ناپدید شدن افسر پلیس در خشونت در پایتخت توسط حامیان ترامپ – پلیس زخمی در تسلیم شدگان خشونت در پارلمان آمریکا ، کشته شدن 5 نفر

[ad_1]

حامیان ترامپ که در خارج از پارلمان آمریکا حرکت می کنند
– عکس: PTI (پرونده)

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

روز چهارشنبه ، یک افسر پلیس مجروح در خشونت در ساختمان کاپیتول (مجلس پارلمان ایالات متحده) ، تظاهرات طرفداران ترامپ ، درگذشت. تعداد قربانیان خشونت اکنون به 5 نفر رسیده است. افسر پلیس ایالات متحده برایان دی سیکنیک روز چهارشنبه در درگیری با معترضان زخمی شد. سیكنیك سپس به دفتر خود بازگشت و در آنجا غش كرد.

پلیس متروپولیتن ایالات متحده (USCP) در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه منتشر شد گفت: “سیکنیک به بیمارستان محلی منتقل شد و در آنجا جان خود را از دست داد”. همچنین گفته می شود که سیکنیک هنگام انجام وظیفه مجروح شد و حدود ساعت 9:30 شب درگذشت. در این بیانیه آمده است كه مرگ سیكنیك توسط اداره پلیس صوفیه ، USCP و آژانسهای فدرال بررسی خواهد شد.

لوید داگت نماینده مجلس ، روز پنجشنبه در توئیتی نوشت: “یک افسر پلیس کاپیتول ایالات متحده که در شورش ها زخمی شد روز گذشته درگذشت. تاکنون پنج نفر در قیام ترامپ جان خود را از دست داده اند. پاسخگویی باید ثابت شود. “حداقل 50 افسر پلیس زخمی شدند که 15 نفر از آنها در حملات خشونت آمیز طرفداران ترامپ در کپیتول به شدت زخمی شدند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده سرانجام خشونت طرفداران خود در ساختمان پایتخت روز چهارشنبه را محکوم کرد و گفت آنها نماینده آمریکا نیستند. ترامپ که از نفس نفس می افتد ، قول داد که از انتقال منظم ، مداوم و روان قدرت به رئیس جمهور منتخب جو بایدن اطمینان حاصل کند.

یک روز زودتر ، ترامپ از هواداران خود خواست که به پایتخت ، جایی که جمعیت مجبور به ورود شدند ، نزدیک شوند. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در یک پیام ویدیویی جدید گفت که ایالات متحده یک کشور مطیع قانون است و خواهد ماند. کاخ سفید این فیلم را برای ترامپ منتشر کرد. روز پنجشنبه در یوتیوب ارسال شد.

یک دادستان ارشد فدرال در واشنگتن گفت “همه گزینه ها در حال بررسی است” برای ایجاد اتهام علیه طرفداران ترامپ که در ساختمان کاپیتول مرتکب خشونت شده اند. مایکل شروین سرپرست وکیل دادگستری از واشنگتن گفت که دادستان ها قصد دارند 15 پرونده جنایی از جمله ورود غیر مجاز ، سرقت اموال را تشکیل دهند و بازرسان مدارک بیشتری را برای اثبات اتهامات مختلف جمع می کنند. وی گفت: “همه این ادعاها در حال بررسی است … ما سعی خواهیم کرد تا آنجا که ممکن است بیشتر ادعاها را ثابت کنیم.” کارشناسان می گویند برخی از اشرار نیز ممکن است به خیانت متهم شوند.

در حمله غیرمنتظره به دموکراسی در ایالات متحده ، هزاران نفر از طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور خارج از کشور ، به ساختمان پایتخت حمله کردند و همچنین با پلیس درگیر شدند. در این مورد ، پلیس بیش از 90 نفر را دستگیر کرده و افراد بیشتری را می توان دستگیر کرد. در واقع ، در سپتامبر سال گذشته ، معاون دادستان کل وقت جفری روزان در یادداشتی به دادستان گفت که آنها ممکن است عاملان را به خیانت متهم کنند. این را وزارت دادگستری در برابر خشونت هایی که پس از حوادث با سیاه پوستان آمریکایی که به دست پلیس کشته شدند ، بیان کرد.

روز چهارشنبه ، یک افسر پلیس که در تظاهرات طرفداران ترامپ در کاپیتول (مجلس نمایندگان ایالات متحده) در خشونت مجروح شد ، درگذشت. تعداد قربانیان خشونت اکنون به 5 نفر رسیده است. افسر پلیس آمریكا برایان دی سیكنیك روز چهارشنبه در درگیری با معترضین زخمی شد. سیكنیك سپس به دفتر خود بازگشت و در آنجا غش كرد.

پلیس کلانشهر ایالات متحده (USCP) در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه منتشر شد ، گفت: “سیکنیک به بیمارستان محلی منتقل شد و در آنجا جان خود را از دست داد”. همچنین گفته می شود که سیکنیک هنگام انجام وظیفه مجروح شد و حدود ساعت 9:30 شب درگذشت. در این بیانیه آمده است که مرگ سیکنیک توسط اداره پلیس صوفیه ، USCP و آژانس های فدرال بررسی خواهد شد.

لوید داگت نماینده مجلس ، روز پنجشنبه در توئیتی نوشت: “یک افسر پلیس کاپیتول ایالات متحده که در شورش ها زخمی شد روز گذشته درگذشت. تاکنون پنج نفر در قیام ترامپ جان خود را از دست داده اند. پاسخگویی باید ثابت شود. “حداقل 50 افسر پلیس زخمی شدند که 15 نفر از آنها به دلیل حملات خشونت آمیز طرفداران ترامپ در کپیتول به شدت زخمی شدند.

ادامه مطلب

ترامپ خشونت در ساختمان کاپیتول را محکوم کرد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید