من استعفا خواهم داد روز فرماندهی عالی حزب از من خواست که وزیر ارشد کارناتاکا Bs Yediyurappa را ترک کنم

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

من استعفا خواهم داد روز فرماندهی عالی حزب از من خواست که وزیر ارشد کارناتاکا Bs Yediyurappa را ترک کنم

[ad_1]

کارناتاکا وزیر ارشد B.S ادیورپا گفت روزی که رهبران عالی خواستار رفتن من شدند ، استعفا می دهم. نه تنها این ، وزیر ارشد BS ، یدی یوراپا گفت که فکر نمی کند هیچ رهبری جایگزین BJP در کشور وجود داشته باشد.

شایعه شده است که در کارناتاکا حدس و گمان هایی وجود دارد مبنی بر اینکه BDP حاکم برخی اقدامات را برای جایگزینی وزیر ارشد B.S. Едиюрапа. با این حال ، برخی از نزدیکان رئیس وزیر گفتند که این جانباز 78 ساله دوره خود را به پایان می رساند و در انتخابات بعدی دو سال دیگر حزب را رهبری می کند.

با این حال ، معاون وزیر کارناتاکا ، سی ام نارایان گفت که مسئله استعفا نیست. چنین بحثی در حال انجام نیست. او تازه بیانیه داده بود که حزب هر تصمیمی بگیرد ، آن را دنبال خواهد کرد زیرا او یک رهبر منضبط است.

یدورپا در پاسخ به سوالی درباره تلاش برای برکناری وی گفت: “تا زمانی که فرماندهی عالی دهلی به من ایمان داشته باشد ، من وزیر ارشد خواهم بود. روزی که می گویند من را نمی خواهند ، من استعفا می دهم و شبانه روز برای پیشرفت کشور کار می کنم.

یدیوراپا در پاسخ به سوالی درباره “رهبری جایگزین” گفت: “من از کسی انتقاد نمی کنم. من موافق نیستم که هیچ گزینه دیگری وجود ندارد. همیشه گزینه ای در ایالت و کشور وجود خواهد داشت ، بنابراین من موافق نیستم که کسی جایگزین من در کارناتاکا نباشد ، اما تا زمانی که فرمانده عالی به من ایمان داشته باشد ، من رئیس وزیر می شوم.

اخیراً ، وزیر درآمد ، اشوك ، گفته بود كه من گزارش ها را در مورد بسیاری از MPA ها در یك اردوگاه در دهلی دریافت می كنم ، و حتی امروز در مورد جلسات برگزار شده در بسیاری از جاها اطلاع پیدا كردم. من در رسانه ها دیده ام که بسیاری از وزرا نیز در این امر دخیل هستند و درست است که چنین بحث هایی در حال انجام است.

معاون نخست وزیر CN نارایان ، وزیر کشور Basavarao S Bommai ، وزیر مسکن V Somanna ، وزیر صنعت Jagadish Shettar گفتند که آنها از چنین گزارشاتی بی اطلاع هستند. نه تنها این ، او همچنین از تغییر رهبری خودداری کرد. معاون رئیس وزیر گفت که یدیوراپا وزیر او و همچنین رهبر آن بود.

نالین کومار کاتیل ، رئیس BJP و پرهلاد جوشی ، وزیر امور پارلمان اتحادیه ، تغییر در رهبری را رد کردند و گفتند که یددیوراپا دوره خود را به پایان می رساند. پسر یدی یوراپا و معاون BJP BJ Vijender اخیراً به دهلی رفتند و با رهبران ارشد حزب از جمله رئیس جمهور ملی JP Nadda ملاقات کردند و گفته می شود که او از MLA ناراضی جلوگیری می کند.

پیش از این ، گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه فرماندهی عالی BJP قصد دارد در روزهای آینده با توجه به پیر شدن یدوراپا ، رهبری کارناتاکا را تغییر دهد ، وجود داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *