من استعفا خواهم داد روز فرماندهی عالی حزب از من خواست که وزیر ارشد کارناتاکا Bs Yediyurappa را ترک کنم

[ad_1]

کارناتاکا وزیر ارشد B.S ادیورپا گفت روزی که رهبران عالی خواستار رفتن من شدند ، استعفا می دهم. نه تنها این ، وزیر ارشد BS ، یدی یوراپا گفت که فکر نمی کند هیچ رهبری جایگزین BJP در کشور وجود داشته باشد.

شایعه شده است که در کارناتاکا حدس و گمان هایی وجود دارد مبنی بر اینکه BDP حاکم برخی اقدامات را برای جایگزینی وزیر ارشد B.S. Едиюрапа. با این حال ، برخی از نزدیکان رئیس وزیر گفتند که این جانباز 78 ساله دوره خود را به پایان می رساند و در انتخابات بعدی دو سال دیگر حزب را رهبری می کند.

با این حال ، معاون وزیر کارناتاکا ، سی ام نارایان گفت که مسئله استعفا نیست. چنین بحثی در حال انجام نیست. او تازه بیانیه داده بود که حزب هر تصمیمی بگیرد ، آن را دنبال خواهد کرد زیرا او یک رهبر منضبط است.

یدورپا در پاسخ به سوالی درباره تلاش برای برکناری وی گفت: “تا زمانی که فرماندهی عالی دهلی به من ایمان داشته باشد ، من وزیر ارشد خواهم بود. روزی که می گویند من را نمی خواهند ، من استعفا می دهم و شبانه روز برای پیشرفت کشور کار می کنم.

یدیوراپا در پاسخ به سوالی درباره “رهبری جایگزین” گفت: “من از کسی انتقاد نمی کنم. من موافق نیستم که هیچ گزینه دیگری وجود ندارد. همیشه گزینه ای در ایالت و کشور وجود خواهد داشت ، بنابراین من موافق نیستم که کسی جایگزین من در کارناتاکا نباشد ، اما تا زمانی که فرمانده عالی به من ایمان داشته باشد ، من رئیس وزیر می شوم.

اخیراً ، وزیر درآمد ، اشوك ، گفته بود كه من گزارش ها را در مورد بسیاری از MPA ها در یك اردوگاه در دهلی دریافت می كنم ، و حتی امروز در مورد جلسات برگزار شده در بسیاری از جاها اطلاع پیدا كردم. من در رسانه ها دیده ام که بسیاری از وزرا نیز در این امر دخیل هستند و درست است که چنین بحث هایی در حال انجام است.

معاون نخست وزیر CN نارایان ، وزیر کشور Basavarao S Bommai ، وزیر مسکن V Somanna ، وزیر صنعت Jagadish Shettar گفتند که آنها از چنین گزارشاتی بی اطلاع هستند. نه تنها این ، او همچنین از تغییر رهبری خودداری کرد. معاون رئیس وزیر گفت که یدیوراپا وزیر او و همچنین رهبر آن بود.

نالین کومار کاتیل ، رئیس BJP و پرهلاد جوشی ، وزیر امور پارلمان اتحادیه ، تغییر در رهبری را رد کردند و گفتند که یددیوراپا دوره خود را به پایان می رساند. پسر یدی یوراپا و معاون BJP BJ Vijender اخیراً به دهلی رفتند و با رهبران ارشد حزب از جمله رئیس جمهور ملی JP Nadda ملاقات کردند و گفته می شود که او از MLA ناراضی جلوگیری می کند.

پیش از این ، گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه فرماندهی عالی BJP قصد دارد در روزهای آینده با توجه به پیر شدن یدوراپا ، رهبری کارناتاکا را تغییر دهد ، وجود داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید