط تنظیم کننده این کشور تأیید شده اند ، “ساخت هند” هستند. وی گفت چهار واکسن دیگر نیز در دست تولید است. نخست وزیر گفت که واکسن های ما مقرون به صرفه ترین واکسن ها در جهان است.

نخست وزیر مودی گفت که من خوشحالم که در طول بحران کوید با هم کار کردیم ، تصمیمات بلافاصله با حساسیت کامل گرفته شد. در نتیجه ، عفونت عروق کرونر در هند به حدی که در سایر کشورهای جهان گسترش یافته است ، گسترش نیافته است.

نخست وزیر گفت ما باید اطمینان حاصل کنیم که شایعات مربوط به واکسن پخش نمی شود. دیگر نیازی به صحبت در مورد “اگر” و “الاغ” نیست. بسیاری از عناصر شیطنت آمیز می توانند مانع آن شوند. هرگونه تلاش باید با انتقال اطلاعات صحیح به هر شهروند خنثی شود. نهادهای مذهبی و اجتماعی باید کمک کنند.

مودی گفت که از 16 ژانویه بزرگترین کمپین واکسیناسیون در جهان را آغاز خواهیم کرد. حدود سه کارگر بهداشت کرور و کارگران خط مقدم در مرحله اول واکسینه می شوند. در مرحله دوم ، آنها علیه کسانی که بالای 50 سال دارند و زیر 50 سال هستند و از بیماری های جدی رنج می برند ، واکسینه می شوند.

هدف ما واکسیناسیون 300 میلیون نفر طی چند ماه آینده است. وی گفت: بهداشت و کار در همه ایالت ها حدود سه تاج است. در مرحله اول ، دولت های ایالات متحده مجبور نیستند هزینه واکسیناسیون این سه هسته را بپردازند. دولت هند هزینه های واکسیناسیون آنها را متحمل می شود.

وی گفت که دو واکسن ما از همه واکسن های دنیا مقرون به صرفه هستند. وی گفت اگر مجبور باشیم در چنین بحرانی برای واکسن ویروس کرونا به کشورهای دیگر اعتماد کنیم ، در این صورت وضعیت کشور قابل ارزیابی است.

نخست وزیر مودی گفت که دانشمندان ما تمام اقدامات احتیاطی را برای دادن واکسن ایمن به مردم کشور انجام داده اند. قبلاً گفتیم که هر تصمیمی در این زمینه گرفته شود ، به عهده جامعه علمی خواهد بود. وی گفت که این کمپین پس از 60 درصد کار دوباره بررسی خواهد شد.

نخست وزیر در مورد وضعیت آنفلوانزای مرغی گفت که در 9 کشور (کرالا ، راجستان ، هیماچال پرادش ، گجرات ، هاریانا ، اوتار پرادش ، مادیا پرادش ، دهلی و ماهاراشترا) آنفلوانزای مرغی تأیید شده است. وی گفت که وزارت دامداری برای این بحران برنامه عملیاتی تهیه کرده است که باید دنبال شود.

نخست وزیر گفت که من از کل ایالت و دولت محلی می خواهم که هوشیار و هوشیار باشند. وی گفت: در کشورهایی که هنوز آنفلوانزای مرغی نرسیده است ، هوشیاری بسیار مهم است. وی گفت که کنترل شایعات حتی در این بحران بسیار مهم است.

نخست وزیر گفت که تاکنون فقط 25 میلیون نفر در سراسر جهان واکسینه شده اند. ما در چند ماه آینده به هدف ایمن سازی 300 میلیون شهروند خواهیم رسید. هند تقریباً در همه زمینه ها تمرین واکسیناسیون را به پایان رسانده است که یک موفقیت بزرگ است.

وی گفت: افزایش اعتماد عمومی به فعالیت های ما برای مقابله با همه گیری Kovid-19 تأثیر مثبتی بر فعالیت اقتصادی داشته است. نخست وزیر گفت که نماینده مردم در سه جنگجوی کرور کرونا قرار ندارد ، اولین واکسیناسیون پرسنل در جبهه خواهد بود.

به طور انتزاعی

  • جلسه نخست وزیر مودی با همه وزرای ارشد ، بحث در مورد تاج و واکسیناسیون
  • در مرحله اول ، کارگران از جبهه پیشرو واکسن دریافت می کنند ، نماینده عمومی شرکت نمی کند
  • هدف این است که طی چند ماه آینده 300 میلیون نفر واکسینه شوند و یک تمرین موفقیت آمیز به پایان برسد

با جزئیات

مقدمات کارزار واکسیناسیون کشور در 16 ژانویه علیه اپیدمی ویروس کرونا ، که مدتهاست یک بحران جهانی است ، ادامه دارد. نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه در این باره با وزیران ارشد همه کشورهای این کشور گفتگو کرد.

در طی این ، نخست وزیر مودی در مورد وضعیت اپیدمی ویروس کرونا در کشورهای مختلف بحث و بررسی کرد و آماده سازی آنها برای واکسیناسیون را بررسی کرد. به ما اطلاع دهید که تنظیم کننده دارو در هند اجازه استفاده اضطراری از دو واکسن (Kovishield و Kovaxine) را داده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=2L6xDxTffrI

وی گفت: دو واکسن ویروس کرونا ، که برای استفاده اضطراری توسط تنظیم کننده این کشور تأیید شده اند ، “ساخت هند” هستند. وی گفت چهار واکسن دیگر نیز در دست تولید است. نخست وزیر گفت که واکسن های ما مقرون به صرفه ترین واکسن ها در جهان است.

نخست وزیر مودی گفت که من خوشحالم که در طول بحران کوید با هم کار کردیم ، تصمیمات بلافاصله با حساسیت کامل گرفته شد. در نتیجه ، عفونت عروق کرونر در هند به حدی که در سایر کشورهای جهان گسترش یافته است ، گسترش نیافته است.

ادامه مطلب

هیچ شایعه ای وجود ندارد ، مهم نیست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید