مواردی از قارچ سفید که در هاریانا در برابر بحران کرونر دیده می شود

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار ویالا ، حصار / روتاک

منتشر شده توسط: آجی کومار
پنجشنبه ، 20 مه 2021 22:51 IST به روز شده است

به طور انتزاعی

قارچ سفید همچنین در قارچ سیاه در هاریانا زد. دو بیمار مبتلا به این قارچ در حصار پیدا شدند. همزمان 10 بیمار در PGI Rohtak تحت درمان قرار گرفتند. هر دو زن آلوده به قارچ سفید در Hissar از دیابت رنج می برند.

اخبار را بشنوید

در میان اپیدمی تاج و عفونت قارچ سیاه در هاریانا ، اکنون قارچ های سفید نیز دارند ضربه می زنند. دو مورد قارچ سفید در Hissar پیدا شد. هر دو زن مبتلا به قند در بخش انزوای بیمارستان مدنی منطقه به یک تاج آلوده شده اند. همزمان ، حدود 10 بیمار در Rohtak PGI تحت درمان قرار گرفتند.

پزشکان گفتند که هر دو زن تحت درمان با داروهای ضد قارچ در حصار بودند. هر دو زن ساکن ولسوالی حصار هستند و بیش از 60 سال سن دارند. زنان آلوده طی 3-3 روز اخیر در سلول انفرادی بستری شده اند. وی روز چهارشنبه با مشخص شدن علائم عفونت قارچی سفید ، نمونه ای گرفت.

گزارش وی روز پنجشنبه مثبت بود. برای تشخیص یک قارچ سفید ، KOH ، به عنوان مثال آزمایش کشت قارچ به عنوان قارچ سیاه انجام می شود. اداره بیمارستان به دلیل عدم هماهنگی آزمایشاتی را از آزمایشگاه های خارجی انجام داد. در همان زمان ، Dhruv Chaudhari ، مسئول دولت Kovid ، گفت كه قارچ سفید بیماری جدیدی نیست. در حال حاضر موارد بیشتری گزارش شده و بسیاری از بیماران در Rohtak PGI تحت درمان هستند.

موارد بیشتر و بیشتر قارچ سیاه

در عین حال ، میزان قارچ های سیاه نیز در کشور در حال افزایش است. روز پنجشنبه ، 16 مورد جدید از قارچ سیاه در کالج پزشکی هیسار کشف شد. پزشکان شش بیمار را تحت عمل جراحی قرار دادند. مورد جدیدی نیز در بهیوانی کشف شد. یک کالج پزشکی پس از دریافت علائم قارچ سیاه در بیمار به بیمارستان غیرنظامی در Sonipat ارجاع شد.

از سوی دیگر ، دکتر جگدیش دورجا ، مدیر کالج پزشکی کالپانا چاولا ، گفت که سه مورد جدید قارچ سیاه در منطقه کارنال گزارش شده است. در میان آنها زنی گفته می شود اهل دهلی است. تاکنون 10 مورد قارچ سیاه در این ولسوالی ثبت شده و دو زن درگذشته اند.

با جزئیات

در بحبوحه اپیدمی تاج و عفونت قارچ سیاه هاریانا ، اکنون قارچ های سفید نیز می زنند. دو مورد قارچ سفید در Hissar پیدا شد. هر دو زن مبتلا به رنج قند در بخش انزوای بیمارستان مدنی منطقه به یک تاج آلوده شده اند. همزمان ، حدود 10 بیمار در Rohtak PGI تحت درمان قرار گرفتند.

پزشکان گفتند که هر دو زن تحت درمان با داروهای ضد قارچ در حصار بودند. هر دو زن ساکن ولسوالی حصار هستند و بیش از 60 سال سن دارند. زنان آلوده طی 3-3 روز اخیر در سلول انفرادی بستری شده اند. وی روز چهارشنبه با مشخص شدن علائم عفونت قارچی سفید ، نمونه ای گرفت.

گزارش وی روز پنجشنبه مثبت بود. برای تشخیص یک قارچ سفید ، KOH یعنی آزمایش کشت قارچ به عنوان اسفنج سیاه انجام می شود. اداره بیمارستان به دلیل عدم هماهنگی آزمایشاتی را از آزمایشگاه های خارجی انجام داد. در همان زمان ، Dhruv Chaudhari ، رئیس دولت کوید ، گفت که قارچ سفید بیماری جدیدی نیست. در حال حاضر موارد بیشتری گزارش شده و بسیاری از بیماران در Rohtak PGI تحت درمان هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید