مه غلیظ و بسیار ضخیم گزارش شده از شمال هند و ایالت های زیر هیمالیا وضعیت آب و هوا امروز بروزرسانی هوا Mausam – بسیاری از کشورها ، از جمله دهلی اسیر مه غلیظ و امواج سرد ، در حال حاضر از شر سرما خلاص نخواهند شد

[ad_1]

از دهلی ، پایتخت این کشور ، یخبندانهای شدید در شمال هند ادامه دارد. طبق گفته اداره هواشناسی هند ، هیچ امیدی برای خلاص شدن از شر سرما در دو روز آینده وجود ندارد. اداره هواشناسی گزارش داد که اوایل صبح امروز در شمال راجستان ، دهلی ، پنجاب ، هاریانا ، چندیگره ، اوتار پرادش و بیهار مه غلیظ به ثبت رسید.

علاوه بر این ، در بنگال غربی ، تریپورا و آسام در ساعت 5.30 صبح مه غلیظ مشاهده می شود. اداره هواشناسی اعلام کرد که در شمال هند شرایط سرما پیش بینی می شود. اداره هواشناسی اعلام کرد که به دلیل خشکی هوا و وزش باد شمال غربی پیش بینی می شود طی سه تا چهار روز آینده حداقل دما در بیشتر مناطق نواحی شمال غربی کشور کمتر از حد نرمال باشد.

اخطار موج سرد برای چند روز آینده

اداره هواشناسی نیز اخطار موج سرما را برای چند روز آینده صادر کرده است. پس از بارش شدید برف ، جیوه در سریناگر به 7.8 درجه سانتیگراد رسیده است. به همین دلیل دریاچه دهل در اینجا کاملا یخ زده است. منطقه پالام دهلی روز پنجشنبه 6.2 درجه سانتیگراد و صفدرجونگ دو درجه را ثبت کرد.

از ژانویه این اولین بار است که جیوه بسیار کم می شود. طبق اعلام اداره هواشناسی ، مدت زمان مشابه برای دو یا سه روز آینده ادامه دارد.

سیگنال موج سرد نارنجی در اوتار پرادش صادر شد

اداره هواشناسی یک سیگنال نارنجی برای موج سرما از غرب اوتار پرادش به سمت مناطق پست منتشر کرده است. ممکن است دما در Saharanpur ، Shamli ، Muzaffanagar ، Meerut ، Aligarh ، Bijnor ، Amroha ، Moradabad ، Rampur ، Bareili ، Pilibhit ، Shahhahanpur ، Bahraich ، Shravasti Hardoi ، Gondaveti 24 ساعته ، باستیبیرا ، باستی بیشتر کاهش یابد. گوراخپور. علاوه بر این ، سیگنالی برای مه غلیظ در باربانکی و کانپور صادر شد.

چهار روز بعدی در پنجاب سرد است

با افت چهار درجه ای جیوه در طول روز ، مردم لری باید احساس سرما بیشتری نسبت به سال گذشته داشته باشند. اداره هواشناسی برای پنج روز آینده زمستان شدیدی را پیش بینی می کند. عطارد به طور متوسط ​​چهار تا پنج درجه در روز حرکت می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید